PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 066
ocen
7,7 10 1 11066
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Przeczytałem artykuł najpierw o rzekomym promowaniu przez film teorii Qanon i tego, że Caviziel kiedyś był na jakimś wiecu gdzie palili maseczki.
Potem stwierdziłem, że to trochę absurdalnie brzmi jakby ktoś chciał ten film zdyskredytować, obejrzałem go więc i ze zdumieniem mogę stwierdzić, że nie było tam NIC o Qanonie.
To nie wszystko.

Filmowa historia jest prawdziwa i rozegrała się na długo przed Qanonem, następnie film powstał z daleko od dużych studiów, a Disney oraz Netflix spowodowały, że 3 lata leżał i nie trafił do szerokiej dystrybucji !
Następnie obejrzałem szereg wywiadów z krytykami i twórcami filmu.

Podsumowując : zarzuty wobec filmu są absurdalne i wyraźnie komuś nie pasuje, aby o filmie było głośno.

Główny bohater, Tim Ballard jak sam twierdzi, nienawidzi Hollywood i oskarża o tworzenie kręgów pedofilskich ! Bał się także, że Hollywood nie pozwoli na produkcję tego filmu, mimo, ze budżet składał się też z darów zwykłych ludzi. Tim w wywiadach odnosi się niemalże do wszystkich zarzutów pod kątem filmu i jak się domyślacie... nie wie czym jest Qanon.

Jeśli ktoś tu twierdzi, że wszystko wygląda legitnie to chyba mocno przesadził z Tequilą.

ocenił(a) film na 6
SzalonyHeniek

Cała otoczka wokół tego filmu, to tylko marketing mający na celu jego sprzedanie. To że film trzy lata przeleżał o niczym nie świadczy , bo wiele filmów robionych poza dużymi studiami ma problemy z dystrybucją, a często wogóle nie znajduje dystrybutora i trafia w najlepszym razie na streaming. Sam film oceniam na sześć. Solidnie zrobiony, ale mam problem z głównym bohaterem. Ale za sposób jego sprzedania na świecie dziesięć gwiazdek. Nie ma to jak wmówić ludziom że coś jest niedostępne, zakazane i ukryte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones