PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 066
ocen
7,7 10 1 11066
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Film nie odkrywa niczego, czego nie wiemy. Jest po prostu przeciętnym filmem.
Cały szum o tym, że film jest niewygodny dla elit i dlatego jest blokowany jest raczej wyssane z palca a na pewno jest świetną reklamą dla filmu.


ocenił(a) film na 2
krzysiek_r86

komenty poiazują zrypanie ludzi w pl, oni za chwilę idą na wybory ..... to dopiero będzie jazda.

ocenił(a) film na 8
krzysiek_r86

Myślę że wiele osób jednak może nie wiedzieć, nie zdawać sobie sprawy choćby ze skali. Dla takich ludzi, choć nie tylkoe, jednak film wniesie jakąś wartość, niezależnie od iceny jego realizacyjnegon poziomu.

krzysiek_r86

Ja tego filmu nie widziałam, więc wytłumaczcie mi, proszę, dlaczego jest wokół niego tyle kontrowersji? Serio pytam :D Czy tutaj wjeżdżają jakieś teorie spiskowe czy o co chodzi?

ocenił(a) film na 5
Lilly_1989

Przy budżecie 14mln dolarów nie mieli na marketing więc postawili na darmowy marketing szeptany. Ot co. Wystarczy zobaczyć na teorie wokół filmu i zweryfikować to oglądając go. Zobaczcie ile film zarobił przy tym budżecie.

krzysiek_r86

Widać to zwłaszcza w dyskusjach pod recenzjami krytyków - prawie same komentarze o tym, że film jest banowany i że establishment bardzo nie chce, żeby film dotarł do przeciętnego zjadacza chleba. Wchodzisz w konta, które napisały te komentarze, a tam 'dołączył 16 października 2023', i kilka ocen - w tym dycha dla tego filmu i jedynka dla Zielonej Granicy hahhaa. Widać, że wykupione oceny i opinie i właśnie w ten sposób spirala się nakręciła i ludzie poszli oglądać, żeby nie ominąć tego 'ważnego dzieła'. U mnie w mieście w kinie studyjnym był normalnie pokazywany, nie było problemu żeby go obejrzeć, a co dopiero w większych miastach. A że (chyba, nie jestem pewna) nie było go w multipleksach - istnie szokujące, że helios czy cinema nie puszczą filmu, który nie jest mocno rozreklamowany co zapewnia im wpływy od widzów :) niezły 'spisek'.

krzysiek_r86

Nie wiem czemu ten film miał rzekomo takie problemy. Nawet nie chcę wierzyć, że tak trudny temat byłby przedmiotem tak niegodziwej, nielicującej z nim kampanii reklamowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones