PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98937}
5,7 234
oceny
5,7 10 1 234
Powrót Kuby Rozpruwacza
powrót do forum filmu Powrót Kuby Rozpruwacza

Całkiem przyjemny niskobudżetowy triler z lat 80, jak ktoś lubi filmy tego typu to się nie zawiedzie. Jednak najbardziej zadowoleni będą fani talentu aktorskiego Jamesa Spadera.

rebelrebel

przepraszam ze przeszkadzam ale mam takie pytanie..poszukuje filmu o kubie rozpruwaczu ale nawet nie znam tytułu. pamiętam mniej więcej ze zaczynał się na moście londyńskim, kuba rozpruwacz ścigany jest po ulicach londynu, dobiega do mostu jest mgła zostaje postrzelony i spada z mostu z kamieniem który był na moście, ciała nie znajdują. we współczesnych czasach jakaś kobieta rani się o ten kamień który wyciągnięto z wody pojawia się mgła i powraca kuba rozprówacz

ocenił(a) film na 6
krzysztof_pl018

Sorry , ale nie wiem o jaki film chodzi. Pozdro

ocenił(a) film na 6
krzysztof_pl018

Z ciekawości poszukałem filmu o którym piszesz ,jest to Bridge Across Time (1985). Pozdro

ocenił(a) film na 7
rebelrebel

bardzo solidne kino lat 80... dzisiaj juz tak swiezo nie wyglada a zakonczenie nie zaskakuje jakos specjalnie.. ale to nadal solidny kryminalo thriller z fajna gra spadera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones