PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 066
ocen
7,7 10 1 11066
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

szukajcie możliwości znalezienia tego filmu, który został 'zbanowany" przez ESTABLISHMENT w 99% krajów, które nie należą do trzeciego świata; temat handlu dziećmi jest potwierdzony faktami i CIA Agent odstąpił od przykazania typu TOP SECRET; zaczął się zagłębiać w ten temat i już teraz próbują zdyskredytować aktora pierwszego planu (który m.in. wcielił się w postać Jezusa w "Pasji" ) ktokolwiek bedzie mial mozliwosc udostepnienia tego filmu w jakimkolwiek języku proszę o info, bo wystarczy spojrzeć na premierę (która została zbojkotowana) i film puszczano w niezależnych telewizjach; żadna stacja nie ma jaj by to udostępnić

colisa

A i tutaj artykuł o tym jak szef KINA AMC i szefostwo Angel studios czyli twórcy filmu sądzi o was wszystkich waszych teoriach spiskowych:
"Producenci Sound of Freedom – nowego filmu o handlu dziećmi z Jimem Caviezelem, zaczerpniętego prosto z nagłówków, które czytają tylko twoi najbardziej uzależnieni od Facebooka wujkowie – znaleźli się w prawdopodobnie nieznanej sytuacji, w której musieli obalić teorię spiskową w tym tygodniu. Konkretnie, Angel Studios (o kim za chwilę, bo nas fascynują) podpisało w tym tygodniu oświadczenie dyrektora generalnego AMC Theatres, po tym jak docelowi odbiorcy filmu zaczęli oskarżać sieć kin o prowadzenie skomplikowanych spisków przeciwko nim , jak to ma w zwyczaju grupa docelowa Sound Of Freedom.



Po zarzutach, że AMC, najwyraźniej chcąc… nie zarabiać?… zakłócała ​​seanse, odwoływała pokazy, a nawet celowo zepsuła własne klimatyzatory, aby odciągnąć ludzi od filmu, dyrektor generalny sieci, Adam Aron, wydał oświadczenie w tym tygodniu na Twitterze. Aron napisał, że „Niestety, teoretycy spiskowi są tak rozpowszechnione w Ameryce. Tak wiele informacji o śmieciach jest rozpowszechnianych. Ponad MILION ludzi obejrzało Sound of Freedom w kinach AMC. Więcej niż w jakiejkolwiek innej sieci kin na świecie. Jednak ludzie fałszywie twierdzą, że jest inaczej. To takie dziwne."



Angel Studios wydało własne oświadczenie, starając się przekonać ludzi, że przynajmniej w tym jednym konkretnym przypadku ich paranoiczne instynkty dotyczące mrocznych kabał ustawionych przeciwko nim nie były w rzeczywistości poprawne, pisząc, że „AMC była wybitnym partnerem dla Angel Studios”. Kierownik studia, Brandon Purdie, również poprosił fanów, aby nie byli psychopatami, pisząc: „Prosimy, aby każdy, kto weźmie udział w pokazie Sound Of Freedom, okazał uprzejmość personelowi lokalnego teatru."

https://www.avclub.com/sound-of-freedom-producers-forced-to-debunk-amc-conspir-1 850639158
https://variety.com/2023/film/news/sound-of-freedom-boycott-amc-theatres-ceo-sla ms-claims-1235669439/
https://twitter.com/AngelStudiosInc
https://twitter.com/CEOAdam/status/1679212647772995586

PIXA_GOD

Film faktycznie miał premiere w tym roku ale żeby ta premiera miała miejsce walka trwał ponad 2 lata. Widzisz ten film w repertuarach polskich kin? Nie? Dziwne.

ErniErnolds

Żadnej walki nie było Disney nie miał kupca nie sprzedawał pojawił się od razu sprzedali bez żadnych problemów co potwierdzają twórcy w licznych wywiadach, nie mamy go w polskich kinach bo nikt nie zgłosił się do twórców z prośbą o dystrybucje filmu w Polsce pewnie czekają na ciebie i liczne grono trolli na forum ( ͡° ͜ʖ ͡°).

ocenił(a) film na 9
PIXA_GOD

premiera się odbyła 4 lipca tego roku, masz rację, ale nie zaprzeczysz ile wczesniejszych 'premier' przełożono, z powodów nagłych sytuacji współistniejących na niekorzyść w dacie tychże premier; czytałem, że mniejsze kina owszem, nie odmawiały prowadzenia seansów, ale zdarzały się sytuacje w przedzień lub w dniu filmu, że awaria wodociągowa, ulica zamknięta, nie działała gdzieś klimatyzacja co nawet pracownicy kina się skarżyli, że to była męka; także można dociekać, czy to nie było celowe tak samo jak celowym był kompletny brak marketingu :/

manufan27

"Paranoja (gr. παράνοια od παρά „poza-, obok” i νόος „myśl, umysł”) – silnie nacechowane poczucie lęku lub strachu przed mniej lub bardziej realnym zagrożeniem, prześladowaniem bądź konspiracją. Z reguły oparta jest na fałszywych bądź niekompletnych informacjach, jednak w niektórych zaburzeniach psychicznych może być do tego stopnia irracjonalna, niepodatna na zdroworozsądkowe argumenty, że definiuje się ją jako urojenie[1]. Paranoję od fobii (w której również występuje paniczny strach) na ogół odróżnia obecność oskarżycielskiej postawy wobec innych. Rzucanie fałszywych oskarżeń i ogólny brak zaufania bardzo często towarzyszą paranoi[2]. To, co dla większości ludzi wydać się może przypadkowym incydentem, dla paranoika będzie zamierzonym działaniem, mającym na celu zaszkodzenie jemu, bądź otoczeniu. Paranoja jest jednym z głównych objawów psychozy[3].

Według niektórych badaczy odzwierciedleniem natężenia paranoi są różne zaburzenia osobowości i zaburzenia psychiczne, tworzące kontinuum. Do najcięższych i najrzadszych przypadków paranoi zaliczyć można schizofrenię paranoidalną. Na samym dole hierarchii znajduje się lęk społeczny, najczęstsza i najłagodniejsza forma paranoi[4]. " ( ͡° ͜ʖ ͡°)

manufan27

weź leki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
piter86

ten film jest w top 3 najlepiej zarabiających obecnie filmów w amerykańskim box office, jak niby ciężko jest go nagłośnić? xddd nie wypowiadam się o nim, ani o handlu dziećmi, ani o niczym innym niż dystrybucja - i po prostu udawanie że to jest jakiś film na cenzurowanym który ktoś próbuje uciszyć i globalne elity go wszędzie pozakazywały to jest srogie bajkopisarstwo z gatunku oblężonej twierdzy

ocenił(a) film na 10
13Gniewny

Twój wysryw nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kolejny obrońca pedo?

Rafal_Szot_fw

czyli co, twierdzisz że ten film nie jest obecnie na trzecim miejscu w amerykańskim box officie i został gdzieś zakazany? jakieś źródło na to?

ocenił(a) film na 10
13Gniewny

Tobie nie pomoże żadne źródło.

Rafal_Szot_fw

gościu ale ty odklejony jesteś, ludzie podają ci na tacy informacje które sam możesz sobie wszedzie sprawdzic - film jest grany w prawie 3 tys kin w USA i zarobił w weekend otwarcia 14 mln usd czyli wiecej niz nowy Indiana Jones. To chyba jakieś słabe to blokowanie filmu :))) Ok miał wcześniej problemy z dystrybucja, magazyn Rolling Stones dal negatywna recke a w CNN zaprosili jakiegos krytyka filmowego ktory tez zjechal film, ale jak sobie zadasz ten trud (w co watpie) i zajrzysz w oceny i recenzje dwoch czolowych serwisow dot. filmow tj. IMDB i ROTTEN TOMATOES to zobaczysz że ma wysokie oceny nie tylko od publiczności ale i krytyków.

ocenił(a) film na 10
miko1980

Ty serio masz problem. Uważasz że te 3000 kin to wszystkie kina w usa? To nie jest nawet urywek. Kina które do tej pory puściły film nalezą do sieci amc. I nie ma ich 3000, doinformuj się bo jest ich mniej jak 2400. W sumie było 2470+ kin w usa które puściły film. 60.000 kin odmówiło (należą do żydów). Na całym świecie w krajach wysokich wpływów żydowskich filmu nikt nie planuje nawet wypuścić. W tym i u nas. Nikt nie podjął się w Polsce, ani jedno kino.
Co do problemów jak to nazwałeś z wydaniem.
Film był gotowy już 5 lat temu, i kupił go DISNEY! i u nich leżał aż angel studios go wykupiło.
I to ja jestem niedoinformowany. Masakra jaki poziom ignorancji i ego macie.

Rafal_Szot_fw

"60.000 kin odmówiło (należą do ży"
Ty tumanie chciaż sprawdziłeś kiedykolwiek ile jest kin w USA, zanim skopiowałeś jakąs bzdurę po innych ułomie z urojeniami?

ocenił(a) film na 9
miko1980

Ale film nie został zjechany za wartość artystyczną i aspekty czysto filmowe. Oskarżono jego twórców o granie na emocjach, oskarżono o nieścisłość, sugerowano niejako, że to są wymyślone problemy. OK, rozumiem zarzut, że w rzeczywistości większość ludzi jest "werbowana" w inny sposób niż to pokazano w filmie, ale co z tego? Akurat film pokazuje tę mniejszość. To źle? Co do ilości kin i pieniędzy, jakie zarobił film. To jest wręcz cud. Twórcy dopiero teraz rozważają szerszą dystrybucję. 3000 kin, to jak na USA niewiele. Bardzo jestem ciekawy, czy jakieś kino pokaże film w Polsce (i w ogóle w Europie). Bardzo wątpię, choć z chęcią posypię głowę popiołem, jeśli okaże się, że się myliłem.

ocenił(a) film na 10
colisa

Nie licz na to że żydowskie kina puszczą ten film. Są głównymi sponsorami i odbiorcami w handlu dziećmi. Dzieci gojów to dla nich produkt.
Czas pokazywać palcem kto i dla czego za tym stoi, i czemu wycisza ten horror.

Rafal_Szot_fw

"Dzieci gojów to dla nich produkt."
Masz coś z głową. Potwierdzone w 100%! Udaj się do jakieś poradni i pokaż swoje wysrywy z tego forum, może pomogą jakimis lekami!

ocenił(a) film na 10
Damian_Boj

Pierdu, pierdu, tyle masz do powiedzenia.
Twoje 100% potwierdzenia są gówienko warte.

Blokowanie tego filmu w żydowskich kinach jest PRAWDĄ.
Moje dane czerpię bezpośrednio ze słów Mela Gibsona, Jima Caviezel którzy od lat walczą o kina które to wyświetlą.
Ostro bronisz żydów, jakieś powiązania rodzinne?

Powiem tylko że w tym czasie co Sound of Freedom puszczano Indianę nowego. Według oficjalnych danych 45.500 + kin puściło Indianę w ten sam dzień. I to nie są wszystkie kina. Doinformuj się matole. Każdy twój komentarz wali epitetami a sam nie podajesz żadnych realnych danych. Zbyt długo w tym siedzę aby taki młot mnie pouczał. I jeszcze robisz to jak kretyn, i zajeżdźa od ciebie sympatią do tych potworów.

Rafal_Szot_fw

następny props. trzeba punktować ignorancję. Ja pomału trzacę nadzieję. Terminy jak Vanguard, Blackrock czy WEF, nazwiska Harari czy Schwab też na pewno nic nie mówią tym ignorantom.

ocenił(a) film na 7
Rafal_Szot_fw

"Według oficjalnych danych 45.500 + kin puściło Indianę w ten sam dzień. "
walnąłeś się o jedno zero - https://www.the-numbers.com/news/254480830-Theater-counts-Indiana-Jones-destiny- will-be-decided-in-4-600-theaters

ocenił(a) film na 5
Rafal_Szot_fw

Na takich debil ach jak ty zrobili sobie reklamę. Zobacz ile film kosztował a ile zarobił. Nic o Żydach w nim nie było.

ocenił(a) film na 1
Rafal_Szot_fw

właśnie jest puszczane w izraelskim cinema city, więc zdejmij foliową czapeczkę, bo chyba za bardzo cię uciska XD

ocenił(a) film na 9
13Gniewny

Film oczywiście nie został zakazany, natomiast jeśli twierdzisz, że fakt, iż żadne większe studio nie było zainteresowane jego dystrybucją nie jest w ogóle podejrzany i bardzo znaczący, szczególnie biorąc pod uwagę to, ile potężnych ludzi może być zaangażowanych w ten proceder, to ja już nie wiem, jak mam Cię przekonać. Obecnie wiele mediów głównego ścieku próbuje ów film zdyskredytować, głównie poprzez bezczelne sugestie, że jest to wymyślony problem. To też jest normalne? Zwykli ludzie nawet piszą, że myśleli, że to tylko teorie spiskowe, jeśli chodzi o próby sabotowania filmu, do czasu, gdy sami doświadczyli na przykład fałszywego alarmu pożarowego w czasie seansu (i zwrotu pieniędzy za bilet). Film jest na Filmwebie, ale trzeba wpisać cały tytuł do ostatniej litery, żeby ukazał się on w wynikach wyszukiwania. Jak nie wierzysz- sprawdź sam. Wszystkie inne, świeże obrazy zaczynają się podstawiać od razu, jako pierwsze. To na pewno też czysty przypadek.

13Gniewny

A w którym kinie mogę go obejrzeć?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
manufan27

W polsce jeszcze nie wszedl do kin bo maja problemy techniczne z dodaniem żółtych napisów xD

celebes

dziwnym trafem kina w USA które to wyświetlają, mają problemy ze zgaszeniem światła, klimatyzacją, obrazem, dźwiękiem... W jednym kinie nawet Straż Pożarna musiała być wezwana, bo widzowie wyczuwali dziwny swąd podczas seansu

Damian_Zebrowski

jakieś niespodziewane awarie nękają te kina

Damian_Zebrowski

Czekaj czekaj... Czyli według ciebie, kina wykupują licencję, a później udają, że mają awarię kina, żeby ludzi nie wpuścić, dobrze łapię?
Jak rozumiem, ktoś z Izraela zabronił, czy jacyś ludzie jaszczury?
Ja wiele rozumiem, ale poziom waszych teorii spiskowych, to jest taki poziom 8-letniego dziecka!

ocenił(a) film na 9
Damian_Boj

Rozumiem, że sugerujesz, że miłośnicy teorii spiskowych uważają, że WSZYSCY Eskimosi są potężni i rządzą światem? Pragnę Cię wyprowadzić z błędu. Tylko mała ich część ma władzę i wielkie pieniądze. I oni rzeczywiście mają znaczący wpływ na m.in. opinię publiczną, no chyba że naiwnie sądzisz, iż jeśli jest się współwłaścicielem największych mediów informacyjnych, to nie ma się żadnej chęci sterowania zachowaniami populacji poprzez odpowiednią podaż i selekcjonowanie informacji.

colisa

No to rozwiń, czyli mam rozumieć, że są jacy "eskimosi" kimkolwiek oni są? Którzy tak sterują mediami, żeby na świecie porywano dzieci? DObrze rozumiem?
To takie czarne charaktery jak z Jamesa Bonda z lat 70tych? Tacy źli ludzie co chcą źle, tak po prostu, bez powodu... Taki jest twój poziom pojmowania świata?

Damian_Boj

Oczywiście, takie rzeczy tylko w filmach się dzieją. W prawdziwym świecie ludzie nie mają mózgów, więc nie mogą knuć, spiskować i krzywdzić dla przyjemności. To nie możliwe, przecież to nie James Bond. I rozumiem, że na swoje podobieństwo oceniasz tak wszystkich ludzi? Bardzo dojrzałe podejście, gratuluje.

Edward_Acki

Ty masz 10 lat czy ile?
"W prawdziwym świecie ludzie nie mają mózgów, więc nie mogą knuć, spiskować i krzywdzić dla przyjemności."
Jeszcze raz... Według ciebie na świecie jest jakaś banda eskimosów, którzy sterują twoim telewizorem tak, żeby ludzie porywali dzieci? I nie pozwalają mówić, że to się dzieje publicznie?
Czemu ci eskimosi nie usuwają np. tego forum? Albo np. fundacji Itaka?

Damian_Boj

Nie wiem co za bzdury piszesz, to jakieś brednie racja, ale źli ludzie istnieją, w dupie mam jakiej są narodowości.

ocenił(a) film na 9
Damian_Boj

Obrzydliwi, do szpiku zepsuci ludzie są oczywiście na wszystkich poziomach drabiny społecznej / finansowej. Różnica między nimi jest taka, że ci bardzo bogaci mogą sobie pozwolić na znacznie więcej, bo mają forsę i wpływy, aby zatuszować sprawę, lub, jak w tym przypadku, oczerniać twórców filmu. No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że media wszelkiego rodzaju manipulują opinią publiczną? Właściwie w dzisiejszym świecie nie da się już oddzielić prawdy od fałszu. Tego, kto za tym stoi i tak się nie dowiemy. Powodów, których może być wiele, też nie poznamy. Patrząc na incydenty w kinach opisywane przez sporą ilość ludzi mam wrażenie, że są to po prostu jakieś pojedyncze sabotaże, nie jakaś zorganizowana akcja. Ba, nawet te krzywdzące artykuły niekoniecznie muszą być jakoś pisane na zamówienie. Po prostu - mafia oceniła zagrożenie, stwierdziła, że i tak ów film jej żadnej szkody nie wyrządzi i dała sobie spokój. Gdyby było inaczej, film mógłby w ogóle nie ujrzeć światła dziennego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
walczito

O tym filmie usłyszałem dosłownie kilka tygodni temu, wtedy na filmwebie widniała data premiery 04.07.2024 co mnie trochę zdziwiło, bo przy filmie widniał 2021. Znam temat Epsteina, wyobrażam sobie na jaką skalę to się musi dziać, przeczytałem Wasze komentarze na temat cenzury tego filmu i powiem jedno, nie wystarczyłoby aby Disney zniszczył wszystkie kopie, bo to byłoby jawne przyznanie się do uczestnictwa w tym procederze, tak się po prostu nie robi.  Wrzucam to jako ciekawostkę, bo media w większości temat przemilczały, być może dlatego że słowa pedofilia i Disney w jednym nagłówku brzmią zbyt drastycznie:   https://www.cbsnews.com/news/florida-human-trafficking-sting-disney-employees-f o rmer-judge/


Pozdrawiam.

falkuu

Epstein to tylko ułamek tego .... szkoda słów. Do poczytania na temat jak się bawią degeneraci/elity pod linkiem http://przeczywistosc.pl/pizzagate/

falkuu

o jakim niszczeniu kopii przez disneya moze byc mowa, skoro prawa do filmu zostaly po prostu wykupione przez inna (pro-chrzescijanska) firme dystrubucyjna i to ona wrzucila film do kin ? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miko1980

A tak jakos nie mam czasu grzebac za darmowymi stronkami ;) 2.5zl toz nie majatek chyba :D

ocenił(a) film na 10
manufan27

Proszę ! Gdzie obejrzeć ?! Dopiero się o nim dowiedziałem ! Wiadomo że tematyka którą boli elity bo lubią pedofilię ! Aż człowieka za serce ściska co się dzieje na tym świecie. Że też mieli odwagę poruszyć ten temat chwała im za to że okazał się hitem i zarobił !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
manufan27

Kto w Polsce jest oficjalnym dystrybutorem tego filmu?

manufan27

Tutaj również cenzura działa cóż się spodziewać jak w napis wpleciono flagę z krainy U stan umysłu !

ocenił(a) film na 10
manufan27

Szkoda, że w Polsce nie grają

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
manufan27

Nawet na Pirate Bay nie ma xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones