PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700687}

Szukając Vivian Maier

Finding Vivian Maier
7,5 8 607
ocen
7,5 10 1 8607
6,8 14
ocen krytyków
Szukając Vivian Maier
powrót do forum filmu Szukając Vivian Maier

Rzadko kiedy jestem skłonna dokumentowi przyznać wysoką ocenę. Ale przed tym filmem
chylę czoła. [Na pewno nie bez znaczenia był fakt bliskiej mojemu sercu tematyki filmu ;) ]

ocenił(a) film na 7
kagda

Jak na film biograficzny przystało czoła można chylić przed ciekawą osobą Vivan, a film to tylko próba opowiedzenia o niej.

ocenił(a) film na 6
kagda

Jako osoba nie interesująca się fotografią, poszłam do kina jedynie dla towarzystwa, nie słysząc nigdy wcześniej ani o tym filmie, jak i nic nie wiedziałam o samej Vivian Maier. Film absolutnie nie zachęcił mnie do zgłębiania wiedzy na ten temat, wyszukiwania dodatkowych informacji o niej, czy większej ilości jej zdjęc, niz te ukazane w filmie. Ogólne wrażenia... średnio

kagda

Nie interesuję się fotografią, ale przeczytałam ciekawy artykuł o tej kobiecie oraz o powstaniu filmu w Wysokich Obcasach. Dlatego mam pytanie - czy film ma szansę mnie zainteresować, jeśli obejrzę go tylko z zainteresowania historią tej postaci? Jak myślisz?

ocenił(a) film na 9
Irma100

Glownym tematem filmu jest osobowosc Vivian i jej zycie. Poprzez fotografie tylko dochodza do pewnych rzeczy, w sumie to film biograficzny, tyle ze niewiele w sumie wiadomo o tej postaci nawet teraz. Polecam jednak, swietne kino.

Razengoroth

Dziękuję:)

ocenił(a) film na 8
kagda

Dokładnie. Genialny dokument i to nie tylko z powodu tak oczywistego faktu, że praktycznie co druga osoba na Facebooku jest obecnie fotografem i robienie zdjęć stało się czymś 'modnym' i - niestety - banalnym. Daje sporo do myślenia, oczywiście, w dość łatwy i przyjemny sposób, gdyż sama historia broni się idealnie. Dawno tak dobrego dokumentu nie widziałem, a oglądam ich sporo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones