PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8223}
6,3 10 190
ocen
6,3 10 1 10190
6,5 8
ocen krytyków
Nowy koszmar Wesa Cravena
powrót do forum filmu Nowy koszmar Wesa Cravena

Przez 3/4 filmu było właściwie spoko potem coś zaczeło mi śmierdzieć naprawdę lubie serie Koszmaru ale nie jestem pewien czy to jest godne pożegnanie przygód Nancy czy Heather jak kto woli , pomysł ogólnie fajny no ale końcówka coś nie wypaliła po prostu "No co za debil to tak zaprojektował !? " ale Heather w moim własnym odczuciu wypadła jak zwykle rewelacyjnie :)

ocenił(a) film na 7
PowellPeralta

No to gratuluję dania tak wysokiej oceny jaką jest 9

ocenił(a) film na 9
van_der

A co z 3/4 ? przecież to większość filmu i to ona mi się na tyle spodobała bym dał taką ocenę a nie inną :)

ocenił(a) film na 7
PowellPeralta

Piszesz iż jest spoko, a spoko to wg ciebie rewelacyjnie? Uważam iż Twoja ocena nie jest adekwatna do tego co napisałeś, patrząc na opis to powinieneś wystawić 5, maksymalnie 6.

ocenił(a) film na 9
van_der

Myślę że moja wypowiedź skierowała się głównie ku końcowi nie rozwinąłem całej reszty

PowellPeralta

Cześć.Moim zdaniem to najslabsza czesc serii.Po pierwsze(nie wiem dlaczego)slabo zagrane aktorsko,nawet przez glowna bohaterke.Nie rozumiem tego bo mysle ze gra powinna byc najlepsza ze wszystkich chociazby ze wzgledu na doswiadczenie z poprzednich czesci.Po drugie rezyser przekombinowal z "ulepszeniem"wygladu Freddyego.I tu pytanie do Ciebie-nie masz wrazenia ze Krueger jest mniej straszny niz wczesniej?Rozumiem ze Wes Craven chcial zrobic cos innego,nowego w koncu to zakonczenie wielkiego klasyka ale cos nie wyszlo.W sumie Ty tez o tym piszesz.Ogolnie jakby caly film byl przedobrzony.Poza tym dla mnie "Koszmar..."to najwiekszy klasyk horrorow wszechczasow.No moze w jeszcze w jednym szeregu z "Laleczką Chycky"Co o tym myslisz?Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
skolim_filmweb

Witam serdecznie . Zdaje mi się że zdania na temat tego filmu sa naprawde zróznicowane każda jedna osoba ma inna opinie film ode mnie ma taka ocene jaką ma bo kocham tego typu filmy zwłaszcza starej daty po prostu takie coś do mnie przemawia zwyczajna obiektywna opinia z która nikt nie musi sie zgadzać tak jak ja nie musze sie zgadzać z opinią osób które podchodza do tego filmu w sposób zimnego krytyka który nie może sie wczuć w film a jeśli nie potrafią to ich strata , również pozdrawiam .

PowellPeralta

Dzieki."Teksanska masakra...","Egzorcysta","Omen","Piatek trzynastego"...itd.Teraz wszystkich nie wymienie,ale to wszystko klasyka gatunku.Ja tez jestem fanem takich filmow z lat 80-tych,90-tych.Mozna powiedziec ze stare filmy sa prymitywne np.efekty spaecjalne,ale moze wlasnie dlatego ludziom sie podobaja,bo maja ten swoj niepowtarzalny klimat.Poza tym mysle ze ogladajac taki film trzeba pogodzic sie z tym ze efekty sa takie a nie inne w porownaniu z dzisiejszymi.Jak sie to zaakceptuje to wtedy oglada sie elegancko,bez uprzedzen.Jesli jestes fanem horrorow to mam dla Ciebie ciekawostke,chociaz bardzo mozliwe ze juz o tym slyszales.Leatherface,Buffalo Bill z "Milczenia owiec" i Norman Bates z "Psychozy"mialy swoj pierwowzor w prawdziwym swiecie.Facet nazywal sie ED GEIN (rzeznik z Plaifield).Mozna powiedziec ze dom mial "umeblowany" z ludzkich szczatkow.Wpisz Sobie w wyszukiwarke to wyskoczy mnostwo informacji,szczegolnie polecam film dokumentalny.Psychol wyprawial takie rzeczy ze ciezko jest uwierzyc ze wydarzylo sie to naprawde.Na koniec mam pytanie.Co sądzisz o filmie "Cela" z 2000 roku,z Jennifer Lopez?Chyba mozna go nazwac horrorem.Ciekawy jestem opinii kogos kto sie na tym zna Pozdro

ocenił(a) film na 9
skolim_filmweb

Kurcze o rzeźniku z Plainfield słyszałem wiele razy ogladałem dokument o nim też w którym własnie wspominano o nim jako inspiracji morderców w horrorach , co do filmu z panią Lopez musze powiedziec że nie ogladałem ale przyjdzie czas zeby nadrobic zaległości . Uwielbiam stare slashery zwłaszcza po wybuchu w 80 roku Piątku 13 wszedzie jak grzyby po deszczu powstawały coraz to kolejne motywy martwych nastolatków obozu itd mimo że to był strasznie oklepany temat to ja i tak chłone takie filmy jak dobry rosół

PowellPeralta

Jestem w Twoim klubie chlonniakow wszelkich horrorow.Koniecznie napisz opinie "Celi" jak juz obejrzysz.Wspolczesne horrory sa co tu duzo gadac-kiepskie a "Cela" wywarla na mnie olbrzymie wrazenie wiec czekam na Twoja opinie.PZDR

PowellPeralta

Na roznych portalach recenzje filmu "Cela" sa kiepskie.Moim zdaniem nieslusznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones