PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683818}
2,6 155
ocen
2,6 10 1 155
The Amityville Asylum
powrót do forum filmu The Amityville Asylum

Dawno nie oglądałem nic równie nudnego. O aktorstwie można zapomnieć. Nie stać ich było nawet na statyw do kamery, trzęsie się jak staruszek z parkinsonem. Można by sparafrazować klasyka co idealnie oddaje charakter "filmu" - nie będzie niczego. Zero logiki, dialogów, napięcia, nic nie trzyma się kupy. Dziwne, że wytrwałem do końca. Oglądałem już różne wynalazki, ale tego nie polecę nikomu.

Najgorsza jest wiejąca na każdym kroku wszechobecna nuda.

Miły jest tylko jeden polski akcent - swojsko brzmiące "kórwa".

Omijać z daleka, zapamiętajcie moje słowa, bo szkoda waszego czasu.

_illusion_

I tak chcę to obejrzeć. Nie wiesz gdzie mogę znaleźć ten film z napisami lub lektorem? Tak mi zależy na tym filmie, że nawet mogę się poświęcić i obejrzeć z lektorem IVO.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Nie szkoda ci na to badziewie czasu? Jak nie to wpisz na google.pl tytuł filmu dodaj lektor i kilka kopii znajdziesz. Ale poważnie... nie szkoda ci czasu?

_illusion_

Nie szkoda. Pewnie będzie tak, że dla mnie będzie to kozak film, trailer bardzo mi się podobał. Wpisałem w googlach i jest tylko wersja po angielsku, nie ma ani napisów ani lektora.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Skoro chcesz to obejrzeć to trochę inwencji w szukaniu :)

PS. P......E......B......P......L

_illusion_

Ściągnałem z Peba , napisane, że lektor Pl a tam taki c..j, film po angielsku. Zastanawiam się czy w ogóle są do niego napisy, skoro nie miał premiery nigdzie w polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones