PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30787}

Przygody Rabina Jakuba

Les aventures de Rabbi Jacob
7,5 17 218
ocen
7,5 10 1 17218
Przygody Rabina Jakuba
powrót do forum filmu Przygody Rabina Jakuba

Wedlug mnie wszystkie polski dubingi są do dupy,są fajne filmy,ale jak sie slyszy tak syfiaste podkłady to sie chce rzygac i marzy sie film w oryginalnej wersji jezykowej z napisami.
Jedynym wyjątkiem jest dubing Shreka,Jerzy Stuhr przeszedl samego siebie.Nie kazdy jest tak swietnym aktorem jak ON.

ocenił(a) film na 9
robert88_filmaniak

I dubbing Johnny'ego Bravo. Nie wiem kto podkladal glos Johnny'emu ale byl genialny. Swoja droga, tylko skonczony kretyn mogl wpasc na pomysl dubbingowania De Funesa. Juz pol biedy jakby to bylo jakies filmidlo z Benem Affleck'iem i Jennifer Lopez. Ale zdubbingowany De Funes to absurd

ocenił(a) film na 8
robert88_filmaniak

"Norek" jako Rabin Jakub to masakra. Polskim aktorom jak już chcą zarabiać to powinno się płacić za to , żeby trzymali się z daleka od dubbingowania zagranicznych filmów. Z przerażeniem obserwuje jak rośnie ilość dubbingowanych filmów co jest jakimś nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 7
erg_fw

Nie wiem czy zauważyliście, ale to jest bot i on Wam nie odpisze, chyba, że napiszecie coś niezgodne z ich regulaminem ^^ Komentarz napisany do wywołania skrajnych emocji, by goje się emocjonowali. Boty mają swój styl pisowni, ale nie będę go tutaj oficjalnie zdradzał, bo jeszcze Ci pseudointelektualiści to poprawią hehe

ocenił(a) film na 7
robert88_filmaniak

Dzieciaku jesteś młody i goovno widziałeś i słyszałeś, włącz serial Ja Klaudiusz i napisz do mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones