PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34039}
6,7 2 087
ocen
6,7 10 1 2087
Przystanek autobusowy
powrót do forum filmu Przystanek autobusowy

Naprawdę dobra rola Marilyn

użytkownik usunięty

Nie miałam ostatnio szczęścia do filmów z MM - albo beznadziejny scenariusz, albo sama Marilyn w roli słodkiej idiotki, która mi już zbrzydła. Chociaż cały świat znał ją głównie dzięki takim rolom, mnie w nich kompletnie nie przekonywała, wydawała się sztuczna. Natomiast w tym filmie wreszcie pokazała, na co ją stać. Odniosłam wrażenie, że w końcu wpasowała się w graną postać i wypadła świetnie. Cherie to dziewczyna pochodząca z małej mieściny, która chce się wybić. Pracuje w nocnym klubie, gdzie jest poniżana. Z pozoru może wydawać się mało błyskotliwa, ale to inteligentna i wrażliwa dziewczyna. Historia przypomina życie MM, prawda? Trochę można przyczepić się do jej sztucznego południowego akcentu, ale swoją grą nadrobiła te drobne mankamenty.
Sam film również mi się podobał. Spodziewałam się kolejnej głupawej komedii romantycznej, gdzie miłość jest przedstawiona naiwnie i płytko, a natrafiłam na dobry dramat z elementami komediowymi i nawet wzruszającymi elementami (ich "prawdziwy" pocałunek przed rozstaniem i późniejsza rozmowa). Wkurzał mnie tylko ten kowboj z ADHD :p
Film niby jest komedią, ale porusza głębsze wartości, przy tym nie będąc pompatycznym. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7

Taaak ten kowboj :D
Musiałam sobie ciągle przypominać że to sztuka zagrać tak dobrze by aż denerwować!

ocenił(a) film na 6
highersense

Btw postać Cherie też irytowała np. swoją naiwną bezradnością (oczywiście taką miała rolę - nie trafiło to jednak do mnie)
Film mnie niestety nie zachwycił, nie lubię tego typu powierzchownej niemocy. O wiele lepszą kreację stworzyła w filmie "Skłóceni z życiem" ;)

ocenił(a) film na 8
venessummers

Film był w porządku, a Marilyn zagrała przeuroczo :)

ocenił(a) film na 7
highersense

Denerwować to mało powiedziane... Nie mogłam go znieść! Irytował mnie do czerwoności!

ocenił(a) film na 5
hearbeats_hurt

Tak. Prostaczek z tendencjami do przemocy i stalkingu, no nic tylko przyjąć jego zaloty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones