PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9293}
5,9 518
ocen
5,9 10 1 518
Rycerz
powrót do forum filmu Rycerz

1/10

ocenił(a) film na 1

szkoda, że nie ma zera do wyboru. Jest to film, którego oglądania nie życzyłabym najgorszemu wrogowi (no, może jednemu). Kiedyś, niestety, służbowo, byłam zmuszona obejrzeć to "dzieło" kilkakrotnie w TV. Od tamtej pory widok któregokolwiek ujęcia budzi we mnie odruchy atawistyczne.

użytkownik usunięty
Oshin

Rycerz - arcyfilm!
To jakieś nieporozumienie!
To najpiękniejszy film jaki widziałem po słabej polskiej samosieji. To satyra na Emigrację, film polski jako taki i kilka znanych wtedy osób. Każda scena tego Arcydzieła mogłaby być oddzielnym filmem...

Służbowe oglądanie Czegokolwiek nie służy skupieniu ani obiektymizmowi.

ocenił(a) film na 1
Oshin

film szokuje. jest chyba bardziej artystyczny niz ten co adas mialczynski krecil w 'nic smiesznego'. mnie najbardziej urzekl ten debilny helm glownego bohatera i twarz olbrychskiego na caly ekran z mina jakby mu ktos wlozyl palec, i te pustynie bez perspektywy i sama 'arfa', ktorej bohater szuka.
jak powstanie kiedys rycerz dwa szukanym przedmiotem winien byc 'ortepian'
nara

Oshin

lol

ocenił(a) film na 1
Oshin

Zgadzam się w 100 %. Najgorszy film jaki w życiu widziałem. I dziwię się, że i tak ma za wysoką ocenę. Chyba ludzi dali mu notę "10" z powodu niedostrzegalnej głębi i "genialnego" artyzmu tego "dzieła". Po obejrzeniu 2 filmów Majewskiego stwierdzam, ze to najgorszy polski reżyser i nie chce więcej już jego "arcydzieł" oglądać..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones