PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 477
ocen
7,3 10 1 35477
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

"Kalifornijskie słońce w Miami" mnie rozwaliło:) "Milo" w rolach takich obrotnych, pewnych siebie cwaniaczków jest najlepszy! Ma ten komediowy talent bez dwóch zdań

ocenił(a) film na 8
Dzika_Cecylia

A Polk? Kurde, przecież ten jego cynizm, opanowanie, naprawdę mistrzowsko to zagrał

ocenił(a) film na 8
__010_Augustus

Trudno zaprzeczyć. W ogóle obsada dobrana wzorowo bo każdy do postaci pasował. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Dzika_Cecylia

Wreszcie ktoś zagospodarował grupę świetnych, ale rzadko wykorzystywanych w kinie aktorów.
Piotra Polka to głównie kojarzą z Ojcem Mateuszem, a tu naprawdę dał czadu!
Prezes Kozłowski czyli Andrzej Gałła to tylko potwierdził, ze talent komediowy ma nieziemski
Kasia Glinka traktowana zwykle jako "ozdobnik" tutaj pokazała, ze potrafi bardzo przekonująco grać
Wreszcie też Leszek Teleszyński pojawił się znowu w kinie
A Grzegorz Małecki też dał radę
Nie mówiąc o świetnym wejściu Marcina Kwaśnego, który na co dzień kojarzy mi się głownie z rolami mundurowych:)
Dałbym też więcej wejść całej reszcie tych akwizytorów, bo ekipa była konkretna hehe, ale wtedy film trwałby pewnie ze 3 godziny
Szkoda tylko, że Ania Powierza pojawiła się zaledwie na krótki moment bo ją też chętnie zobaczyłbym w jakiejś większej roli.
Reasumując zgadzam się z Twoją wypowiedzią:) Pozdrawiam

herszton

Racja, Ani trochę mało jest ostatnio, ale dobrze, że wykorzystali chociaż tych innych fajnych aktorów. Szkoda tylko, że jak piszesz nie mieli więcej wejść. Przecież ten Ogórek czy ci z tej sekty mogliby się jeszcze pokazać. Szukam podobnych filmów, kojarzysz jakiś tego typu? Mnie jedynie Dzień świra przychodzi na myśl, bo tam też wszystko dookoła Marka Kondrata się działo

ocenił(a) film na 8
Perbees

I tam w "Dniu świra" tez sporo fajnych, mało znanych czy rzadziej oglądanych aktorów się pojawiło. W "Dniu świra" choćby Misiek Koterski błysnął na tyle i zagrał tak świetnie, że rozpoczęła się jego kariera i wielka popularność. Czyli mamy wielu zdolnych aktorów młodszych i starszych, tylko trzeba im dawać szanse.
A co do podobnych filmów to hm... widziałeś np "Czas surferów"? Może tematyka i konwencja nieco inna, ale tez film polega na fajnych dialogach i gra wielu nowych aktorów. Czy jeszcze jakiś tytuł przychodzi mi do głowy? Hm, musiałbym się zastanowić ale pewnie jeszcze kilka by się znalazło, zależy tylko czy chodzi Ci o polskie czy zagraniczne

herszton

Czas surferów leciał dzisiaj w nocy na Stopklatce - rzeczywiście fajny film, sporo wesołych scen i tekstów, a do tego fajna obsada - kilka gwiazd i kilku świetnych naturszczyków, którzy byli doskonali. Kozioł czy Fifi rządzili. Rysio też:)

ocenił(a) film na 8
Szeryf_portalu

Mogli zrobić kontynuację, bo aż się o to prosiło. Świetnie tam połączyli obsadę - gwiazdy typu Linda, Orzechowski, Dziędziel czy Zamachowski w połączeniu z amatorami, którzy w niczym nie ustępowali zawodowym aktorom
To był taki ożywczy, świeży film, a nie taka typowa kinowa papka zrobiona wg filmowych "prawideł"

herszton

Co raca to racja. Klepią jakieś pierdoły po 3 czy 4 części, a taki zaj... film kontynuacji nawet jednej się nie doczekał

Szeryf_portalu

Tego to nikt nie rozumie, ale z drugiej strony czego się dziwić - ludzie coraz głupsi to klepie się jakieś głupie tzw komedyjki romantyczne, naiwne, głupawe, wszystkie takie same, ale się sprzedają, a o to przecież chodzi

Perbees

Jak się kasa zgadza to dla wielu najważniejsze. A jak napisałeś wielu ludziom zbyt wiele do szczęścia nie trzeba więc finansują te wszystkie głupoty

Szeryf_portalu

Niektórym z czasem mija niestety, pasja, entuzjazm i romantyzm, a włącza się zwykły pragmatyzm

Perbees

I kasa przysłania wszystko

Szeryf_portalu

Film przede wszystkim prawdę o podejściu pisowców pokazał:) Milowicz to zagrał super

govracz

To na pewno. Ten Stasiu to by skrupułów nie miał:) Szwagier też

Perbees

Idealani k... wyborcy pisu, trafieni w punkt. Tak ta cała tępa banda wygląda i sępi kasę z naszych podatków

govracz

To też

Szeryf_portalu

To wiadomo

Perbees

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr- Bslagura/nahongo/Perbees/bgtyreen podbił nieuczciwie sobie oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)




Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Orlagura

od 6 lat czekamy na jakikolwiek dowód, że jakiś mityczny "Pan Piotr" tu działa i cisza, ŻADNEGO...

oprócz pomówień powtarzanych w tysiącach komentów orlagury vel antypita / onegdaj hizycca... NIC... nul - ZERO dowodów...

no ale czego oczekiwać od zazdrosnego psychopaty z manią prześladowczą na punkcie jakiegoś scenarzysty

pamiętaj bidoku - kłamstwo czy pomówienia powtórzone nawet 100 tysięcy razy nie staja się prawdą!!!

Bslagura

Pan Piotr pisze o sobie w liczbie mnogiej (jak to u narcyza) i od 6 lat czeka na dowody na swoją działalność jakby nie wiedział co sam robi,

oprócz zachwalania samego siebie w tysiącach komentów Bslagury /Michula36/ergatone... podbija też sobie statystyki

no ale czego oczekiwać od narcyza z manią wyższości na punkcie samego siebie...


on tu do wszystkich pisze, że nie zawyża sobie ocen... ja pier... ale zj..b

pamiętaj bidoku - podbijane sobie oceny nawet 100 tysięcy razy nie stają się prawdą!!!


Piotrek,
gratuluję pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu ocen na filmwebie

ilość fejkowych 10-tek przytłacza

herszton

"Piotra Polka to głównie kojarzą z Ojcem Mateuszem" - Muszę przyznać, że ten nasz Alpaczino spod Częstochowy nawet w takim głupawym serialu jest świetny (i tylko dla niego i jego idealnej dykcji jestem w stanie strawić to kościółkowe serialidło), bo to naprawdę utalentowany aktor jest.

ocenił(a) film na 8
Pazdzierznik

Tak tak, w Ojcu to on jest dla mnie też numer 1! Te jego interakcje ze Żmijewskim są najlepsze. Ale pierwszy raz to zapadł mi w pamięć w filmie Sztuka kochania jako niedoszły mąż Joanny Trzepiecińskiej. Oglądałeś ten film? Komedia naprawdę teraz to już kultowa, a pani Asia pokazała pełnię wdzięków:)

herszton

Pewnie, że oglądałam, byłam nawet w kinie, niemniej nie pamiętam mojego wilkołaka! Muszę obejrzeć jeszcze raz, zdecydowanie.

ocenił(a) film na 8
Pazdzierznik

Leciał niedawno na Stopklatce i ubaw jak za pierwszym razem, ale kurcze powiem Ci, tak mi jakoś dziwnie było oglądać P. Machalicę czy E. Sałacką wiedząc, że już ich nie ma... Czasami go właśnie na Stopklatce powtarzają, tak że rzuć czasem okiem na program tv, można trafić na różne perełki ze starych, dobrych czasów polskiego kina

herszton

Właśnie chciałam napisać, że pomyliłam filmy, ponieważ miałam na myśli "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" i dziwiłam się, że Polk nie znajduje się w obsadzie. Jako że stosunkowo młoda foka ze mnie, to jeszcze nieobyta w kinematografii. (:
Obejrzę, dziękuję. Zadziwia mnie, że młody Polk wyglądał jak Robert De Niro, a starszy jak Al Pacino... Ciekawy miks. Notabene, wiesz może, gdzie znajdę film "Lupus" z 1993 (najlepiej z legalnego źródła)?

Odnośnie do tych, którzy odeszli, mam podobne odczucia. Obecnie trudno ogląda mi się "Vabank", który uwielbiam od dzieciaka. Przeżyłam przedwczesną śmierć zarówno Olgierda Jedliny, jak p. Sałackiej.

ocenił(a) film na 8
Pazdzierznik

Oj tak, zobacz, że z głównej obsady "Vabank" czterej główni aktorzy już nie żyją...
Został tylko Kramer, ale Leonard Pietraszak też ma już 86 lat...
To takie smutne, bo Kiersznowski to jeden z moich ulubionych aktorów, sympatyczny, prywatnie też wszyscy mówili że fajny gość i zobacz, ledwo przekroczył 70-kę i odszedł...

herszton

Teraz co chwila odchodzi jakiś wybitny aktor ze starszego pokolenia, smutne to

ocenił(a) film na 8
Perbees

Dzisiaj czytałem, że Jack Nicholson ma demencję... to nie nasz aktor, ale też legenda

ocenił(a) film na 8
Dzika_Cecylia

Albo jak o Samoobronie gadał... zaj...

ocenił(a) film na 8
Potorecki

Albo ten kamyk wyciągał, naprawdę Milo to jednak trochę niedoceniony aktor, a gra świetnie

Dzika_Cecylia

Cześć Czaja

Gratuluję sprawnego przełączania się pomiędzy multikontami

Skore jednak zmiana konta zajęła ci aż 9 minut, to mimo wszystko jeszcze lepszy jesteś w podbijaniu sobie oceny scenarzysty i lajkowaniu założonych przez siebie tematów.

popup

jesteś trollem? nie wstyd ci?

ocenił(a) film na 1
Perbees

JEST, CZAJA TYLE LAT WCIĄŻ AKTYWNY I WYZYWA WSZYSTKICH OD TROLLI. XDDD Mój ukochany wątek na Filmwebie.

ArtificialCyst

Nie wiem gdzie jest pan Czaja, ale widzę, że facet który na jego punkcie dostał świra wciąż tu działa - nie wstyd ci biedny trollu?

Założyłeś konto w 2014 roku, oceniłeś raptem 10 filmów do lutego 2016, a potem przez prawie 3 lata nie oceniłeś ŻADNEGO filmu, dopiero w grudniu 2018 oceniłeś "Na układy" na 1, potem znowu rok przerwy i teraz nagle parę filmów...
jak ty w ogóle śmiesz kogokolwiek atakować? myślisz, ze ludzie są głupi i nie wiedzą twojej hejterki?
no chyba, ze ty po prostu przez obsesję na punkcie Czai nie patrzysz na ludzi tylko liczysz na konfrontację z tym gościem, podbijasz tu negatywne tematy żeby ci odpowiedzieli, żebyś czuł się ważny
Ja pier... skąd się tacy biorą...

ocenił(a) film na 1
Perbees

Zawsze twoje konta prezentują bardzo dogłębną analizę mojej aktywności na Filmwebie. Kocham Cię, Czaja.

ArtificialCyst

fajnie, że kochasz pana Czaję, w końcu miłość w życiu najważniejsza co widać po twojej codziennej działalności tutaj, ale wątpię, żeby on "kochał inaczej" wiec pozostanie ci chyba związek platoniczny.
Nie chce mi się wklejać linków do twoich tłumaczeń (jak ktoś chce to rzućcie okiem na profile typu distymon, rather_filmaniak, blazej_zabicki etc etc etc...), które uskuteczniasz pod wieloma profilami, którym ktoś zarzuca, że są tak "wiarygodne" jak ten tu artificial -
-zawsze piszesz to samo, że "konto ci służy tylko czasem" i tym podobne pierdoły, tylko dziwne, że tak mało ci służy, niby cię tu nie ma, ale nagle po 3 latach ten film tak cię zainspirował, że aż zmusił do zajrzenia tutaj

Coś zbyt często tych aktorów nie sprawdzasz , zresztą żeby sprawdzić tu cokolwiek nie trzeba mieć tutaj konta...

Poza tym NIE KŁAM mi o ty, że dostałeś jakiekolwiek powiadomienie, bo nikt ci tu nic nie pisał, sam zacząłeś tu pisać, zaatakowałeś Cecylię i i mnie bredząc jak zwykle o panu Czai

ty naprawdę myślisz, że tej twojej fiksacji na punkcie tego scenarzysty nie widać? Naprawdę?

Lecz się facet, chociaż obawiam się, że już za późno!

popup

sam zakładasz te tematy ze swoich fejków trollu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr- Bslagura/nahongo/Perbees/bgtyreen podbił nieuczciwie sobie oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)




Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

i znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś Pan Piotr- Bslagura/nahongo/Perbees/bgtyreen podbił nieuczciwie sobie oceny tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)




Piotrek,
jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones