PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37741}
6,9 1 663
oceny
6,9 10 1 1663
Mogambo
powrót do forum filmu Mogambo

Uważam, że opis powinien być inny, bo akcja przedstawiona w nim dzieje się dopiero na samym
końcu filmu. Ja sama zaczynając oglądać myślałam że Victor i Kelly będą w sobie zakochani a nie
mogąca się z tym pogodzić Linda będzie próbowała go zabić. Tymczasem okazało się że dla Victora
Kelly była kilkudniową przygodą a on sam zakochał się w Lindzie. A potraktował ją lekceważąco na
końcu ponieważ nie potrafił powiedzieć jej mężowi o ich romansie i musiał coś wymyślić by Linda
się odkochała. Nie rozumiem też końcówki, z której wynika, że Kelly postanowiła w końcu zostać z
Victorem. Przecież jeszcze niedawno był zakochany w Lindzie a ją traktował jak powietrze. Dlatego
dziwię się że go nie opuściła skoro wiedziała, że może ją w każdej chwili znowu zostawić, wystarczy
że zjawi się tam kolejna ładna dziewczyna.

lili_marlene

Zgadza się, opis filmu wprowadza w błąd, z pozostałą opinią również się zgadzam. Moim zdaniem film ogólnie jest nieszczególny, dopiero na końcu coś zaczyna się trochę dziać. Ogólnie - jak napisałem - nic szczególnego.

ocenił(a) film na 7
lili_marlene

Nie ma co rozumiec. Ciemnowlosa byla po prostu po uszy zadurzona w gl. bohaterze:) Ten z kolei nie mogl powiedziec mezowi blondyny o romansie, bo zrujnowalby malzenstwo.

ocenił(a) film na 8
lili_marlene

Mnie tak samo opis bardzo zmylił, jednak końcówkę zrobili cudowną, taką, na jaką liczyłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones