PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847413}
6,9 17 199
ocen
6,9 10 1 17199
5,8 26
ocen krytyków
Tick, Tick... Boom
powrót do forum filmu Tick, Tick... Boom!

Genialny Garfield

ocenił(a) film na 8

Bardzo lubię Andrew Garfielda i być może moja opinia na temat jego aktorstwa nie jest wcale do końca obiektywna ale wypadł tutaj po prostu fenomenalnie.
Larson był bardzo specyficznym twórcą - tak więc uhonorowano go nietypową i specyficzną produkcją. Swoim momentami brakiem sensu odnajduje głęboki sens. Świetna produkcja, świetna muzyka.

chrzanowsky

Myślę, że sam Larson byłby zadowolony z jego biografii. Specyficzny człowiek, jak go określiłeś nie mógł mieć typowego filmu. Andrew pasował do tej roli idealnie ;)

ocenił(a) film na 8
emilkap88

Zdecydowanie strzał w dziesiątke. Andrew był świetnym wyborem. A jego performance jeszcze lepszy - miejmy nadzieję, że Oscar powędruje za tą rolę właśnie do niego :)

ocenił(a) film na 9
chrzanowsky

Oby!! bardzo mocno trzymam za niego kciuki :)

chrzanowsky

Trzymam kciuki! Wiele dobrych ról przed nim.

ocenił(a) film na 8
chrzanowsky

O ile nie jestem fanem jego interpretacji Dossa za którą zgarnął nomkę do Rycerzyka, o tyle tutaj bardzo mi się podobał. Chłop fantastycznie śpiewa - tyle w tym było życia, że nisko chylę czoło. Co prawda w scenie gdzie ma grać dramat miejscami znowu stroi "minę zbitego psa", ale w sekwencjach śpiewanych jest żywioł i petarda! Lazania się mu tym razem wtjątkowo należy!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones