PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805637}

Roma

7,0 49 426
ocen
7,0 10 1 49426
8,5 51
ocen krytyków
Roma
powrót do forum filmu Roma

Nie oglądałem tego "arcydzieła" tzn. g...a i nie zamierzam po samym trailerze mam chęć wpaść do bagna ze związanymi rękami i nogami.
Nie interesuje się zbytnio filmami, lubię obejrzeć stare filmy z dzieciństwa po latach i poczuć nostalgię, nowsze filmy też są świetne, niczego im nie ujmuję ale najbardziej lubię te z dzieciństwa np: Miasteczko Twin Peaks i za cholerę nie pamiętam o co w tym filmie chodziło a oglądałem go za małolata ale jak obejrzałem i przesłuchałem intro po kilkunastu latach to od razu się poczułem lepiej, wracają wspomnienia. To tylko przykład, nie jestem fanem tego filmu nawet go nie odświeżałem po latach. Tak samo intro z filmu " Z Archiwum X" wg mnie najbardziej przerażające dla dzieciaka w latach 90, jak byłem raz sam w domu w nocy to bałem się to intro obejrzeć i przełączyłem na inny kanał.
Wracając do filmu Roma, od jakiegoś czasu w radiu słyszę że film Roma to taki i nie taki, że nic mu do pięt nie dorasta no i ogólnie nagrody, oscary i płaczki powinny za darmo robić swoją robotę nad tym filmem. Wchodzę na filmweb i sprawdzam co to jest ta Roma. Oglądam trailer no i szok!
Zwykła rodzina, dzieci nawet niańka i sprzątaczka sobie zamiata podłogę,zwykłe życie ludzi no i te kupy, to wiem od kolegi z dołu - całe szczęście nie musiałem tego oglądać. Nuda i flaki z olejem, po co to?
A obejrzyjcie sobie kanały na youtube, tam ludzie całymi rodzinami czasami występuja i wg mnie są bardziej wiarygodni niż ten film skundlony z budą podczas realizacji. Świat stoi na głowie, ped..y czeszą kobietom włosy, zoo....e jak Karl Lagerfeld projektują kiecki. Krytycy wychwalają Roma a ja, a ja mam to w ...


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones