PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 507
ocen
7,4 10 1 192507
5,5 52
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Ten film jest o wszystkim i o niczym. W żadnym z wątków nie dostrzegłem głębi. Nie wiem czy to o narodzinach, metamorfozie, czy upadku gwiazdy? Nie wiem czy o uzależnieniach czy może problemach z dzieciństwa? A może o relacjach braterskich? A może o miłości? Tania, średnia, ckliwa historia.

ocenił(a) film na 9
dlugi073

Jesteś głupi może chory i pusty.

ocenił(a) film na 9
dlugi073

Tak żył że ożył

dlugi073

Nudy straszne, najwięcej dramatyzmu ma w sobie pusta flaszka po wódce. Cooper totalne drewno, Lady Gaga ma ładny głos ale gra dwiema góra trzema minami. Zero chemii.

użytkownik usunięty
dlugi073

"Ludzie! Skąd te ochy i achy?"

Z gardła.

ocenił(a) film na 4
dlugi073

Zgadzam się. Spodziewałam się czegoś, co pobudzi choć trochę do refleksji, a tu lipa.

dlugi073

Na dodatek między nimi nie ma ŻADNEJ chemii. Watek braci wogole nie rozwinięty. Płytki film z pseudo emocjami. Jakie czasu takie filmy.
Wersja ze Streisand i kristoffersonem wygrywa w kazdej płaszczyźnie
Tam od pierwszej wspólnej sceny była niesamowita chemia miedzy bohaterami. Tu tylko pitu-pitu.

dlugi073

Zgadzam się. Żeby nie muzyka to romansidło jakich wiele.

ocenił(a) film na 6
dlugi073

Nie mam zmielonego pojęcia. Na nominacjach do zlotych globow powinno sie zakończyć. Nominacje do Oscara to już przesada A dla Sama Elliota to już wgl jakas farsa.

ocenił(a) film na 9
dlugi073

Stąd ze film według mnie jest genialny nie podoba ci się ok spoko tylko po co tak wylewasz z siebie smuty i.gorycz ? Chyba że nie masz do kogo się odezwać to rozumiem . Biedny jesteś;-(

ocenił(a) film na 3
dlugi073

Zdecydowanie Cię popieram w tej opinii. Film totalnie o niczym, przewidywalny i na prawdę nudny. W sam raz dla piszczacej gimbazy pasjonującej się gwiazdami pop.

ocenił(a) film na 8
dlugi073

Moim zdaniem, ten film pokazuje bardzo częsty problem, chorobę dzisiejszych czasów.

ocenił(a) film na 7
dlugi073

Za narodziny gwiazdy - 6. Za upadek gwiazdy - 8. Jakby nie patrzeć wychodzi 7/10 !!!

ocenił(a) film na 4
dlugi073

za akcję marketingową dałbym 10, za film 4 i to chyba na wyrost, ten film niestety miał w sobie coś obrzydliwego (dla mnie) - jakieś oszustwo, zbitek dziwnych scenek niby wyrwanych z przejmującego głębokiego obrazu...niestety ta głębia gdzieś umknęła, pozostała w sferze marzeń do końcowych napisów, czuję się oszukany, nawet zły, że ktoś, coś dało mi nadzieję zobaczyć coś co pozostanie...ten film to ordynarna wydmuszka, bardzo mocny zawód!

dlugi073

Nie wiem czy ktoś już wspominał o tym, ale z tym filmem jest trochę jak z "Dirty dancing": treści niewiele, ale jest ładna pani, przystojny pan , fajna piosenka i tyle, dla wielu osób to wystarczy. Chociaż w przeciwieństwie do tamtego filmu Narodziny gwiazdy są całkiem nieźle wykonane. I tak jak tamten film ma swoją magię . Nic więcej do szczęścia nie potrzeba nawet akademikom przyznającym Oscary.

dlugi073

zgadzam sie w zupelnosci!

dlugi073

Jedyne co film pokazał to, że Bradley potrafi zagrać pijaka.

ocenił(a) film na 9
dlugi073

Skoro ten film skłonił Cię to zadania tylu pytań , bez odpowiedzi... uważam że nie jest tanią i ckliwą opowiastki..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones