PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7144}

Ostatni dom po lewej

The Last House on the Left
6,2 15 075
ocen
6,2 10 1 15075
5,7 11
ocen krytyków
Ostatni dom po lewej
powrót do forum filmu Ostatni dom po lewej

film jest w pelnej wers. to pewne na 100 procent

użytkownik usunięty
cureman

A do kogo konkretnie miało się to niby odnosić?
Bo na pewno nie do mnie...

cureman

Tak , film jest w pelnej wersij !
Wlasnie go porownalem z nieskrocona wersja austriacka na DVD .
Co mni bardziej daje do myslenia jest to ze w Polsce powoli tez cenzura w filmach wchodzi .W Tv na szczescie nie widzialem ale na Dvd sie czasami zdarza .......
Mam nadzieje ze nie zaczna tak jak w angli , niemczech albo nawet w stanach . Tam w Tv normalnie filmu se nie obejrzysz. U Szwabow nawet teksty wycinaja ... jak ktos za mocno zabluzga .

użytkownik usunięty
Pawson_X

U "Szwabów"? To zapawa na rasizm.
Trochę kultury kolego,ciekawe,jak ty byś się poczuł,gdyby te "Szwaby" ciebie obrazili w ten sposób.
Osobiście się nie spotkałem,żeby w Niemczech filmy były w jakiś wyjątkowy sposób pocięte,więc to ser co mówisz.

Nazywaj to jak chcesz . Nie zmienie gatki dlatego ze tobie wielki krolu to sie nie podoba. A co do szkopow, niech jakis sproboje mi takie cos powiedziec w twarz ... ciekawe czy sie odwarzy .
Niewazne ... nie ten temat.
Chyba jeszcze nigdy w twoim zycju nie widziales niemieckiej telewizij albo filmy z tego kraju na Vhs lub Dvd.
Wogole sie nie znasz w tym temacie a probojesz zgrywac wielkiego znawce .
Jak jestes taki dobry to daj mi przyklady jakie filmy w niemieckiej wersij ogladales a ja ci powiem co ja o tym wiem .
Naprawde ciekawy temat se wybrales zeby se ze mna pogadac.
Ale mysle ze i tak masz zero pojecia w tym temacie i wszystko co powiesz bedzie wlasnie ''ser'' .... z palca wyssane.
Pewnie dlatego zeby mi dolozyc za ''Mandarynke'' , prawda ?
Jestem ciekaw co masz na temat cenzury w niemczech do powiedzenia .

użytkownik usunięty
Pawson_X

Wybacz,ale chyba nie wiesz z kim rozmawiasz.
Bo tak się składa,że ja z Niemiec pochodzę i jednak wiem coś na ten temat,ale ty chyba nie za bardzo,bo twoja nienawiść do tego kraju,powoduje,że raczej wszystko,co ma z Niemcami związek-negujesz.
I proponuje tobie mnie nie obrażać,bo ja też ciebie nie obrażam.
Uważam się za kulturalnego człowieka,więc kulturalnie ci odpowiem.
"Hugel Der Blutigen Augen"-czyli "Wzgórza Mają Oczy"-z roku 1977 ukazały się w wersji nieocenzurowanej,choć wersja z cenzurą również jest tam dostępna.
Niestety tego filmu nie widziałem w TV,raczej go nie puszczali.
To jeden przykład,jest ich więcej,ale ja nie mam ani czasu,ani chęci,by to dla ciebie wszystko wymienić.
Szkoda,że osoba z którą dyskutuje jest taka próżna i nic nie da sobie powiedzieć.
Do słownika też czasem radzę zajrzeć-to tak na zakończenie.
I nie,nie staram się tobie "dołożyć" za "Mandarynkę".
Po prostu nie lubię jak ktoś pisze bzdury.

Oj to widze ze TY chyba niewiesz z kim rozmawiasz !
Mozesz byc nawet prawdziwym niemcem ... i tak bys mniej wiedzial ode mnie na tym temacie . Daje ci racji w tym ze tego kraju naprawde nie lubie .... ale to nie oznacza ze bede cie teraz wyzywal .
Do Filmu - Hugel Der Blutigen Augen"-czyli "Wzgórza Mają Oczy" 1977.
Film ten jeszcze nigdy nie lecial w niemieckiej Tv - prawda.
Wyszla wersja cenzurowana i cala - tez prawda .
Moje pytanie jaka na dvd a jaka na Vhs ?
To wszystko na ten temat ? Myslalem ze chcesz mi udowodnic ze w niemczech raczej nie skrocaja filmow ..... zadnego przykladu mi do teraz nie dales . Wzgorza tez sa tam cenzurowane. A wiec miam racje.
Skrocaja tam i to nie slabo. Niemcy razem z anglikami maja najwiecej cenzurowanych filmow .
No widzisz .
Wiesz czemu ci sie juz nie chce pisac na ten temat .... bo masz zero pojecja . Udowodnij ze sie myle .
Widze ze znow zaczynasz maly chlopczyku : ''Jestes prozny i zajrzij do slownika''.
A ty jestes nikim w tym temacie i piszesz jak mamisynek.
Kurde , chciales przestac mnie obrazac , byc kulturalnym a tu znow jakies dziwne teksty. Wiec ci za to odpisalem odpowiednio .
Jak chcesz dalej ze mna pisac to sie troche opanuj .... ja jako pierwszy cie ani razu nie obrazalem .
Nie pisz syfu tylko daj jakis przyklad.
Powiem ci cos : prawie kazdy ostrzejszy horror (szczegolnie z lat 80) jest w niemczech cenzurowany .
W niemczech nie ma ostrej cenzury ? Buahahaha .
Nie zly zart !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones