PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 066
ocen
7,7 10 1 11066
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

ShawnRayanShow. Facetem jest byłym Sealsem. I Cavaziel był u niego głównie rozmawiać o tym filmie. To nie będzie dramat o tej sytaucji. Tylko film faktycznie eksponujący światowe drogi tego procederu. Było w niego zaangażowanych wielu ludzi nie tylko z branży filmowej, ale też z agencji zajmujących się tym tematem. Więc to film bardzo na faktach, i jeszcze bardziej na niewygodnych faktach. Handel ludźmi to o ile się nie mylę najbardziej dochodowy „biznes” na tej planecie. Więc po obejrzeniu podcastu byłem już prawie pewny że to może być zbanowane ;( wchodzę tu na forum, i się póki co nie zawiodłem. Ale faktycznie podcast odbył się dzisiaj, i Shawn mu życzył powodzenia i co najwazniejsze, Cavaziel może mieć realne problemy z zagrania w tym filmie. Podcast polecam napewno jest na YT świeżo wstawiony.

jnkArt

Jak może mieć problemy skoro już w nim zagrał?

Naduska_Bak

Po premierze Naduska. Nie wiem czy to wyszło we wszystkich kinach w Stanach, czy np tylko nie zależny. Caveziel tam jeździł na realne akcje w poszukiwaniu dzieci. A to wszystko prowadzi do wyspy Epsteina, w to są zamieszani Clintonowie np i potężna cześć Hollywood.

ocenił(a) film na 10
jnkArt

I politycy na całym świecie. W Polsce też. My tu mamy w Polsce nawet tajny pedo burdel gdzie mordują w gwałtach dzieci. Bogacze i politycy z całego świata korzystają. Znajduje się w Warszawie, tyle wiem na pewno.

ocenił(a) film na 10
Rafal_Szot_fw

A ja słyszałem o jednym w Gdańsku jeszcze, to może są dwa. Dokument 'oczy diabła' na youtubie

ocenił(a) film na 10
drixe

Faktycznie było tam o Gdańsku. To by znaczyło że są dwa jak w Niemczech.
To z kolei oznacza że Ci korzystający z tych miejsc chcą mieć blisko. A kto chce z Polski zrobić sobie Izrael 2.0? Kto jest właścicielem kin w Polsce? Dla mnie proste 2 + 2
Dla nich goje to ścierwo więc jestem 100% pewny że większość z nich pchając się do naszego kraju buduje tu sobie rozrywkę na swoją diabelską miarę.

Rafal_Szot_fw

Tak się składa, że to moje miasto. Obejrzę to. Dzięki.

jnkArt

Niezrozumiale mi to wyszło. Chodziło mi o Gdańsk.

Rafal_Szot_fw

A, to znam. Na Wiejskiej. Ale on nie jest tajny.

Rafal_Szot_fw

Bardzo fajny skoro piszecie o nim w internecie (a czy to też nie należy do wynalazku elit?).

Rafal_Szot_fw

Bardzo tajny skoro piszecie o nim w internecie (a czy to też nie należy do wynalazku elit?).

ocenił(a) film na 6
jnkArt

Nie tylko Clintonowie, ale cała scena murykańska - niezależnie od partii

jnkArt

Ale do tego nie był potrzebny film. Od wielu lat, sam już wiem od 13, kiedy zainteresowałem się tematem.Że handel ludzi istniał, istnieje, i będzie istnieć, szczególnie wChinach czy na jakichś zadupiach, których nikt nie pilnuje, i przeważnie są porywane kobiety do burdeli. Albo dzieci do pracy. Albo nawet do zabawy i zabicia, albo eksperymentów na ludziach, w imię niby lepszego jutra. I wiadomo od lat, że bogaci, aktorzy, politycy(oczywiście nie wszyscy,wielu pobocznie, nawet nie mają o tym pewnie pojęcia, że biorą udział w takim czymś)maczają w tym palce, dają miejsce na takie procedery, pieniądze, albo po prostu sami korzystają. I jest to olbrzymi biznes,I dlatego tak mało się z tym robi, bo wystarczy 20 ludzi na stanowiskach czy z sporą kasą, i można to robić To samo tyczy się handlu narkotykami. Biorą Politycy ,biorą aktorzy, więc nic się z tym specjalnie nie robi. Gdyby komuś na tym zależało, to Handel ludźmi byłby tylko w krajach 3 świata, to samo z Hadlem narkotykami. Jakby chcieli, to by to rozwalili w drobny mak, wykorzystując Policję i wojsko , oraz technologię jak drony i prześwietlanie, do znalezienia kryjówek. Ale wielu wysoko postawionym, to sie nie opłaca. A jak chcą, to i tak uja zrobią, bo mogą stracić życie. I tak się to kręci. Tfu.

ocenił(a) film na 10
toyminator

Nawet się nie otarłeś o prawdę związaną z tym diabelstwem.

toyminator

Jasne, w pełni to rozumiem. Chodziło mi bardziej o uświadomienie opinii publicznej. Mało kto z nas o tym myśli. Są na świecie dobrzy ludzie zasiadający na wysokich stanowiskach. Glowny sędzia kongresu w stanach etc, którzy walczą z tymi potwornościami. Nikt nie jest tak naprawdę nie tykalny, tylko raczej ewentualnie ukryty. Dlatego uważam że powinno się bardzo o tym gadać, o kobalcie w Kongo, gdzie dzieciaki wydobywają prawie za darmo metal, który każdy z nas nosi przy d*pie 18/24h. Uważam ze ten film spełnia swoją rolę. Nie każdy z nas weźmie karabin i pójdzie wybijaćto scie*wo, ale oni muszą mieć świadomość chociażby że o nich coraz więcej wiemy. To już dobry początek. Pozdro

ocenił(a) film na 10
jnkArt

Polecam również rozmowę z Caviezelem i Ballardem u Petersona. Wkleić po    .com   bo nie wiem czy ten portal usuwa linki /watch?v=rTBGNEliczc

Smokens

Dzięki, już widziałem ;D bardzo dobra rozmowa.

Smokens

Tak ten porta kasuje niewygodne linki. Filmweb jest częścią mainstreamowych mediów więc nikogo myślącego nie dziwi że panuje tutaj cenzura jak na yt czy w Korei Północnej.

ErniErnolds

To fajna ta cenzura Koreańska skoro możecie od tak w tych mainstreamowych mediach toczyć tego typu dyskusje i publicznie rzucać oskarżenia. No chyba, że w tym momencie siedzisz już w jakimś więzieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones