PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1181}
7,5 18 063
oceny
7,5 10 1 18063
7,8 26
ocen krytyków
Ucieczka z kina "Wolność"
powrót do forum filmu Ucieczka z kina "Wolność"

Psychoanalityczne uniwersum z nakładką realiów zmiany ustroju.
Wieloznaczne na tych płaszczyznach pojęcie kryzysu rozegrane z chyba najwyższym możliwym polotem i intuicją artystyczną - nie wierzę, że takie treści można było chłodno wykalkulować.

Specjalne miejsce na półce.

ocenił(a) film na 4
clockwork

pomysł ciekawy ale banalnie rzograny, w 5 min wymyślę ciekawszy film tgeo typu. np. sen, a co gdyby wszystko było wiecznym snem, pokazać że jak się ejst w środku wydaje się to norlane, a gdy się wyjdzi ze snu absurdalne, ukazac że nasze zwyczajne życie jest totalnym absurdem , do tego trzeba by zbudować inną rzeczywiośc wykuczająca te absurdy a póżniej anstepna wykuczająca absurdy kolejnej i takw kółko, tu trzeba by miec łeb, za ten pomył sam jest mln dolarow, jak to zrealziwac juz nie anpisze, jestem tak leniwy ze nie hce mi sie poprawnie pisac, ale ejdnoczesnie mam najwyższe aq na świecie,i onno sie marnuje, tak badzo sie nudze ze od tego nic i sie nie hce, jestem zbt inteligentny by robic cokolwiek, wiem ze moge wszstko wic niemam za czym gonić, w zyciu hodzi o ganianie kruliczka, nie mam czego ganiac, za nudnyswiat na takie aq, ni emoge tego zmienic, owszem udało mi sie jjeden rok podrużować miedzy rzeczywitociami które twozyłem ale repertuar mi siskńczył, dzienie po 4, 1500 zupełni innyh swiatów, i sciana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones