PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444536}

Przyjeżdża orkiestra

Bikur Ha-Tizmoret
7,2 6 565
ocen
7,2 10 1 6565
7,4 5
ocen krytyków
Przyjeżdża orkiestra
powrót do forum filmu Przyjeżdża orkiestra

Jeden z lepszych filmów jaki widziałem ostatniego roku, a przerzuciłem tego trochę

ocenił(a) film na 10
Analog

No, widzę, że masz dobry gust. Jeden z lepszych? A co jeszcze polecasz, bo dla mnie ten nie ma sobie równych w 2007, no może Spokojny człowiek, Obsługiwałem angielskiego króla, ale tak naprawdę nie umywają się do Wizyty.

ocenił(a) film na 9
reick

dawno nie widzialem filmu na którym bym się tak śmiał :)

ocenił(a) film na 1
BoGGy

Serio piszesz? Proszę, wskaż mi moment który tak cię rozśmieszył. Jak dla mnie film był najzwyczajniej w świecie beznadziejny. Chciałem go obejrzeć podczas WFF i niebiosom dziękuje że ominąłem tego gniota. Co to wogóle jest? Jak dla mnie jedno, przerost formy i wizji reżysera nad treścią. Przez cały film powtarzałem sobie "spoko, jeszcze się rozkręci". Do napisów nie zdążył tego zrobić. Straszny, beznadziejny, przeraźliwie idiotyczny. Po prostu szkoda słów. Jeśli nie musicie, to nie oglądajcie. Poświęćcie te 80 minut na oglądanie na przykład Discovery. Przynajmniej się czegoś nauczycie, przy tym filmie nie ma na to szans. Jego największy plus to fakt, że jest tak krótki.

Ode mnie 2/10 i czekam na kogoś, kto wytłumaczy mi co w tym filmie jest tak rewelacyjne.

ocenił(a) film na 5
Analog

film niezly ale zeby rewelacja to raczej nie do kina nie polecam ewentualnie na kompie mozna:) moge napisac ze jedna scena byla zajebista a mianowicie podryw papiego na wrotkowej dyskotece a reszta przecietna

ocenił(a) film na 8
zet1892

jaboll na jabola.... film bdb, bardzo mi się przyjemnie oglądało

ocenił(a) film na 1
2bad

No to żeś wytłumaczył... Jak dla mnie fajnoś tego filmu to dla większości jego off'owość i niszowość. Nic więcej. Gdyby coś takiego nakręcono u nas w Polsce film miałby średnią -1/10 ale że to z zagramanicy to znaczy że fajne...

ocenił(a) film na 8
Analog

Dla znających obyczajowość i mentalność Bliskiego Wschodu filmu godny obejrzenia. Dla mnie za nostalgiczną dojrzałość 8/10 !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones