PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805637}

Roma

7,0 49 407
ocen
7,0 10 1 49407
8,5 50
ocen krytyków
Roma
powrót do forum filmu Roma

Na szczęście film jest w sieci i nie trzeba się katować ani też wydawać pieniędzy na tego gniota, w każdej chwili można wyłączyć i zapomnieć.
Nie dajcie się nabrać na te pozytywne opinie , achy i ochy , włączcie sobie w sieci jak ktoś wytrzyma więcej niż 30 min tego badziewia to dla mnie jest gość.
A co do pozytywnych opinii to mogę powiedzieć tyle ze ktoś celowo nabija ludzi w butelkę

ocenił(a) film na 9
kurowskimarcin72

Ja jestem zafascynowana tym filmem - atmosferą, narracją, prawdziwością gry aktorskiej. I nie czuję się w żadnym stopniu "nabita w butelkę"

ocenił(a) film na 1
Agatonik

czyli niczego nie oczekujesz od filmów ,rzeczywistość jest taka że to zwykły gniot który niewart ani grama prądu

ocenił(a) film na 10
kurowskimarcin72

To jest film dla ludzi wrażliwych. Jedna osoba lubi czekoladę, druga woli lukrecję. Tak samo dla jednego spełnieniem będzie kino akcji, gdzie dużo się dzieje, a dla kogoś innego emocjonalny obraz. Przecież dźwięk i obraz w tym filmie robią niesamowitą robotę. Oczywiście oglądać go trzeba zachowując odpowiednią koncentrację, a nie w sieci na laptopie czy na telefonie, bo faktycznie się nie odbierze tego filmu jak należy. Netflix zrobił krzywdę Romie wprowadzając równoległą dystrybucję, bo z pewnością gdyby więcej osób zobaczyło go najpierw w kinie to też by bardziej ten film doceniali.

ocenił(a) film na 9
xManilax

Zdecydowanie przychylam się do opinii - ten film warto obejrzeć w kinie i cieszę się, że się powstrzymałam przed przed "seansem"na Netfixie.

ocenił(a) film na 1
xManilax

nie wiem co bierzesz , ale musi być spoko skoro starasz się mi wmówić że g.no to czekolada , sorry nie chcę cię obrazić czy urazić , ale ja opisuję co widzę i nie mówię na g..no że to odpadowe produkty procesu trawienia i nie mam zamiaru zastanawiać się nad jego losem , zatem nigdy nie dojdziemy do porozumienia w tym temacie
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
kurowskimarcin72

Udowadniasz, że jesteś zwykłym prostakiem tą wypowiedzią, a to nie jest film kręcony z myślą o prostakach stąd też Ci się nie podobało 10 minut, które obejrzałeś. Tyle w temacie. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
xManilax

takie teksty wiejski pastuchu to sobie rzucaj u siebie na wsi , i zachwycaj się tym gó..em

kurowskimarcin72

Widzę, że kolega jeden z tych co 90% filmów ocenia na 1/10 albo 10/10, na zasadzie "podoba mi sie" i "nie podoba mi się". Dla takich jak ty powinny być osobny system oceniania, bo później średnia ocena filmów to żart.

W sumie pewnie i tak jesteś trollem, skoro Aquaman według ciebie to 10/10 (arcydzieło xDDD), a film, który ci się nie podobał od razu 1/10.

xManilax

Tak, bo przecież kinomani dzielą się na fanów artystycznego i emocjonalnego kina spod znaku psiej kupy i na prostaków-wieśniaków-cebulaków, którzy nie doceniają tej finezji i jarają się tylko filmami z komiksowym rodowodem oraz kinem akcji.

ocenił(a) film na 9
kurowskimarcin72

Właśnie dużo oczekuję od filmów, a Roma takim jest. Nie wiem, czego Ty oczekujesz?

kurowskimarcin72

Dla tego ja pierw sprawdzam co to za film itd i dopiero mogę zobaczyć. Akurat filmy gdzie jest prawdziwe zycie i nic się nie dzieje nie interesują mnie wiec ich nie krytykuje po prostu ich nie oglądam

ocenił(a) film na 2
kurowskimarcin72

Zgadzam sie, nuda i można zasnąć a oceny i zachwycanie sie ludzi bo ładne czarno-białe widoczki to żenada, a fabuła? Babka zaszła w ciąże, dziecko umiera i tyle XD

kurowskimarcin72

Zgadzam się, dawno nie widziałem takiego gniota o niczym. Zwyczajne życie, zwyczajne problemy. Nic odkrywczego i wartościowego. Nuda, pierwsze 50 minut można śmiało przewinąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones