PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 225 856
ocen
7,0 10 1 225856
5,8 19
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

Cytuję: "Niech ta fryzura mówi: wstaję o 5.30 i przez 1,5 godz. jadę do durnej roboty, gdzie muszę całować debilnego szefa po jajach, żeby było mnie stać na utrzymanie niewdzięcznych bachorów i tłustej żony wgapionej w telewizor, bo nie mogę zebrać się na odwagę i palnąć sobie w łeb"
Ta scena wymiata :)
Jakieś pytania? ;-)

Ahmed_1

chodź na dziwki ;D

Ahmed_1

Ta scena mnie pokonała,ale zniszczyli system przy zatrzymaniu auta przez tego gliniarza
'Jaki jest plan'
'Załóżmy że to ty,to on a to tamte krzaki..idziesz z nim w krzaki i mu obciągasz.piąteczka'

ocenił(a) film na 7
dawid10809

Dobra dobra te sceny były dobre ale i tak wszyscy najbardziej zapamiętali tę w której Jennifer Aniston, robi striptiz ;)

Avatar97

' trochę szacunku do matki ' XD

ocenił(a) film na 7
Avatar97

Ogólnie dobrze tu zagrała!

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Popłakałem się przy "Prawie zrobiłeś facetowi laskę, a teraz wymiękasz?!" :D

Foresto

A mnie się podobało to. Małolata w której się zakochał ten chłopak powiedziała rodzicom. Ten chłopak najpierw całował się z matką potem z siostrą a tata się na to patrzył. Normalnie aż padłem ze śmiechu. Nieźle też było jak żona udawała że paczka hery to jej niemowle. Naprawdę udana komedia.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Racja film ma sporo zabawnych momentów. Mimo że są tu wulgarne wstawki i to sporo to nie rażą tak jak w innych filmach. Mnie zmiażdżyła scena zgadywania kto co nabazgrał kończąca się tekstem - "Narysowałem deskorolkę" :-)

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Najlepsza! I ten gość do którego to pasowało:)

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Brak pytań - 7/10 !!!

Ahmed_1

I koleś na drugim polanie "masz tu mnie na wzór"

Ahmed_1

Faktycznie, ta scena mnie rozbawiła

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

tak to było świetne, ale smutne jest, że ludzie mają takie życie naprawde

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

"siostra" pociesza "brata":
"Na pewno są dziewczyny, chociaż ja takich nie znam, które lubią niedoświadczonych."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones