PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 657
ocen
6,7 10 1 136657
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Reakcja naszych władz na groźbę takiej katastrofy. Paski w TVP Info:

1. Kometa groźna tylko dla Ameryki. Polacy mogą czuć się bezpieczni.

2. Polska gotowa na uderzenie komety.

3. Prymas uspokaja - św. Jan Paweł II ocali nasz kraj.

4. Wcześniejsze niewykrycie komety to wina zaniedbań rządów Platformy Obywatelskiej.

5. Prawdziwym zagrożeniem dla Polski nie jest kometa, lecz ideologia LGBT.

Globa

Powiedz to rodzicom Izabeli z Pszczyny.

ocenił(a) film na 7
aSabi

Czyli jak blondyn zaczepi mnie na ulicy to wszystkich blondynów trza w mordę bić, co ty w pierszej klasie podstawówki?

Globa

To nie wszyscy księża popierają zakaz aborcji ? Nie wszyscy zmuszają kobiety do rodzenia bezmózgich potworków z cyklopią, łuską arlekinową. z zespołem Patau czy Edwardsa?

ocenił(a) film na 7
aSabi

A wszystkie kobiety mają taką patologiczną ciążę? i NIE! nikt nad nimi z pistoletem nie stoji i nie zmusza, po co takie sterotypy siejesz. Przestań czytać G.W. bo istnieje jeszcze świat realny.

Globa

Oderwani od rzeczywistości jak to osoby z przepranym marksistowską propagandą.

W USA, tzw. Mekce aborcjonistów, przypadki o których mówią stanowią mniej jak 0,1% wszystkich aborcji. I mam na myśli tutaj gwałt, wady płodu i zagrożenie życia matki. Mniej jak 0,1%!

Ale oni będą wykorzystywać te promilowe przypadki do tego aby w pełni zalegalizować mordowanie dzieci.

I oni mają tupet nazywać się ludźmi. Nawet zwierzęta, choć ich świat jest dużo bardziej brutalny, nie dopuszczają się takich zbrodni.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Globa

A ja myślałem że w Polsce lekarze są posrani jak ktoś ma wadliwą ciąże ....

ocenił(a) film na 7
bratmat

Przepraszam, ale niezkumałem kontekstu.

Ja ci odpowiem będąc ateistą. Nie atakują islamu i judaizmu, bo to wymagałoby odwagi, a oni są tchórzami. Zostaliby oskarżeni o islamofobie i antysemityzm, a to nie jest w modzie wśród nowoczesnych "elit". Łatwiej jest atakować chrześcijaństwo, a ścisłej katolicyzm, bo nakazem religii chrześcijańskiej jest nadstawianie drugiego policzka. Dlatego właśnie są tchórzami, bo tylko tchorz atakuje słabszego, kory nie będzie się bronił. Powtarzają te lewicowe brednie o pedofilii i historycznych zbrodniach kościoła, bo nie mają pojęcia o historii, o tym jak brutalny był świat przed wiekami.
Oczywiście nie przeszkadza im praktykowanie pedofili wśród muzułmanów. W oświeconej Danii właśnie skazano byłą minister ds integracji za to, ze nie godziła sie na pedofilskie praktyki wsrod muzułmanów tj. rodzielala małżeństwa starych dziadow z 12-letnimi dziewczynkami. To jest ta nowoczesna europa. Nie to co nasz ciemnogród katolicki potępiający pedofilie. Pisal o tym nawet lewacki biuletyn komunistyczny gazeta wybiurcza czy chocby lewicowe tvn24, wiec to nie jakas prawacki wynysl. O partii pedofilów w Holandii maszeujacej w poradach lgbt nawet szkoda wspominać. Pedofilia jest zla tylko w kościele, a na paradach równości już jest ok. Aha, no i jeszcze postulaty legalizacji zoofilii. To sie nazywa postep i nowoczesność.
https://m.fronda.pl/a/pedofile-na-marszu-rownosci-nasza-orientacja-ma-prawo-byc- czescia-spolecznosci-lgbt,131090.html
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Partia_na_rzecz_Mi%C5%82o%C5%9Bci_Bli%C5%BAniego ,_Wolno%C5%9Bci_i_R%C3%B3%C5%BCnorodno%C5%9Bci

dredjack

No niestety ten ciemnogród polski nie potępia pedofilii jak piszesz.
Bronią sukienkowych i Rydzyka który z kolei tłumaczy wyczyny księży etc....faktem jest że kk sympatyzuje z partią rządząca co jest niepoprawne ....więc krytyką się należy

Betina_Bari

Jaki ciemnogród? Ktoś w twoim otoczeniu? Bo ja nie znam nikogo, kto nie potepialby pedofilii. A pracuję z ludzmi zarówno starymi jak i mlodymi, pisiorami i lewakami, wykształconymi i bez wykształcenia, oczywiscie wszyscy wyznania katolickiego jak to u nas w Polsce. Widocznie obracasz sie w niewłaściwym towarzystwie skoro twierdzisz, ze ludzie nie potepiaja pedofilii.
Faktem jest, ze kk sympatyzuje z każdą opcja polityczną. Tusk nie robil przed wyboromi fotek rodzinnych z ołtarzykiem? Do Łagiewnik nie pielgrzymował? Miler z Kwachem nie wpisali do swojej komunistycznej konstytucji z 1997 roku obrony zycia od poczęcia? Kazdy polityk chcacy wladzy musi sie dogadać z kk. Na szczęście to sie już konczy wraz z laicyzacją Polaków. Pedofili w kosciele nie scigano zarowno za SLD, jaki i za Tuska.

dredjack

Nie mówię że wszyscy , ale grono osób broni księży twierdząc że często są to pomówienia , a ksiądz to jedynie człowiek który może ulegać pokusom o zgrozo
A rydz i spółka nie tłumaczą sukienników ?....
PiS wyborcy ( nie mówię wszyscy ) patrzą w księży niczym boga...może źle to ujęłam, nie tyle nie potępiają pedofilii co nie wierzą że ma miejsce w kręgach kk. ..i uznają tzw czarnych za świętych
Pozdrawiam

Betina_Bari

Nie zanm takich ludzi, nie znam takich opinii, o ktorych piszesz. Widocznie w moim zaściankowym, prowincjonalnym Grudziądzu ludzie są normalni, a u ciebie jacyś dziwni.

dredjack

Idąc tym idiotycznym tokiem myślenia to nie znam nikogo kto poleciał w kosmos. Więc kosmos nie istnieje.

pawelri

Kolego pojawiły się tu opinie, ze większość Polaków/katolikow/pisowców popiera pedofilie. W moim życiu zawodowym przewija sie tygodniowo około 100 osób. To jakieś 5000 rocznie. I jeszcze nigdy nie słyszałem słów aprobaty dla pedofilii. Mogę zatem na tej podstawie przyjąć, że piszący tu ludzie o szerokim poparciu katolików dla pedofilii albo pisza totalne bzdury albo maja w swoim otoczeniu ludzi zboczonych i na podstawie tych swoich znajomosci ze zboczencami oceniaja cale społeczeństwo, co jest skrajnie glupie, bo ani badania socjologiczne prowadzone w Polsce, ani nauczanie kk nie potwierdzają poparcia katolikow dla pedofilii .
Natomiast astronautów jest tak malo (w Polsce rowne 0 osób), ze trudno takiego spotkac i zapytac jakie w ich grupie zawodowej jest poparcie dla pedofilii. Oczywiście jest to idiotyczne tak samo, jak twierdzenie, ze katolicy popierają pedofilie, ktora stoi calkowicie w sprzecznosci z wartosciami propagowanymi przez kk. Twoj przykład jest całkowicie głupi.

dredjack

Przejedź się na wioski słynne z księży pedofilów. To wtedy obudzisz się ze snu jak to 'nikt nie popiera pedofilii'. Wiele osób twierdzi 'oficjalnie', że nie popiera pedofilii, związków homoseksualnych (nie łączyć) a prywatnie, w zaciszu domów i zakrystii robią coś zupełnie odwrotnego.

pawelri

Ty jak rozumiem chodziłeś po wioskach i pytałeś mieszkańców co myślą? Poza tym pisano tu o szerokim poparciu katolików, a nie o pojedynczych osobach na wsiach, w ktorych tacy zboczency urzędowali. Cały czas odnosze wrażenie, że piszecie o swoich wyobrazeniach, a nie o faktach. Faktem jest przyzwolenie na pedofilie w islami i może tym zaczniemy sie oburzać, a nie swoimi urojeniami na temat poparcia pedofili przez katolików?

dredjack

Tak, byłem i pytałem. Nikt nie wierzył dzieciom (2) co się działo. Wszyscy popierali księciunia i wszyscy głęboko wierzący. Także skończ te swoje wywody bo katole nie dopuszczają do siebie myśli, że ten miły księciunio dupczy te ich dzieci, które lgną i wciągają drugiego człowieka.

pawelri

Tak, tak, byłeś i pytałeś. Dobrze, wierze ci. A teraz do faktów. Nauczanie kk mówi, że pedofilia, to grzech. Takie są fakty. Rozumiem, że tym bardziej potepiasz oficjalne propagowanie pedofilii i zoofilii przez środowiska skrajnej lewicy na zachodzie i wyznawców islamu?

ocenił(a) film na 6
dredjack

Przecież oni są potwornymi hipokrytami!!!

pasikotka

Kto? Lewica, ksieza, katolicy, czy ci, co tu pisza?

dredjack

Ale co mnie obchodzi zachód? Pisałeś, że u nas nie ma poparcia dla pedofilii wśród księży co jest taką samą prawdą jak to, że Pegasus był używany przeciwko terrorystom. Jak widać też popierasz pedofilię wśród sukienkowych na zasadzie: bo na zachodzie też tak robią. Dorośnij chłopie, życie to nie przedszkole.

pawelri

Wytrzeźwiałeś juz po świętach? To, żeś se uroil, ze Polacy popieraja pedofilie nie znaczy, ze tak jest. W pewnym momencie normalny czlowiek dorasla umysłowo i uswiadamia sobie, ze jego zdanie nie jest obowiazujace dla wszystkich i nie kreuje rzeczywistośći.

dredjack

No to dorastaj i przestań robić z siebie idiotę.

dredjack

Ale ty pie…. bzdury aż szkoda czasu z tobą polemizować.Na początku pisałeś z sensem.Co dalszy komentarz to tylko coraz większe bzdury.

tommidrawsko

Konkretniej cos napiszesz czy tak tylko hejtujesz sobie dla przyjemności?

pawelri

No tak. Na 10-ciu księży jeden to pedofil. Jeden Polak zayebal samochód w Niemczech wiec wszyscy kradniemy. Z takimi idiotami jak wy nie ma sensu dyskutować, bo jeszcze samemu można zidiocieć. Nie pozdrawiam

sp4wn_sp4wnersiak

Porównywać gwałty na dzieciach z kradzieżami samochód to tylko polski katolik potrafi. Masz tego samego lekarza co dredjack? Może czas na elektrowstrząsy albo lobotomię?

Betina_Bari

Napisałaś "niestety ten ciemnogród polski nie potępia pedofilii", potem piszesz, że może nie wszyscy, a jedynie grono osób. A może uczciwiej byłoby napisać, że są to jakieś pojedyncze przypadki, bo idiotow nie brakuje po kazdej stronie sceny politycznej (no ok, na skrajnej lewicy jest tego wiecej, ale to sie bierze bezposrednio z absurdu samych podstaw tej ideologii)? A skoro tak, to napisalas nieprawdę pisząc o akceptacji pedofilii przez Polaków, czy jak to ujęłaś "polski ciemnogród ". To raczej lewacki ciemnogród i islamski ciemnogrod jest za pedofilia. U nas naród ciemny, konserwatywny, więc te "nowoczesne" poglądy nie mają akceptacji.

dredjack

No cóż nie opieram się na pojedynczych przypadkach konkretnych osób, jedynie z wypowiedzi które słyszę czasem wokół i nie tylko . Sami duchowni zamiatają pod dywan...
Ja jako persona lewicowa jestem przeciw pedofilii (żeby nie było) a ci konserwatyści często są hipokrytami , oficjalnie większość potępia pedofilię ,a jednak gdy się mówi, że to w kk to im wydaje się to nie możliwe...
I tyle.....

Betina_Bari

Ale gdzie się takie wypowiedzi pojawiają? W mediach ludzie do kamery czy mikrofonu popierają jawnie pedofilie albo nie potępiają jej? Czy raczej chodzi o ludzi wokół ciebie?

dredjack

W mediach oczywiście że każdy potępia, ....a wypowiedź np rydza że każdy ksiądz może "zgrzeszyć" etc. że dzieci same lgną do księży ....
Może jak już pisałam źle to ujęłam, chodzi mi o tuszowanie a to w pewnym sensie przyzwolenie , obrona tych którzy się dopuszczają takich praktyk niestety.
I wiele osób ze społeczeństwem niestety nie widzi problemu,że dot on również kościoła. Słyszę nieraz jak ktoś twierdzi że to tylko nagonka na kk ,że ksiądz na pewno jest niewinny, a często także sprawy są umarzane i jak pisałem zamiatane pod dywan. Zamiast surowych kar jakieś ...przeniesienia czy inne nieadekwatne działania.
Nie chodziło mi o konkretne wypowiedzi osób ,ale szerszy ogólny zarys sytuacji, gdzie nie dopuszcza się myśli i świadomości że w kk pedofilia istnieje ,a się ją ukrywa i dużą część oddanych kościółowi jest zdania że księża są bez skazy....Tu widzę problem
Przykładowa strsza pani odpowie że to medialne spiski przeciw kk a zaistniały fakt że ksiądz się dopuścił takich czynów ....

Betina_Bari

Tuszowanie pedofilii jest skandaliczne i niedopuszczalne. Z tym pełna zgoda. Najgorsze jest to, ze są środowiska oficjalnie propagujące pedofilie (skrajna lewica na zachodzie, islamiści). Trzeba też zauważyć, ze faktycznie czasem postępowanie niektorych kapłanów jest niezgodne z nauką kk (pedofilia, homoseksualizm, kochanki), ale jednak oficjalnie jest w w kk grzech.

dredjack

No cóż , ludzie są ludźmi i jak świat stary być może niewiele się zmieni .
Często też utarte poglądy blokują inne spojrzenie na problem. Ktoś kto mocno ufa kk słowa złego nie powie nawet jeśli sytuacja by tego wymagała....
Mam nadzieję że jednak oczy będą się otwierać i niezależnie od poglądów kary będą dotyczyć wszystkich .
Ja mimo poglądów lewicowych jestem zdania że pedofilię należy surowo karać jak i inne przestępstwa niezależnie od środowisk.
Pozdrawiam

dredjack

Ciągle przytaczasz jakieś mityczne środowiska propagujące pedofilię. Skrajna lewica, islamiści. Mamy w ostatnich latach ujawniane dziesiątki spraw w Polsce. Z imienia i nazwiska, z konkretnymi ludźmi - ofiarami. Oczywiście, można sobie wycierać gębę islamistami czy skrajną lewicą, ale na Boga, ja żyję w Polsce, i mnie na sercu co tutaj się odbywa. A odbywa się jakiś makabryczny żart, wracamy do średniowiecza. Rydzyk mówi, że każdy może mieć pokusę, a z Rydzykiem za rękę tańczy nasz premier, ministrowie....
Za co to wszystko rodacy, za 500 plus? nie wiem za co... Skazujemy kobiety w imię chorej katolickiej ideologii życia, czynimy magister bez żadnych osiągnięć prezesem TK- wciskając tam przy okazji faszystkę Pawłowicz i komunistę Piotrowicza. Toczymy wojenki z Niemcami, z USA, z Czechami, z wszystkimi sąsiadami niemal, za chwilę będziemy sami. Bez mediów patrzących władzy na ręce, z jedynie słuszną linią TVP na której czele stoi apolityczny klakier Kurski. Zamkną nam granice i pozostaną nam jedynie ramiona Putina. Za 500 plus? Naprawdę?

Jaggerbz

Niestety jawna akceptacja pedofilii wśród wyznawców islamu jest faktem, a nie mitem. Ostatnio oglądałem Libanski film Kafarnaum, gdzie ten temat został jedynie nakreślony w tle. Sprzedano 11-letnia dziewczynke starszemu typowi, który zaraz ja zapłodnił, co doprowadzilo do smierci tej dziewczynki. Najciekawsze, że ten jej mąż zeznawał to na luzie przed sądem jako świadek w innej sprawie i nikogo to nie dziwiło . To powszechna praktyka wśród ortodoksyjnych muzułmanów i dziwi mnie, ze o tym nie nsluszales. Natomiast to, że nie słyszałeś o holenderskiej partii pedofilow podczepionej pod srodowiska lgbt nie powoduje, ze fakt taki nie istnieje. O skazaniu dunskiej minister ds imigracji za rodzielanie małżeństw z nieletnimi też pewnie nie słyszałeś. Dla mnie to jest wlasnie ciemnogrod, to jest sredniowiecze. W Polsce, było nie było, pedofilia jest karana (zbyt łagodnie moim zdaniem), nikt nie podnosi postulatów jej legalizacji i na tle muzułmanów i oswieconych srodowisk skrajnej lewicy europejskiej nasza zasciankowa, katolicka Polska jawi sie jako ostoja normalnosci i nowoczesności.
Co do rządów PiSu to myślę, że na tym portalu jest wielu zwolenników socjalistycznej, lewicowej ekonomii, którą PiS uprawia. Ja do nich nie należę.

dredjack

Zapytaj osobę molestowaną przez księdza pedofila jak wielu osobom musiała o tym powiedzieć, żeby ktokolwiek się tym zainteresował. Zapytaj też osoby molestowanej przez osobę świecką o to samo. Ja pytałam. W pierwszym przypadku (z księdzem), trwało to latami i dziesiątkami osób, które nie chciały wierzyć. W drugim przypadku (osoba świecka) był to tydzień i tylko 2 osoby.
Oficjalnie można powiedzieć wszystko, ale jak przyjdzie Ci kiedyś dziecko, powiedzieć, że Twój ulubiony ksiądz, który zmienił na "lepsze" waszą parafię właśnie ją/jego dotykał tam gdzie niepowinien prwnie sam w to nie uwierzysz. Powiesz, że to dziecko ze złej rodziny (bo takie sobie wybierają) i że kłamie. Nawet jak uwierzysz, to ze strachu przed całą społecznością pewnie i tak nic nie zrobisz. Taka jest różnica między tym co się deklaruje, a rzeczywistością.

dredjack

Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.

CO TO ZNACZY?
Prawo do ochrony życia jest jedną z najważniejszych gwarancji konstytucyjnych, które w sposób naturalny warunkuje istnienie wszystkich dalszych wolności i praw. Ponieważ życie ludzkie jest wartością konstytucyjną, państwo w sposób bezpośredni powołane zostaje do jego ochrony.

Ochrona życia wynika z samej zasady państwa demokratycznego. Dlatego przed 1997 r., gdy Konstytucja nie odnosiła się wprost do ochrony życia ludzkiego, Trybunał Konstytucyjny wywiódł zasadę jego ochrony z samej charakterystyki polskiej państwowości – z zasady demokratycznego państwa prawnego (por. orzeczenie K 26/96).

Konstytucja wymaga od państwa nie tylko powstrzymania się od wprowadzania regulacji dopuszczających pozbawianie życia ludzkiego, np. w ramach kary śmierci, ale również podejmowania określonych kroków w celu ochrony tego życia.


Tak wynika z Konstytucji... nigdy nie było "od poczęcia".

marsijanka

W jakim kontekscie ten komentarz o ochronie życia?

dredjack

Cytat. To Ty napisałeś???
Miler z Kwachem nie wpisali do swojej komunistycznej konstytucji z 1997 roku obrony zycia od poczęcia?

Jaki ciemnogród? Ktoś w twoim otoczeniu? Bo ja nie znam nikogo, kto nie potepialby pedofilii. A pracuję z ludzmi zarówno starymi jak i mlodymi, pisiorami i lewakami, wykształconymi i bez wykształcenia, oczywiscie wszyscy wyznania katolickiego jak to u nas w Polsce. Widocznie obracasz sie w niewłaściwym towarzystwie skoro twierdzisz, ze ludzie nie potepiaja pedofilii.
Faktem jest, ze kk sympatyzuje z każdą opcja polityczną. Tusk nie robil przed wyboromi fotek rodzinnych z ołtarzykiem? Do Łagiewnik nie pielgrzymował? Miler z Kwachem nie wpisali do swojej komunistycznej konstytucji z 1997 roku obrony zycia od poczęcia? Kazdy polityk chcacy wladzy musi sie dogadać z kk. Na szczęście to sie już konczy wraz z laicyzacją Polaków. Pedofili w kosciele nie scigano zarowno za SLD, jaki i za Tuska.

dredjack

"Miler z Kwachem nie wpisali do swojej komunistycznej konstytucji z 1997 roku obrony zycia od poczęcia? "


Nie wpisali. O to chodzi. Poczytaj własne komentarze i brzmienie Konstytucji w tym temacie. Precyzja słowa jest istotna.

marsijanka

A o to chodzi. Masz rację, jest ochrona zycia. Niech się etycy i leksrze spierają kiedy to zycie się zaczyna.

Betina_Bari

Ok, wyjaśnijmy zatem sobie jedną rzecz zanim się do tego odniosę bo takie często zarzuty wobec mnie padają.

Każdy pedofil czy to z kleru, czy polityk, czy jakikolwiek gwiazdor powinien zdychać w niewiarygodnych cierpieniach. Każdemu pedofilowi życzę jak najgorzej i liczę na to, że spotka go sprawiedliwa kara jeszcze za życia.

Mając powyższe na uwadze, nigdzie nie zamierzam wybielać pewnych decyzji podjętych przez te świnie w purpurze nazywające siebie hierarchami kościelnymi a z wiarą i Bogiem nie mających absolutnie nic wspólnego. Zwracam i ciągle zwracał jednak będę uwagę na fakt, że podobny schemat na o wiele większą skalę występuje chociażby w systemie szkolnictwa. Nie tylko w Polsce ale i wielu państw na świecie. W USA na ten przykład gdzie twierdzi się, że pedofilia w klerze sięga 4%, nikt jednocześnie nie mówi słowa o tym, że około 10% uczniów poniżej 18 roku życia doświadczyło w swoim życiu ze strony nauczycieli i pracowników szkół molestowania seksualnego. Warto również dodać, że % ten był różny w zależności od stanu. W niektórych było to nawet 40%.

To samo ma miejsce u nas. Druga rzecz, nikt nie wspomina o równie potężnym problemie pedofilii w środowiskach lgbt pomimo ewidentnych dowodów. Mało tego, w wielu krajach zachodnich pedofilię z udziałem tych środowisk się tuszuje systemowo.

Słyszałeś zapewne u nas o "księżach pedofilach" którzy dopuścili się molestowań i gwałtów gdzieś w azji, afryce czy amerykach. Słyszałeś może o kilkudziesięciu tysiącach dzieci które padły ofiarami pedofilów muzułmańskich w UK? KILKADZIESIĄT TYSIĘCY DZIECI. Pedofilia ta była ukrywana PRZEZ POLICJĘ I URZĘDY bo bano się oskarżeń o rasizm i islamofobię.

Poczytaj o gangach z rotherhamu.

W Polsce każdego roku dochodzi (wedłu danych policji) do około 10.000 przypadków molestowania nieletnich. O ilu słyszysz w mediach? To jest dopiero prawdziwe tuszowanie pedofilii. 10.000 rocznie. Wiesz ilu pedofilów skazano w ostatnich kilku dekadach prawomocnymi wyrokami? Niecałe 1500. Co z resztą? Gdzie są ci zboczeńcy? Już Ci mówię. Przenoszeni są między szkołami czy urzędami. Jeżeli jesteś zainteresowany chętnie przedstawię dowody bo trochę tego jest a o tym również się nie mówi.

No tak. Pojawia się jakiś katol i dyskusję szlag trafia. Nie wszystko się kręci wokół waszych wydumanych problemów.

ocenił(a) film na 6

jak kościół przestanie się wpierdzielać do naszego życia, to my przestaniemy się dopieprzać do kościoła. Prosty układ prawda?

ocenił(a) film na 8

to my atakujemy kosciol? dobre sobie. ta żądna władzy instytucja polityczna myśląca, że ma monopol na moralność atakuje ludzi, a potem płacze, że jest atakowana. to jest jakiś hit.. skoro się wpieprza w politykę, to może być krytykowana jak każda inna partia. inaczej to nie fair. chociaż kościelni dobrze wiedzą, że grają nie fair. to jest organizacja cynicznych manipulatorów

Za "wściekłej" komuny wybudowano ponad 1400 nowych kościołów i KK żył jak pączek w maśle.
Pisz recenzje do "Pudelka", tam zmieścisz się w średniej...

ocenił(a) film na 9

"czytając takie komentarze zachowujecie się" - czytając taki komentarze, rzeczywiście zaczynam zachowywać się idiotycznie...

Z tego samego powodu, dlaczego piszemy na tym forum po polsku, a nie po hiszpańsku. Tu jest Polska.

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

Przyjmijmy, że jesteś królem świata i za pół roku uderzy kometa, której nie powstrzymasz. Jest za duża, za szybka, a obecna technologia nie pozwala z nią nic zrobić. No pierdyknie, zniszczy ziemię i nie ma odwrotu. Za pół roku.

Powiedziałbyś obywatelom? Tak z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones