PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 066
ocen
7,7 10 1 11066
4,9 10
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Może to tylko w mojej przeglądarce, nie wiem, ale... Dopiero po wpisaniu CAŁEGO tytułu pojawia się on w sugerowanych wynikach (w tej pierwszej linii, z miniaturami plakatów). Wpisanie tylko "Sound of Freedo" (bez ostatniej litery) powoduje, że filmu w ogóle w tej linii nie widać. Spróbujcie też wpisać samo "Freedom" (oczywiście znowu - nie ma tego tytułu w pierwszej linii), następnie kliknąć "Zobacz więcej wyników", kliknąć "filmy" i pozostawić sortowanie wg "trafności". Długo będziecie szukać tego filmu w wynikach. Zważywszy na to, że filmy najnowsze, zawierające daną frazę, powinny się z automatu podstawiać jako pierwsze, a co dopiero, jeśli wpisuję słowo w słowo prawie cały tytuł, nikt mi nie wmówi, że nic tutaj nie jet podejrzane.

colisa

Po prostu masz paranoje. Lecz zanim będzie za późno!

Damian_Boj

Lekka paranoja w dzisiejszych czasach korzystna jest :)

ocenił(a) film na 9
Damian_Boj

Powiedział Pan Damian i uciął temat. No skoro tak powiedziałeś na pewno masz rację. Żadnej dyskusji. Mam paranoję, bo opisuję to, co widzę a ekranie. Dla ludzi mających mózg - zauważyłem ten fenomen przypadkowo, bo po prostu nie pamiętałem pierwszego słowa tytułu, a później, z ciekawości, wpisywałem już cały tytuł. I jeszcze sobie porównałem z tym, jak to wygląda z innymi filmami. WSZYSTKIE inne filmy, gdy wpiszę pierwsze słowa tytułu podstawiały się w proponowanych, widocznych od razu wynikach, TYLKO "Sound of Freedom" trzeba było wpisać do ostatniej litery. Wnioski pozostawiam myślącym.

colisa

To ja też ci napiszę: masz paranoję

colisa

Filmweb tak ma z malo popularnymi (czytaj rzadko wyszukiwanymi) filmami. Np za 3 miesiące ma premiere film dumb money, tez dopiero ostatnia literka pomaga go wyszukać, inny przykład to Anyone but you, też jeszcze przed premierą czyli malopopukarny. Ale fakt, że sound of freedom dalej ale nie wyszukuje bez odzyskiem literki jest dziwny, bo już hype jest

colisa

Jeszcze dobrze nie zaczęłam wpisywać i od razu wyskoczyło. Plus yt, wywiady, etc. Może powinieneś zmienić przeglądarkę

ocenił(a) film na 9
colisa

dokładnie jest jak mówisz, wyszukiwarka filmwebu pokazuje go dopiero po wpisaniu całego tytułu

colisa

Jest tak jak piszesz. Też na to zwróciłem uwagę, że trzeba cały tytuł wpisać, aby film się wyświetlił

colisa

A spróbuj wpisać w przeglądarce w dowolnym momencie słowo Żyd w dowolnej formie

colisa

Z wyszukiwaniem po tytule przez Filmweb zawsze był problem, ale tutaj występuje inna ciekawostka, mianowicie, nawet gdy wpisuję poprawnie cały tytuł, to pokazuje mi go dopiero na... 33 pozycji.

colisa

a ja tu trafiłam ze strony głównej, pasek "Najpopularniejsze" może pisać nie umiesz?

ocenił(a) film na 9
colisa

Dziwne, bo wpisałem tylko "Sound" i mi się wyświetla jako druga pozycja w wyszukiwarce.

colisa

kochanie, leć do psychiatry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones