PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 461
ocen
6,7 10 1 136461
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Reakcja naszych władz na groźbę takiej katastrofy. Paski w TVP Info:

1. Kometa groźna tylko dla Ameryki. Polacy mogą czuć się bezpieczni.

2. Polska gotowa na uderzenie komety.

3. Prymas uspokaja - św. Jan Paweł II ocali nasz kraj.

4. Wcześniejsze niewykrycie komety to wina zaniedbań rządów Platformy Obywatelskiej.

5. Prawdziwym zagrożeniem dla Polski nie jest kometa, lecz ideologia LGBT.

ocenił(a) film na 8
iluvatar11

Oczywiście, że nie.

iluvatar11

Powiem ci co ty byś zrobił. Zbudował statek kosmiczny i zabrał na niego swoich bogatych kumpli wcześniej mówiąc wszystkim że musisz wyjść do toalety.

ocenił(a) film na 7
szampon67

Tak tak jasnowidzu, podetrzyj się, bo się zesrałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
szampon67

Mój ojciec umarł, bo wydał na świat takiego jak ja.
Za to przynajmniej nie mierzę innych ludzi swoją miarą, jak ty to lubisz robić. Zdanie internetowego napinacza jest równie poważne, co polityka XD Wyżyj się w internecie, może dzięki temu nikogo niewinnego nie napadniesz patusie XD

iluvatar11

Jeśli twój ojciec ciebie urodził to nie dziwi mnie twoja głupota. Odpisałem na twój komentarz nie używać bluźnierstw w przeciwieństwie do ciebie. Widać chamie inaczej nie potrafisz i tylko taki język do ciebie trafia .

szampon67

Chłopaku, ale może się zacznij leczyć? Bo tu odjechałeś porządnie.

Stfur

?? co ty masz do powiedzenia ??

ocenił(a) film na 7
szampon67

Prócz tego, że jesteś jasnowidzem i napisałeś co bym zrobił, całkowicie o mnie nic nie wiedząc, a potem zaprezentowałeś swój poziom obrażając mojego ojca. Chamem, patusem i frustratem jesteś w tym towarzystwie tylko ty. eot

SurowyKrytykRomek

Pasek na TVN - Jaka kometa? ! Gazeta Wyborcza nie potwierdza i Parlament Europejski nie wydał żadnej potępiającej rezolucji.

ocenił(a) film na 8
markowaw

Pasek na TVN: kometa uderzy w Ziemię, ale to biedni uchodźcy zamarzają na granicy, a któraśtam fala koronawirusa będzie bardziej niebezpieczna niż kosmiczny śmieć.

SurowyKrytykRomek

Jeżeli tylko tyle wyplułeś z siebie po obejrzeniu tego filmu, to niewiele różnisz si ę od tego paska w TVP info.

ocenił(a) film na 8
ostmet

Ale PiSior z Ciebie. Współczuję.

ocenił(a) film na 6
SurowyKrytykRomek

Hahahhahaha ❤❤

SurowyKrytykRomek

Pomyślałem dokładnie o tym samym po obejrzeniu tego film. Wszystko w punkt ;)

ocenił(a) film na 10
SurowyKrytykRomek

Zrobiłeś wieczór mi i rodzinie tym wpisem xD

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

A zza kadru wychyla się postać w masce Jokera trzymająca na sznurkach kukiełki "polskich przywódców". Władimir Władimirowicz Putin we własnej osobie...

ocenił(a) film na 8
SurowyKrytykRomek

Genialna analogia

ocenił(a) film na 8
SurowyKrytykRomek

Jeszcze brakuje:

6. Czy kometa faktycznie stanowi zagrożenie? Do studia zaprosiliśmy naukowca ze Stanów Zjednoczonych oraz Edytę Górniak. Zapraszam do Polsat News!

SurowyKrytykRomek

7. Spec komisja pod przewodnictwem Antoniego M. udowodniła na podstawie eksperymentów parówkowych, że żadna kometa nie istnieje

SurowyKrytykRomek

Też podczas seansu od razu pomyślałem o Polsce. Oczywiście to ostatecznie musiałby być zupełnie inny film, przedstawiający gównopańtwo, które, dzięki jego rządzącym, nie prowadzi żadnej polityki zagranicznej i nie ma najmniejszego znaczenia nawet w Europie wschodniej. Takie dosyć sporo ludnościowo państwo rządzone przez debili, wybieranych przez debili, z których sąsiedzi mają tylko bekę xD

nietzsche

A jak wygląda twoja genialna koncepcja polityki zagranicznej? Może w wersji Pawlaka, który podpisuje kontrakt na rosyjski gaz przez 20 lat po zawyżonych cenach i w zawyżonych ilościach? A może Radka Sikorskiego, który klęka przed Makrelą w Berlinie? A może Trzaskowskiego, który chce zamykać Turów z dnia na dzień? Róbmy wszystko co nam każą i zapłaćmy Żydom haracz za polskie obozy. Wtedy będą nas lubić.

SurowyKrytykRomek

Jaki komentarz taki i domorosły krytyk co wszystko ocenia jak leci na 9 lub 10. Ocena 8 to według twojej skali słaby film. Lepiej włącz TVN 24.

ocenił(a) film na 8
Filbo

Po prostu nie oglądam filmów, które mi się nie spodobają. Właśnie tutaj jest więcej domorosłych krytyków, co nie wiadomo co wymagają od filmów.

SurowyKrytykRomek

"Proszę pana, ja jestem umysł ścisły, mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem... " Jesteś młodym inżynierem Mamoniem. Zapewne nie wiesz skąd ten cytat i zaraz to sprawdzisz w necie. Taki z ciebie krytyk filmowy. Daj sobie spokój .

SurowyKrytykRomek

A TVN by zrobiło urodziny Hitlera z Durczokiem alkoholikiem i gwałcicielem na czele. XD

ocenił(a) film na 8
SurowyKrytykRomek

A lewaki darłyby mordę - NIE PATRZ W GÓRĘ!

Covenant

Chyba raczej odwrotna opcja by tak robiła. Ale co tam...

ocenił(a) film na 8
Stfur

Przecież to lewactwo zakłamuje rzeczywistość na każdym kroku! Dosłownie codziennie jest kabaret z ich kłamstw w necie.

Covenant

Taaa lewactwo. Rozrzucanie śmieci przez "reportera" tvp , cała bezmyślna propaganda, negowanie katastrofy klimatycznej, robienie autorytetu z Durniakowej.-Górniakowej. Promowanie z.ebów jak Jakimowicz. Promowanie zje.ów jak Rydz..uhm lewactwo

ocenił(a) film na 8
aSabi

Na niezłego jakiegoś ant-piso zjeba cię to lewactwo już wytresowało. Ale sam mogłem to przewidzieć już po tym politycznym wpisie, na filmowym portalu. Ale mnie chodziło o prawdziwe lewactwo co dopiero nadchodzi, a nie o nasze zmanipulowane lemingi. Współczuje, ty to chyba nawet jak dostaniesz kometą w łeb, to nie spojrzysz w górę.
Przypominam że, na filmwebie piszemy o filmach, a nie szerzymy nienawiść polsko-polską!

Covenant

Mówienie prawdy jest szerzeniem nienawiści aham. To reporter tvpis nie wywalał śmieci i nie kłamał przed kamerami ,że skwer kaczyńskiego jest zaśmiecony ? O właśnie takich ludziach jak ty jest ten film. O ludziach którzy zamiast słuchać naukowców słuchają szurów jak durniakowa w necie. Opłaconych trolli putina z yt. To właśnie szur prawicowy trump kazał ludziom pić wybielaczi bredził o plandemii , to morawiecki mówił , ze tego wirusa nie ma, że jest w odwrocie. Ten sam morawiecki ktory nabył działki z przeceny od pedofila gulbinowicza i przepisał na żonę. To właśnie przez zjeb..ow którzy dotują nierentowne kopalnie, a sami sprowadzają węgiel z Australii pogłębia się kryzys klimatyczny. To własnie przez zjebow z tvppis codziennie rozbija się w Polsce 7 tupolewów, bo zamiast dotować służbę zdrowia dotują tvppis żeby szerzyła głupotę i nienawiść , dotują prezesów np. CPK Baranów od 4 lat 3 prezesów dostaje do rąsi po banieczce za zarządzanie dziurą w ziemi. Gdzie respiratory od handlarza bronią ? Gdzie miliardy ze skoków ? Bierecki na kajmanach zadekował ? to ponad 4 mld skradzione 250 tys osób. gdzie 70 baniek z wyborów ? Czemu szydłowa nie siedzi za składanie fałszywych zeznań ? Co się stało z plecakami dla dzieci z Syrii które zbierała kempa ? Co z finasowaniem zPCK kampanii Zalewskiej ? Jak tam stocznia w Szczecinie, jak elektrownia w Ostrołęce ? Jak stadnina w Janowie ? Jak Trójka ?Golnij sobie wybielacza, nie żadnej plademii, żadnego ocieplenia klimatu. To spiseg. Na zdrowie.

aSabi

Ale się zesrałeś, fu! Masz absolutną rację co do działań mafii o nazwie PiS. Natomiast kolega wyżej ma racje co do lewactwa i ich głupoty. Wystarczy obejrzeć losowy materiał Mikołaja Janusza aka Jaoka, żeby stwierdzić ze lewacy to zakłamani hipokryci bez krzty własnego rozumu.

BruceParker

"Gubernator stanu Maryland Larry Hogan powiedział dziś, że jego administracja otrzymała setki telefonów od mieszkańców pytających o skuteczność leczenia zakażenia koronawirusem zastrzykami ze środków dezynfekujących lub wybielaczy. Taki rodzaj leczenia zasugerował kilka dni temu Donald Trump." Golnij sobie wybielacza i słuchaj nadal opłaconych ruskich troli z yt zamiast naukowców.

aSabi

Najwidoczniej Trump postanowił wprowadzić selekcje naturalną ponieważ trzeba być skończonym idiotą żeby pić wybielacz. A ty sobie golnie coś na biegunkę bo kolejny raz się zesrałeś pisząc w kółko o Trumpie.

BruceParker

Weź załóż pampersa i zjedz stoperan skoro masz problem ze zwieraczami. Insynuujesz innym swoje problemy to już wyższy stopień paranoi. Oglądaj nadal przygłupów opłacanych przez putelra zamiast wierzyć naukowcom.

aSabi

Doskonale przedstawiłeś poziom przeciętnego lewaka i jego linię obrony na zasadzie przedszkolnego "chyba ty". Serio, wy to już nawet werbalnie nie potraficie się obronić będąc anonimowym w internecie. Dobrze, ze wy wierzycie naukowcom i grzecznie nosicie maseczki, które nic nie dają co już stwierdzili wasi eksperci, podobnie z lockdownami a teraz czas na kolejną dawkę szczepionki i tak co pół roku ;) ale co tam najważniejsze jest to, ze Dupa zawetował lex TVN a lewicowe lemingi będą miały swoje WOLNE (xD) media!

BruceParker

Weź sobie Ziębę odpal i innych naukofcuuf z yt . Oni już "fszystko wiedzom". W szczepionkach jest grafen, Bill Gates wszczepia czipy, Reptilianie rządzą płaską ziemią. A w ogóle nie ma żadnej plandemii , a ocieplenie klimatu to brednie lewaków :D Idź do kościoła daj pedofilowi na tacę , a gdy zachorujesz to 3 zdrowaśki do pieca i weź w końcu ten stoperan,

aSabi

Zięba to półgłówek wiec prawdopodobnie lewak. Resztę bełkotu pominę bo jak na covidiotę przystało musisz być przez kogoś sterowany wtedy dajesz temu wiarę. Kierowanie się intuicją jest po prostu awykonalne w przypadku takich osobników jak ty.

BruceParker

A kościół mam w dupie czyli tam gdzie lewacy twojego pokroju mają parówkę kolegi.

ocenił(a) film na 8
aSabi

Widzę że dla ciebie nie ma już ratunku, nienawiść cię z TVNu cię zażarła już do reszty. Ale srał cię pies, tylko że jest to kanał filmowy, a nie kanał politycznych frustratów.
Zgłaszam więc i polecam ludziom zgłaszać ten wątek forum, do likwidacji, jako szerzenie nienawiści politycznej!
Ps mało to masz innych portali dla szerzenia tej niemieckiej propagandy?
Swoją drogą polecam na youtube duet Mazurek-Stanowski, gdzie dowcipnie i bezstronnie nabijają się ze wszystkich. I niestety najwięcej jest do obśmiania głupot i absurdów z zacietrzewienia polskich lemingów :D

Covenant

Ewidentnie masz problem ze zwieraczami. Ciągle tylko o defektowaniu. Sprawdż czy nie masz hemoroidów. Normalnie zlote myśli z du..py. Niezła skatologia. Ten film właśnie o ludziach takich jak ty. Boli jak się lustro podstawi. Ośmieszanie ludzi zajmujących się nauką, promocja patocelebrytów jak durniakowa, " ałtorytetów" z yt. Jakbyś nie zauważył ten film jest wybitnie polityczny. To jest czysto politycza satyra. Jesteś jak pedofile z kk. zacząłeś mnie obrażać, a jak dostałeś to co zasiałeś z podkulonym ogonem lecisz na skargę. Olaboga atakujo mnie...przypomnę ci, ty pierwszy personalnie mnie zaatakowałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Covenant

A ty wyciągnij putlerowska onuco głowę z du.dy, o takich jak ty śpiewała ta piosenkarka. Boli jak się lusterko podstawi? Atakujesz kogoś ad personam ,a później kwik i skargi że ktoś ci odpowiada tym samym. Ludzie, Ludzie bijo, atakujo...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

6.Niemcy zazdroszczą nam komety

ocenił(a) film na 5
SurowyKrytykRomek

To nie jest strona gazety wyborczej pisz na temat

ocenił(a) film na 8
SurowyKrytykRomek

Też w trakcie oglądanie naszła mnie taka niewesoła refleksja. Choć film nie jest stricte o polityce tylko o ludzkich słabościach, o ludzkiej głupocie, to bardzo adekwatnym wezwaniem dla tych Polaków, którzy są ślepi na powszechne złodziejstwo rządzących, powszechne bezczelne kłamstwa, hołubienie neonaziolstwa i ochronę pedofilów w sutannach - jest cytat z owej młodej piosenkarki: wyciągnijcie wreszcie głowę z dupy i popatrzcie dookoła.

SurowyKrytykRomek

No proszę,Netflix zrobił film o Polsce.Problem w tym że cały świat taki jest....ci z lewej i ci z prawej.

ocenił(a) film na 10
SurowyKrytykRomek

Ten wpis idealnie oddaje o czym/o kim był ten film. O nieogarniającym problemów świata plemniku/obywatelu świata. Tych wszystkich problemów, które mają w głębokim poważaniu istnienie PO i PiS, Polski. UE, wierzących i ateistów... Faktycznie w obliczu takiej katastrofy najlepiej byłoby usiąść przy drinku i nie przejmować losem miliardów imbecyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones