PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 549
ocen
7,3 10 1 35549
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

"Kalifornijskie słońce w Miami" mnie rozwaliło:) "Milo" w rolach takich obrotnych, pewnych siebie cwaniaczków jest najlepszy! Ma ten komediowy talent bez dwóch zdań

Bslagura

i znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr- Bslagura/nahongo/Perbees/bgtyreen podbił nieuczciwie sobie oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)




Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

ocenił(a) film na 8
Dzika_Cecylia

Mnie się podobało jak o tym tico gadał

ocenił(a) film na 10
Dzika_Cecylia

Albo "mówiłeś, że był bezwypadkowy - stłuczka to nie wypadek, a nie mówiłem, że był bezstłuczkowy" :) Milowicz mistrz!

ocenił(a) film na 8
kokobambo

Bez dwóch zdań. Albo jak o tych pizamarzsnych częściach opowiadał... mistrz !

ocenił(a) film na 1
Dzika_Cecylia

Ludzie, Czaja kupił konto o nazwie Dzika_Cecylia, tego jeszcze nie było. xD

ArtificialCyst

Powinna ciebie dziewczyna do sądu podać o pisanie kłamstw bez JAKIEGOKOLWIEK dowodu trollu!
Nie możesz przeboleć że nie udała ci się akcja zdyskredytowania tego filmu, że pomimo stawiania przez ciebie "jedynek" z fejkowych " kont nie udało ci się tej oceny zaniżyć , bo normalni użytkownicy ten film docenili, bo pozytywnie piszą o nim uczciwi użytkownicy działający tutaj w przeciwieństwie do ciebie REGULARNIE od wielu lat

ty hejterze założyłeś to swoje konto w 2014 roku, oceniłeś raptem 10 filmów do lutego 2016, a potem przez prawie 3 lata nie oceniłeś ŻADNEGO filmu, dopiero w grudniu 2018 oceniłeś "Na układy" na 1, potem znowu rok przerwy i teraz nagle parę filmów...
jak ty w ogóle śmiesz kogokolwiek atakować? myślisz, że ludzie są głupi i nie wiedzą twojej hejterki?
lepiej napiszmy kto ciebie wynajął? ???
Chociaż wydaje mi się, że ciebie nikt nie wynajął, to tylko twoja obsesja na punkcie scenarzysty p. Czai, którego atakujesz tu od ponad 4 lat w każdym komentarzu dodawanym ze swoich fejkowych profili - żenada!

ocenił(a) film na 1
Perbees

Ej, odpowiedz mi proszę jeszcze z tego konta "jahiiito" tutaj, bo nie odpowiedziałeś:

https://www.filmweb.pl/film/Na+uk%C5%82ady+nie+ma+rady-2017-788599/discussion/Co +ten+Czaja+odwala,3052107#post_16705584

ocenił(a) film na 1
Perbees

Poza tym, nie dziw się proszę, Filmweb służy mi praktycznie tylko do sprawdzania obsady filmów i seriali, konta (jedynego mojego, ja nie mam multikont Panie Czaja) używam prawie jedynie do komentowania tutaj, bo kocham ten wątek całym serduszkiem, świadczy on bardzo wyraźnie o Pańskim zagubieniu w internecie i jest niesamowitym artystycznym dziełem szaleństwa.

ocenił(a) film na 1
ArtificialCyst

Ps. Wchodzę tu tylko jak dostanę powiadomienie na maila, więc jeśli Pan albo ktoś inny nie skomentuje, to już nie odpiszę długo.

ArtificialCyst

Nie chce mi się wklejać linków do twoich tłumaczeń (jak ktoś chce to rzućcie okiem na profile typu distymon, rather_filmaniak, blazej_zabicki etc etc etc...), które uskuteczniasz pod wieloma profilami, którym ktoś zarzuca, że są tak "wiarygodne" jak ten tu artificial -
-zawsze piszesz to samo, że "konto ci służy tylko czasem" i tym podobne pierdoły, tylko dziwne, że tak mało ci służy, niby cię tu nie ma, ale nagle po 3 latach ten film tak cię zainspirował, że aż zmusił do zajrzenia tutaj

Coś zbyt często tych aktorów nie sprawdzasz , zresztą żeby sprawdzić tu cokolwiek nie trzeba mieć tutaj konta...

Poza tym NIE KŁAM mi o ty, że dostałeś jakiekolwiek powiadomienie, bo nikt ci tu nic nie pisał, sam zacząłeś tu pisać, zaatakowałeś Cecylię i i mnie bredząc jak zwykle o panu Czai

ty naprawdę myślisz, że tej twojej fiksacji na punkcie tego scenarzysty nie widać? Naprawdę?

Lecz się facet, chociaż obawiam się, że już za późno!

ocenił(a) film na 1
Perbees

Aż pobawię się w dyskusję. xD

No jak już się przypierdalasz do słówek, to chociaż czytaj uważnie, bo wyraźnie oddzieliłem użytkowanie konta od sprawdzania obsady. Nie wiem co piszą jakieś inne konta, serio, mam tutaj jedno - udowodnię ci to jakkolwiek chcesz. Typie, wszyscy widzą, że siedzisz tutaj na mnóstwie trollkont, no serio - skończ już. Wszystkie twoje trollkonta piszą w ten sam sposób nawet, jesteś scenarzystą i reżyserem bodaj - chyba powinieneś umieć nadawać jakiś inny charakter swoim trollkontom. xD

No zainspirował mnie, bo jest kiepski i wszedłem by dać pałę. I do tego jest tutaj atak trollkont-fanatyków (jak śmieszne, że próbujesz wmówić zawsze w ten sam sposób swoimi kontami, że jest odwrotnie - że jest jakiś zorganizowany atak kont na ciebie), więc wrodzony instynkt sprawiedliwości kazał mi wejść i dać tę jedną pałę w morzu dziesiątek, dziewiątek i ósemek z twoich trollkont.

Dostałem powiadomienie o innym wątku, dałem ci powyżej do niego linka geniuszu. Powiadomienie otrzymałem z maila <noreply@notifications.filmweb.pl> konkretnie 21 lis, o godz. 00:49; treść maila:
Witaj ArtificialCyst.


antypit skomentował(a) Twoją wypowiedź na forum Na układy nie ma rady.


"rzeczywiście, ocena scenarzysty jest taka, że Tarantino nie daje mu rady".

Teraz otrzymałem podobne powiadomienie o tym, że Czaja skomentował znowu pod swoim kontem "Perbees", które jak zwykle ma ukryte dane. Weź upublicznij to konto ziomek, chociaż raz z tych wszystkich kont.

Nie mam żadnej fiksacji, znowu wołasz mnie tutaj, to odpisuję. xD

ocenił(a) film na 1
ArtificialCyst

Poza tym, Czaja, no ja serio mam imię i nazwisko na tym koncie udostępnione - możesz mnie znaleźć na innych socialach; pod moim nickiem mam konta na rateyourmusic czy Last.fm (i tam się więcej dzieje, bo muzyką się interesuję). Do tego prowadzę pewną grupę na fejsie szeroko znaną (nie, nie prowadzą za jej pośrednictwem ataków na twoje wspaniałe filmy). Już serio przestań mi z fake konta zarzucać, że nie istnieję, bo to jest durne do kwadratu. xD

ArtificialCyst

ty z tym Czają tak widzę na serio... ja pierd....

ale podaj mi to swoje nazwisko. No jak taki jesteś internauta zaangażowany to podaj, zobaczymy
Wprawdzie nie interesują mnie twoje grupy, fejsy, zwisa mi to ciepłym moczem, bo to nie ma nic do rzeczy ale sprawdzimy

nie potrafiłeś mi na zwykłe pytania odpowiedzieć to odpowiedz mi chociaż na JEDNO - podaj mi JEDEN dowód na to, że tu którekolwiek z kont jest kontem p. Czai
k... JEDEN jedyny dowód
Czekam
a jak nie masz to się goń hejterze, co na punkcie jakiegoś czai zwariował

Perbees

Piotrek,


a ty nadal nie rozumiesz, ze film jest po prostu słaby


a ty sam trollujesz zachwalając na forum samego siebie

ile tysięcy kont trzeba było pozakładać , aby nieuczciwie zawyżyć sobie ocenę


pod różnymi kontami piszesz to samo






i robisz to przez tyle lat



jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

ocenił(a) film na 1
Perbees

Siema piotruś.

M1CHA

Boże, następny z obsesja na punkcie Czai.... od 5 lat Piotruś, pan Piotr, panie Piotrze... co ten Czaja z umysłami hejterów robi...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Piotruś potrzebna ci jest naprawdę terapia psychiatryczna, możesz próbować zakłamać rzeczywistość i to jakim chłamem jest ten film ale to już absurd xD

turbok0z4k

psychiatra to raczej tobie jest potrzebny, bo przeżywasz jakiegoś Piotrusia od ponad 5 lat... no już większej schizy to ja na tym portalu nie widziałem, to jakiś matrix, parę osób ocipiało tutaj na punkcie jakiegoś Piotrusia i pier....ą o nim na okrągło, codziennie, "panie Piotrze, Piotruś, panie Piotrze"... i tak od 2017 roku... k... człowieku ty nawet nie wiesz, jaki jesteś pop...y!
ja p...

Bslagura

psychiatra to raczej tobie jest potrzebny, bo przeżywasz swoje oceny od ponad 5 lat... no już większej schizy to ja na tym portalu nie widziałem, to jakiś matrix, Pan Piotr ocipiał tutaj na punkcie swojej oceny i podbija je na okrągło, codziennie, "panie Piotrze, Piotruś, panie Piotrze"... i tak od 2017 roku... k... człowieku ty nawet nie wiesz, jaki jesteś pop...y!
ja p...



Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Dzika_Cecylia

Świetna??? W którym miejscu? Widziałam parę scen z jego udziałem i nadal nie pojmuję, jak można być tak cholernie NIEŚMIESZNYM i ŻENUJĄCYM. Serio.

ocenił(a) film na 1
dorotagniedziejko1998

To fejkowe konto, podbija oceny takim gniotom. Szkoda czasu.

DefinicjaStylu

A na jakiej podstawie takie zarzuty? Konto założycielki tematu działa na filmwebie regularnie, do tego napisała to, jak odebrała film. Ty hejtowałeś już scenarzystę tego filmu, tylko tam forum wyczyszczono, a teraz przerzuciłeś się tutaj?
Dziwne, że konta typu błazej_zabicki czy kimbartek które oceniły po 2 filmy przez 7 lat, dając temu filmowi "1" nie wydają ci się nieuczciwe ani fejkowe... a konto Cecylii tak... bardzo dziwne masz podejście do "uczciwości" trollu

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

Sklej wary, Czaja. A jak chcesz, to mogę cię wyjaśnić na żywo, bo jesteś pionkiem.

dorotagniedziejko1998

Boże, il e jeszcze lat będziesz trollu hejtował ten film? Dla mnie był śmieszny, a żenujący jesteś ty z tym swoim jęczeniem hejterskim. Cecylia dobrze napisała

Szeryf_portalu

O, troll się odezwał xD Wracaj, skąd wylazłeś, klakierze jeden. Film jest niestety wyjątkowo ujowy i nieśmieszny, a "humor" przedstawiony w tym dziele jest na poziomie kanału ściekowego. To jest fakt, a nie żadne "hejterskie jęczenie", i nie zmieni tego żadna ilość fejkowych dziesiątek, które z tą swoją Cecylią tu wystawiacie. A jeśli rzeczywiście śmieszą was takie rzeczy, to macie chyba niedobór magnezu i szarych komórek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szeryf_portalu

Wyraźnie masz coś z głową... Po pierwsze, jeśli filmidło, gdzie najwyższym poziomem "humoru" jest żart o gwałcie, nazywasz spokojnym i życiowym. Po drugie, od razu wszędzie pchasz politykę, podczas gdy ja nie mam kompletnie nic wspólnego z tymi idiotami z pisu ani ich wyznawcami i ich nienawidzę. A po trzecie, jedyne jedynki, jakie wystawiłam na Filmwebie mają Drzewa i obie części Birdemic (ale pewnie twoim zdaniem to arcydzieła), a co do tejże wątpliwej jakości produkcji, mam za dużo szacunku do siebie, by tu wystawiać mu ocenę. Po czwarte, obrażasz każdego, kto ma odmienną opinię od ciebie, i wcale nie musisz zakładać nowych tematów, by było widać, kim jesteś.

dorotagniedziejko1998

nie było tam żartu o gwałcie, jak nie zrozumiałaś kontekstu tej sceny to świadczy źle nie o twórcach tylko o twoim "intelekcie"..
więc nie p... głupot. są to raptem 3 zdania w konkretnym kontekście, i pokaż mi co tam jest "niespokojnego".,
cały film jest o konkretnych rzeczach i naprawdę nie wiem jak niskie trzeba mieć iq, żeby tego nie załapać
W Kilerach były żarty o gwałtach na zlecenie ale jakoś nikt tego nie negował, a co Czaja napisze, to zaraz atak jakichś "inteligentnych" inaczej, tylko dlatego, że "ośmielił" się powiedzieć prawdę o waszym "potencjale umysłowym"
Większego steku bzdur nie czytałem i jeżeli ten film nie jest życiowy to ty chyba pojęcia o życiu nie masz żadnego, szukaj za to "życiowości" w fantastycznych zwierzętach...

Dzika_Cecylia

Oczywiście. Milowicz pokazał postawę prawdziwych pisowców:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones