PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507590}

Uwolnić orkę 4: Ucieczka z Zatoki Piratów

Free Willy: Escape from Pirate's Cove
5,5 1 484
oceny
5,5 10 1 1484
Uwolnić orkę 4: Ucieczka z Zatoki Piratów
powrót do forum filmu Uwolnić orkę 4: Ucieczka z Zatoki Piratów

jednak wart dobrej oceny:)

użytkownik usunięty

Na początku się burzyłam (co można zobaczyć kilka postów niżej), ale że wyznaję zasadę: nie oceniaj dopóki nie zobaczysz to przywitało mnie miłe zaskoczenie.
Ta część w ogóle nie przypomina poprzedniej, nie są to odgrzewane kluchy, w sumie jedna z lepszych:) Nawet lepsza niż pierwsza!

A ta malutka jest taka słodka, i nie umiem się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do Michelle Williams, normalnie mogłaby być jej córką!

Mam wrażenie, że orka nie jest prawdziwa. Nie oglądałam filmu, jak ty sądzisz?

użytkownik usunięty
arion707

była prawdziwa

ocenił(a) film na 6
arion707

Tam żadna żywa orka nie miała jakiejś swojej roli, było tylko parę ujęć dzikusów. Wszystko robot, albo komputerowe :P
Ja to raczej traktuje jako osobny film, jest o czymś całkiem innym, w innej części świata i z innymi zwierzętami.

lepsza od jedynki jaasne, to jest najslabsza z czesci i to zdecydowanie, sytuacja jest podobna do betovena pierwsze 5 czesci o prawdziwym betovenie a 3 kolejne o zupelnie innym psie i bez tego klimatu

ocenił(a) film na 6
burt1985

Więc jak podoba Ci się ta część, czy nie, gdyż z Twojej wypowiedzi nie idzie tego wywnioskować?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones