PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 066
ocen
7,7 10 1 11066
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Tak wygląda demokracja,prawda i wolność słowa ? Ale podobno to już koniec tych szkodników ?Rockefellerowie ,Bill Gates,Anthony Fauci,Klaus Schwab,... i reszta marionetek dostanie to na co zasługuje ! Bo prawda i światło wygrywa ;) Mam taką nadzieję ;)

con_desiros

no tak, bo Putin na ich miejsce to będzie gość...

ocenił(a) film na 7
damkram

Tusk!

damkram

Skąd ty tego Putina wziąłeś?

zgliszcz

Ruscy zawsze psioczą na demokrację i zachód. Jakieś teorie spiskowe szczepionki. Niech jedzie 100 km od Moskwy tam ludzie jak zwierzęta żyją. Jeszcze zatęskni cep do zachodu i wygodnego życia na kredyt że szczepieniami służba zdrowia na poziomie. Co za jełopy. Niech się starego zapyta jak się pod ruskimi żyło cudownie to przestanie pieprzyć farmazony o fauczikch i bilderbegach. Ktoś musi sterować takimi tumanami, organizować im życie pracę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sweet_anger

To jest właśnie sposób działania ruskich. Sami powiedzieli, że zniszczą nas własną bronią, internetem. Byle rozpieprzyc od środka tworząc jakieś filmy na YouTube " dokumenty" odkrywające tajemnice świata. Jacyś lekarze znachorzy ziębą, czerniak, jaskowiak, jakiś przebrany żołnierz Jabłonowski. To wszystko ruskie onuce macące nam w głowach i tworzący alternatywną rzeczywistość.

ocenił(a) film na 6
damkram

Nam nie mącą w głowach. Oraz nikomu, kto ma jakiekolwiek pojęcie o historii. Wystarczy wiedza ze szkoły podstawowej. Idioci sami sobie wystawiają świadectwo. Pzdr.

sweet_anger

dokładnie, ten damkram wyskakuje z teorią spiskową i sam sobie wystawia świadectwo zawodowego idioty

ocenił(a) film na 6
GunMeat

Nie on jest autorem wątku, czaisz?

GunMeat

Mącą, mącą od zawsze to robili. Wystarczy wrzutka i zaraz Ruscy będą robić wszystko, by nas z Ukraińcami skonfliktować i robić bajzel od środka. Oni to robią od zawsze byle siać chaos i dezinformację, rozbijać od środka. Boli ich, że zostaną z tym swoim węglem i ropą. Boli ich, że żyjemy na wyższym poziomie, bo amerykanie widzą w nas pieniądz i potrafią to wykorzystać tak, by żyło się lepiej i im i nam, a oni widzieli mięso armatnie i kolonie z której mogą wszystko wywozić i zostawiać tylko okruchy, by z głodu nie poumierać. Porozmawiajcie z rodzicami jak to się dobrze żyło i uczyło rosyjskiego w szkole. Kraina mlekiem i miodem płynąca. Poważnie ktoś tego nie widzi? Nic nie miałeś, zero perspektyw i kajdany z biedy. Sam się jeszcze go uczyłem pod koniec podstawówki i pamiętam jak ciężko było cokolwiek zdobyć, a kto mądry wiał na zachód i cieszył się życiem. Dramat i zacofanie, a na zachodzie pławili się w luksusach i dobrobycie. Stracone pokolenia na walce ze złym zachodem, który daje o wiele więcej swobody i możliwości do godnego życia. Nawet mój trener z Rosji mówił, że tam co druga mała miejscowość miała fabrykę broni. Oni mają misję wiecznej walki z zachodem, a ludzi mają za zwierzęta.

ocenił(a) film na 6
damkram

Wystarczyło sowietom zainstalować marksistów, czy postmarksistów w uczelniach, w partiach, administracji na zachodzie i teraz. Są skutki.

damkram

Nie wiem czy ty tylko trolujesz czy masz takie siano? Coś się nie zgadza z tymi wszystkimi "teoriami"? Chyba cię mass media zapomniały poinformować że praktycznie wszystkie teorie się sprawdziły. A ruscy to rozumiem w pakiecie z Fauci?

zgliszcz

Ruscy szczują na zachód to jest część tego szczucia. Też się w to bawiłem, ale na koniec prowadziło do jakiś ruskich troki z YouTube

ocenił(a) film na 8
damkram

Rzeczywiście ty to masz wyprany mózg, nic tylko rusofobia i zero merytoryki, co za prymityw... W prawdziwym świecie słowa byś się bał pisnąć większości ludziom na tym forum...

damkram

na zachodzie ma demokracji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Obalona przez materiały na Youtube z cyklu " tajne akta Waszyngtonu" albo USA największy terrorysta na swiecie. Ja widziałem na żywo jak ludzie schodzili, mdleli albo łapali powietrze jak karp na święta deklu. Uważaj na chemtrailsy bo psikaja na nas z góry :)))). Przerażeni z domu wychodzicie, bo wszędzie są spiski zachoduz cyklu tajemnice zgniłego zachodu czytał dla państw władimir putin i jego pracownicy dzielnie tworzący materiały "dokumentalne"

ocenił(a) film na 6
damkram

Przerażony to ty wychodziłeś jak ogłosili srandemię. Pewnie zakładałeś po dwie szmaty na pysk, a gdy zaczęli preparatować - zapie rdalałeś w podskokach po eliksir życia. A teraz gdy już kurtyna opadła i prostytutki covidowe zostały zdemaskowane, ogarnęła cię pewnie sraczka ukraińska, która objawia się wyciekiem z odbytu mazi niebiesko-żółtej na słowa "slava Ukrainie". No powiedz proszę, że mam rację :)

Bokciu

gdzie tylko się dało nie zakładałem. Żona 35 lat wylądowała w szpitalu. Nie szczepiłem się dla twojej wiadomości, bo wiem, ze to bylo troche naciagane, ale kuzyn kardiolog wie tez, ze wiekszosc ludzi na jego oddziale zniknela w grobach, bo padali jak muchy. Przyjdzie i czas na takich debili jak Ty, a poki co karm sie tymi odkryciami na youtube. Masakra powaznie sadzisz, ze ktos zdradza skerety tego swiata na jakims portalu ot tak ? :) jak myslisz kto to jest? Zawsze, pod takimi materiałami od razu sa komentarze po 300 sztuk w ciagu dnia ruskich kont, tak by ktos kto cokolwiek napisze nie dotarlo do takich debili jak ty, ktorzy łykaja dokumenty czy to z telewizji czy youtube. Obie strony swoje gadaja czy to wschod czy zachod, ale ja wole ten "zly" zachod, ktory daje mi lepszej jakosci auta, prace, mieszkania i standard zycia, niz rosja i fabryka bronii w co drugiej miejscowosci, bieda i zacofanie 100 km od moskwy. Sraja dalej do dziury w ziemi i dach im sie na leb zapada z biedy. pozniej jedzie taki na wojne za pare groszy, bo sie okazja zycia trafila zarobic 100 dolarow za tydzien :)

damkram

Zachowujesz się jakbyś przyjął tylko 3 z 5 dawek 2 dawkowego fajzera. Czas na apdejt!

damkram

Odstawiając na bok " onucyzm" jakie to niby są te teorie spiskowe w sprawie szczepionek? Może chodzi ci o 5 dawek 2 dawkowego fajzera?

damkram

Jeszcze cię w d*** ukąsi ten zachód...zobaczysz!

Donaldinho

Niech kąsa. Jeszcze zobaczysz jak Polske ruscy wyzwalają od faszyzmu, to zmienisz śpiewkę co? Tylko już będzie za późno. Dziś na Ukrainie walczą o to samo, co my kiedyś. Jak nie pamiętasz jak było kiedyś to porozmawiaj z rodzicami jak było kolorowo. Bieda i zacofanie to samo co dziś na rosyjskiej prowincji.
Nie pamiętam, by nas amerykanie bombardowali, najeżdżali. Widzą w nas interes za obopólną korzyścią. Im się żyje lepiej i nam. Za ruskich liczyło się tylko, by wywieźć co wyprodukujemy i zostawić trochę chleba, by przerzyli. Chociaż pod koniec i tego nie byli w stanie zapewnić. Taki to był model biznesowy kacapów.
Zachód widzą w nas pieniądz i inwestują. Pozniej stawiają bazy, by ochronić swoje inwestycje. To jest proste jak drut. Ruskich to boli i szukają tylko wymówki, by wbić szpilę pod pretekstem, że ktoś ich chce atakować. Narazie to tylko oni atakują. Ukraina, Gruzja, Nadnieprze. Odrywają strategiczne miejsca, by mieć punkt zaczepienia pod przyszłe wojenki.

Dzięki zachodowi mamy coraz lepszą pracę i masz za co płacić kredyt. Komuś tęskno do nic nie posiadania, życia bez celu, tylko fabryka w oparach toksycznych i wóda po pracy, bo co było z życia pod ruskim butem?

Okradali nas z wszystkiego. To są dziady, nie potrafią pchać świata do przodu tylko niszczyć i mącić, byle nogę podkładać, bo ludziom się lepiej żyje na zachodzie niż tam.

Widzę zlot konfederatów się zrobił, Ci tylko siedzą i szukają odpowiedzi na zagadki świata alternatywnego tworzonego przez ruskich troli. Oczywiście wszystko jest w dokumentach na Youtube buahaha. Youtube odkrywa tajemnie złego zachodu :)

Oczywiście co zrobił taki Braun w dzień najazdu Rosji na Ukrainę? Zaczął się szarpać z pisowcem, żeby odwrócić uwagę. Typowe zagrywki. Masa tego. Ci lekarze z Youtuba.

Pfizer chce zarobić i tyle. Też tego nie wziąłem i wkurzałem się na to naganianie, ale jakbym miał nie 15 lat jak większość tutaj, ale 60 lat to pewnie bym wziął, bo dużo nie trzeba w takim wieku, a ktoś kto nie miał kontaktu z tym wirusem niekoniecznie przejdzie to tak jak ktoś kto ma mocny organizm. Widziałem co ten wirus zrobił z 35latka, moim znajomym medykiem, który ledwo przeżył, gdyby nie dostał tlenu w porę itd. Mój kuzyn kadiolog też powiedział, że cały oddział sercowy zniknął mu..

Sam wirus, nie zdziwie się jak wyszedł z ruskich laboratoriów, pozniej od razu strzał w ukraine, byle rozchwiać rynkami, podbić ceny surowca i mieć kasę na wojnę. To są cwaniaki, ale nie w te stronę co trzeba. Zamiast budować, niszczą. Poszli won. Historia nie raz pokazała gdzie nas mają i czym dla nich jesteśmy.

Polecam odpalić bliskiego współpracownika i wielbiciela Putina na Youtube Żirinowskiego. On otwarcie o Polsce mówi co by z nami zrobił.

Ukraina chciała iść na zachód, a tam za dużo zboża i surowców i ruscy nie odpuścili swoich interesów. Tyle, że Ukraina ma prawo być, gdzie chce, a metody ich zaborców są jakie są. Tak się wprowadza ład po rosyjsku. Oderwą pewnie wschód jak to robili z innymi krajami od kiedy pojawił się ten agent KGB.

damkram

"Dzięki zachodowi mamy coraz lepszą pracę i masz za co płacić kredyt. " - ja nie mam kredytu kochany, umiem się ustawić dzięki Ruskim i Niemcom (powiązane interesy).

Donaldinho

Rozpisałeś się jak na maturze z polskiego..

Donaldinho

No widzisz. A ja zarabiam i mam trzy mieszkania, pełno akcji na giełdzie i żyje jak Pan. Zaufaj mi to nie akcje gazpromu dają zarobić, ale pewnie lubisz ruble zbierać, które lecą w kierunku zera. Niemcy wybrali zachód, chociaż chwilę się zastanawiali z Francuzami jak tej Ukrainie pójdzie. Oby historia koła nie zatoczyła i te interesy bokiem ci wyjdą.

damkram

Panie ....idź Pan...w ....

damkram

dorośnij

damkram

gościu, Putin to ich marionetka, nie pisz bzdur mających być wg ciebiebłyskotliwą prawdą i ogarnij temat

fajera

no tak bo ty masz informacje :) jakie to piekne, bo obczail pare "dokumentów" z youtube o NWO i teoriach spiskowych. Oczywiscie ktos to wrzuca na youtube i tam jest cala prawda, bo tv klamie :) nigdzie nie znajdziesz prawdy. prawda natomiast jest taka, ze w Polsce jest masa takich figurantow ktory podrzegaja przeciwko zachodowi, przeciwko szczepieniom, przeciwko wszystkiemu co daje nam dobrobyt. Wlasnie Rosja tworzy takich ludzi jacys lekarze typu huberty czerniaki, jaskowscy czy chocby taki zolnierzyk podzegacz jablonowski i poreba. pelno tego. nakrecaja nas wiecznie i tworza jakas alternatywna rzeczywistosc abys byl na wszystko zle nastawiony i niszcza nas od srodka. pomysl tepaku, ze gdyby nie ten zachod to nie zylbym sobie dzis spokojnie na kredycie i z dostepem do fajnej pracy, tylko sralbys do dziury w ziemi jak to robia juz 100km od moskwy

ocenił(a) film na 6
fajera

Przecież widać gołym okiem, że to albo żydowski pachoł, albo zwykły lewak po aborcji mózgu. On temat ogarnia, ale tak jak mu każą.

Bokciu

oj konfedereta i kapitalista. chwali wschod, pluje za zachod. jakie to znamienne. juz widze jak taki biedak kupuje sobie ubezpieczenie na leczenie, oplaca prywatne szkoly i jeszcze mu zostanie by cos zjesc albo kredyt splacic :) tak to jest jak sie ma 7% mozna obiecywac wszystko, bo i tak nie trzeba bedzie tego spelnic prawda mentezen czy ten rusofil braun i inni odklejency

ocenił(a) film na 6
damkram

Ale jedno muszę przyznać szczerze - świetnie władasz polszczyzną jak na polskojęzycznego żyda...bo z pewnością Polakiem nie jesteś.

Bokciu

ty uwazaj jak szafe otwierasz, bo pewnie tez ci zyd wyskoczy. jak to zslo zydokomuna, zydzi rzadza swiatem...jprd sprane mózgi

Bokciu

takich prostaków łatwo urobić, myślisz, że coś wiesz, a zostałeś zmanipulowany i dobrze Ci w tym, bo całe zycie Cie kopią i sponiewieraja, masz słabą pracę, nudzi ci sie, brakuje kasy, a nagle myslisz, ze wiesz wiecej niz inni :)

Bokciu

lepiej się zastanów po co ci ludzie siedza przed kamerkami i tłuką ci do łba o zydach, zlych zachodzie, teoriach spiskowych. ot tak, bo im sie nudzi czy biorą za to kase, a ty myslisz, ze cos tam wiesz?

Bokciu

prawda jest takaze zyjesz jak robak i tracisz czas na zrozumienie kolejnej historyjce stworzonej na potrzeby prostych ludzi zmanipulowanych, nie inaczej niz ci przdd tvp, tvn... myslisz, ze odkryles tajemnice swiata, a nic nie odkryles, straciles czas, zamiast robic cos pozytecznego. umrzesz biadolac na swiat i zly zachod. taki jezus nawracajacy wszystkich, bo on zrozumial buahaha

Bokciu

prosty przykład japonia-ameryka. wojna, bombardowania. dogadali sie, wymienili technologią i japonią dziś wyznacza poziom. rosja :) litości...ale fascynacja i onaizacja na punkcie teorii spiskowych, ktore i tak dążą do jednego zły zachód, wszystko zle. pomyśl chłopie z jakich technologii korzystasz, co sprawia ci radość i jaki styl życia ci pasuje. spróbuj kultury rosyjskiej i porównaj z tym co tu jest, ale nie na yotube.....aaa czekaj nie wjedziesz, bo cie dojądą już na granicy. nie przypominam sobie, by ameryka nas bombardowała, raczej pomagała. bo widzi interes, a nie mięso armatnie. przypominam sobnie, co mi dziadek, rodzice mówili o ruskich. nikt nie chciał do tego wracać, wolą to co tu i teraz niż to upodlenie, dosłownie upodlenie ....

fajera

Fajera uspokój się

ocenił(a) film na 6
damkram

Sugerowanie że Putin, też nie jest elementem światowej elity xDDD

con_desiros

gdzie wysłać czapkę z folii szurku?

L_Rebel99

Idź lepiej piątą dawkę weź, czy już szóstą?

szuler2

Jedz do Chin albo Rosji zrobią ci koktajl odpowiedni to szybko się wyprostujesz jak zobaczysz ich sposoby radzenia sobie z problemami....

damkram

Jesteś ponad przeciętnie tępy.

ocenił(a) film na 6
szuler2

On jest wybitnie tępy...

ocenił(a) film na 10
damkram

Zapraszam do Paryża albo Sztokholmu ;) postępowy zachód szybciutko zweryfikuje twoje zero-jedynkowe postrzeganie rzeczywistości.

L_Rebel99

Zdjąłeś już maseczkę? Czy przed kompem też nosisz? :)

ocenił(a) film na 6
L_Rebel99

Uważaj żeby ci własne gówno nosem nie wyszło od preparatu, który z pewnością przyswoiłeś.

Bokciu

nie przyjalem durniu, ale widzialem dramaty...

ocenił(a) film na 6
damkram

Ale zacznij używać znaków diakrytycznych bo sam widzisz jaki bełkot wychodzi. Kiedyś ktoś podobny tobie, napisze "zrob mi laske", a ty uklękniesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones