PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 837
ocen
6,6 10 1 28837
7,4 39
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Jeden z najgorszych filmów jaki ostatnio oglądałem !Mistrzem jest ten kto dotrwa do końca ...

con_desiros

popieram

con_desiros

popieram
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Walkę z takimi ignorantami. Ja już nie mam siły.

Sebu_BGZ

jak myślisz czy scena w której Phoenix puszcza pierda gdy Hoffman przeprowadza z nim wywiad była zaimprowizowana ? Mi przynajmniej się tak wydawało .

PanLeszek_2

Możliwe.

ocenił(a) film na 8
PanLeszek_2

Też odniosłem takie wrażenie

PanLeszek_2

Nie, nie była. W oryginalnej wersji scenariusza po tym jak pada pytanie "are you unpredictable?' , Freddie Quell zaczyna krzyczeć. Phoenix nie był w stanie tego zrobić, powiedział Andersonowi, że nie "czuje" tej sceny i zaproponował, że zamiast krzyczeć, pierdnie. Anderson, który motyw pierdzenia już chciał upchnąć w scenie w windzie (została wycięta), chętnie się zgodził na taką opcję.;)

kaja84

Fajna ciekawostka :D

kaja84

Mega ciekawostka :) Oskarowe pierdzenie. Akademia nie nominowała filmu, bo oni tego... nie poczuli. Anderson coraz mocniej idzie w ślady Kubricka - w "Mechanicznej" też jest scena z puszczaniem bąków ;)

La_Pier

Jakby ktoś był zainteresowany, to tu daję linka do wyciętej sceny w windzie (z pierdzeniem, of course)
http://www.youtube.com/watch?v=ornzkdo9t1w

kaja84

:)

ocenił(a) film na 5
kaja84

Spokój Phoenixa... Po prostu Mistrz

ocenił(a) film na 7
kaja84

Ta winda az sie prosila o taki motyw..

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Jestem MISTRZEM!!!

ocenił(a) film na 9
soglif3

Ja też!!! Dwa razy oglądałam i jeszcze będę!

con_desiros

HARAKIRI:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones