PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 225 924
oceny
7,0 10 1 225924
5,8 19
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

6/10

ocenił(a) film na 6

Niezły ale szału nie robi, szkoda bo lepiej się zapowiadał jak w rzeczywistości jest. Obsada niezła w filmie, parę dobrych i śmiesznych scen ale nic poza tym. Prawie dwie godziny film trwa ale nie mija przy nim szybko czas wręcz przeciwnie strasznie się dłuży. Według mnie średnia komedia, nic rewelacyjnego.

ocenił(a) film na 5
naimadnr1

Ogólnie niezły ale jest kilka gagów na żenująco niskim poziomie. Szkoda bo mogło być lepiej.

ocenił(a) film na 5
mariuszkow

Dokładnie.

użytkownik usunięty
naimadnr1

Scena z lekcją całowania mnie rozbawiła, poza tym parę niezłych gagów, ale generalnie potencjał niewykorzystany.

naimadnr1

to chyba ogladalismy rozne filmy, bo ja dawno sie nie smialem tak na żadnej komedii

ocenił(a) film na 9
mkk3a

ssałbym spuchnięte jaja Willa Poultera <3

ocenił(a) film na 9
Stans

jeżeli zjesz boczek to będziesz chciał zjeść naleśniki. po słodkim przychodzi słone ~kamil

ocenił(a) film na 9
Stans

Przychodzi Juliusz do Słowackiego i pyta chyba ogladalismy rozne filmy, bo ja dawno sie nie smialem tak na żadnej komedii? Na to Słowacki : Scena z lekcją całowania mnie rozbawiła, poza tym parę niezłych gagów, ale generalnie potencjał niewykorzystany.
Nagle Mickiewicz krzyknął: Niezły ale szału nie robi, szkoda bo lepiej się zapowiadał jak w rzeczywistości jest. Obsada niezła w filmie, parę dobrych i śmiesznych scen ale nic poza tym. Prawie dwie godziny film trwa ale nie mija przy nim szybko czas wręcz przeciwnie strasznie się dłuży. Według mnie średnia komedia, nic rewelacyjnego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones