PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90660}

Serce ze złota

Dil Ka Rishta
6,8 2 481
ocen
6,8 10 1 2481
Serce ze złota
powrót do forum filmu Serce ze złota

Uważam,że ten film jest przepiękny. Świetna historia, piękna muzyka i świetna gra aktorów :):)

ocenił(a) film na 1
Lucjana

Jakie filmy bolly oglądałaś ?

Kinomaniaczka_

Nie widziałam ich znów tak wiele,ale każdy z nich zrobił na mnie jakieś wrażenie.Jak do tej pory widziałam:
"Czasem słońce,czasem deszcz"
"Żona dla zuchwałych"
"Fanaa"
"Veer-Zaara"
"Duma i Uprzedzenie"
"Serce ze złota"
"Kroki w chmurach"
"Koyla"
"Serce jest szalone"
"Chalte Chalte"
"Paheli"
"Nigdy nie mów żegnaj"
"Hum - Tum"
"Dil Se"
"Mohabbatein"
"Guru"
"Kuch Naa Kaho"
"Umrao Jaan"
"Magia zmysłów" (chociaż to nie tak do końca bolly)
"Poślubiona"
To chyba wszystkie i oczywiście bardzo je lubię :)

Lucjana

Jeszcze "Devdas","Gdyby jutra nie było","Jestem przy Tobie", "Asioka" i "Misja w Kaszmirze" ;)

ocenił(a) film na 1
Lucjana

Łuuu... Trochę dużo :). Mnie się osobiście "Serca ze złota" bardzo nie podobało. Ale to moje zdanie.

ocenił(a) film na 6
Kinomaniaczka_

Mi tak samo ,Serducho ze złota' nie przypadło do gustu, jeden z gorszych bolly filmów, jakie widziałam, no ale co kto lubi...;) Ooo kilku obejrzanych przez Ciebie Łucjanko filmów to Ci zazdroszczę (np. Guru, Poślubiona, Umrao Jaan, Hum tum...) ;]

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

Ja słyszałam znowu, że "Kroki w chmurach " to szmira... ? Ja nie wiedziałam, więc nie wiem:P

Ale jak widzę w liście tych filmów przeważa SRK! Wielki Szacun dla ciebie:]

ocenił(a) film na 1

Bo głównie Szaruk występuje w wydawanych w Polsce filmach... ;) No i jest najbardziej znanym aktorem z Indii.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Cóż są chyba ku temu powody...SRK wg opinii krytyków jest najlepszy... cieszę się, że to filmy z nim są wydawane, a nie inne szmiry, bo potem tylko płakać, że 10 w tyłku;]

ocenił(a) film na 1

Ale Szaruk zagrał w paru gniotach... czyt. "Miłości nie oszukasz" czy dla mnie "Josh".

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Miłości nie oszukasz zostało niedokończone, jakiś gość podkładał SRK (i nie tylko)głos... SRK i Raveena nie chcieli by ten film został wydany....

Josh:) Jak dla mnie jest The Best:) Uwielbiam ten film...

ocenił(a) film na 7

właśnie skończyłam oglądać serce ze złota i ja się zgadzam z Lucjaną,bardzo dobry film wg mnie.
W ogóle mi się nie przedłużał,z zaciekawieniem oglądałam,zakończenie też mnie trochę wzruszyło. (;
Są gusta i guściki,do mnie ten film trafił i jak najbardziej go polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones