PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795978}
5,5 4 474
oceny
5,5 10 1 4474
The Quake. Trzęsienie ziemi
powrót do forum filmu The Quake. Trzęsienie ziemi

Uwielbiam filmy katastroficzne. Z jednej strony warto wyczulić się na to, co dotyka inne rejony geograficzne. Miliony ludzi żyje w niepewności, że może ich pokonać natura. Np. na Bali, gdzie ludzie mają ogromną świadomość swojego zagrożenia, a jednocześnie nauczyli się cieszyć każdym dniem. Carpe Diem, bo wiedzą, że wszystko mogą stracić w ciągu nieszczęśliwej nocy. Z drugiej strony umiejętność reagowania na to, co może się przytrafić, chociażby na wakacjach. Takie filmy to trochę instruktaż przetrwania.

Mala_Mi92

Coś w tym jest, chcociaż ten wydaje mi się mniej emocjonalny, a mardziej survivalowe kino akcji.

ocenił(a) film na 10
dk2012

Tak, niemniej jednak film zdecydowanie warty uwagi. My byliśmy zadowoleni.

Mala_Mi92

To prawda. Swego czasu interesowałam się wolonatriatem dla takich rejonów. Dobrze powiedziane z Bali. Z jednej strony ludzie nauczeni wygody, czuliby strach, że w każdej chwili coś się może skończyć, a często nie widzimy niezwykłości dnia codziennego. Na Bali tym bardziej doceniają każdy dzień. Ładny film i zdecydowanie się zgadzam, że tego typu kino jest potrzebne

Mala_Mi92

Tutaj widać, jak na bohaterze i jego relacjach z rodziną odbiła się katastrofa z pierwszego filmu. I zaraz musi walczyć ze skutkami kolejnej. Ciekawe studium psychologii.

Mala_Mi92

To prawda, ale mnie zdecydowanie bardziej podoba sie The Quake, barzdiej mnie wciagnal. Praktycznie od poczatku czulam "to" napiecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones