PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4670}

Ukryta prawda

The Contender
6,4 2 133
oceny
6,4 10 1 2133
Ukryta prawda
powrót do forum filmu Ukryta prawda

Demaskatorska wymowa ukazywanych brudów wielkiej polityki, kompletnie popsuta przez wiodącą tezę, że osobom publicznym wolno dzielić życie na publiczne i prywatne. Prywatnie wolno być puszczalską i rozbijać rodziny, a publicznie grać mentora i nikt nie ma prawa pytać o te sprzeczności. W sam raz dla naszej polskiej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 7
cezarro

Póki cię nie złapią, graj cnotkę.

ocenił(a) film na 1
cezarro

Szczerze podpisuję się pod Twoim komentarzem, to podwójne standardy i próba ich ocieplania. Podpuszczanie w polityce jest złem jeśli robi to każdy prócz prezydenta bo prezydent gdy to robi jest już bohaterem... etycznie to jest dno i wodorosty. Próby rozdzielania życia prywatnego od oficjalnych funkcji polityków czy osób publicznych to jest co najmniej kuriozum. W myśl idei forsowanej przez film jeśli w jakiejś teoretycznej komisji do spraw przemocy w rodzinie będzie zasiadał a nawet przewodniczył damski bokser to nie powinno mieć to żadnego znaczenia bo życie prywatne jest prywatne. Intelekt scenarzysty był chyba z demobilu...

Malgorzata_Lesnikowska

Ciekawy punkt widzenia a jestem ciekaw, jak oceniasz aktorów czy aktorki. Nie zawsze ich życie prywatne jest krystaliczne.

ocenił(a) film na 1
buterfly

Nie rozumiem pytania. Aktor nie jest zawodem, służbą ani funkcją zaufania społecznego. Natomiast jak zaczyna regularnie grać w produkcjach promujących jakieś koślawe intelektualnie wartości to przestaje być wiarygodny i interesujący.

Malgorzata_Lesnikowska

Ciekawił mnie twój punkt widzenia od strony aktorstwa i w sumie nadal mnie ciekawi. Rozwiniesz, jakie to mogą być koślawe nieaktualne wartości oczywiście według ciebie.

ocenił(a) film na 1
buterfly

Każdy ma własny moralny barometr, własny mózg i osobiste doświadczenia z których powinien wyciągać wnioski. Swoje zostawiam sobie. Pozdrawiam ;)

Malgorzata_Lesnikowska

Według mnie aktor/aktora odgrywa różne role i nie utożsamiam ich z postacią. Również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones