PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8223}
6,3 10 202
oceny
6,3 10 1 10202
6,4 9
ocen krytyków
Nowy koszmar Wesa Cravena
powrót do forum filmu Nowy koszmar Wesa Cravena

w efekcie gniot, pasztet i śmiech z widza. O ile pierwsza część Freddy'ego jest ceniona głównie przez sentyment - bo kierowana była do amerykańskiej młodzieży - i była filmem rozrywkowym, o tyle całą resztę, łącznie z "Nowym Koszmarem" można by pokazywać w cyklach "najgorsze filmy świata".

"Nowy koszmar" miał być horrorem, a śmieszy. Finał w Kruegerowym "piekle" to jakaś kompletna groteska, szydera z widza. W filmie nie ma napięcia, nie ma suspensu, muzyka denerwuje, Freddy jest z gumy, a cała historia jest niedorzeczna.

ocenił(a) film na 7
Knl

I tu się z Tobą zgadzam, pierwszą część oceniłem najwyżej ale tylko na 5, reszta między 1 a 3, zobaczymy jaka ta będzie, ale widzę iż raczej na pewno znowu gniot.

ocenił(a) film na 7
van_der

Najlepsza część, a że Fredek z gumy jakoś to przebolałem, ale trzeba przyznać iż wcześniej dużo lepiej wyglądał. Najgorsza niestety, ale była scena finałowa, nie podobało mi się np. takie wydłużanie ręki, to było niepotrzebne. Jak P. Wes mógł popełnić taki niedorzeczny błąd, najpierw Fredek nie może się przecisnąć przez drzwi od pieca, następnie kiedy przybiega Heather już się odziwo jakos mieści, było sezamie otwórz się :D?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones