PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007247}

Men

5,8 14 785
ocen
5,8 10 1 14785
6,5 42
oceny krytyków
Men
powrót do forum filmu Men

Film, który zostaje na długo w głowie i który parę dni po obejrzeniu rezonuje i pozwala odkrywać kolejne ukryte znaczenia.

Końcówka? Puenta pokazująca, że mechanizmy zachować MEN'ów w filmie przekazywane są z pokolenia na pokolenie, to niekończąca się pętla lęku.

ocenił(a) film na 1
schabowy

I co poza tymi durnotami takie zostające w głowie - Batmen?
Polecam obejrzeć prawdziwe, dojrzałe kino.

ocenił(a) film na 7
MiroslawBrzezik

Takie jak Sonic 2 i Morbius?

ocenił(a) film na 1
Konto_na_filmw

Sonic 2 to świetne kino familijne dla całej rodziny, sam film bym ocenił dużo niżej, gdybym podchodził według mojego gustu, jednak dałem tutaj mojemu wnuczkowi przyjemność kliknięcia w gwiazdkę - był zachwycony seansem.

Jeśli zaś mówimy o tym nowym drakuli, to był to film na słabe 7, jednak poniosły mnie emocje związane z sentymentem; moja zmarła żona kochała wampirze filmy i gdy jeszcze żyła chodziliśmy na wszystkie, nie mogę więc go oceniać bez tych emocji przy mojej głowie.

ocenił(a) film na 9
MiroslawBrzezik

Oki, to dlaczego mając swoje powody oceniania filmów (zupełnie zrozumiałe) i domagając się dla nich szacunku, nie potrafisz zaakceptować tego, że komuś z równie słusznych jak Twoje powodów mógł się spodobać akurat ten film? Nie bądź hipokrytą człowieku.

MiroslawBrzezik

czym jest ,,prawdziwe i dojrzałe'' kino Pana zdaniem? co ma do tego w ogóle Batman?

jenna412855

Filmweb nie zaskakuje jeżeli chodzi o inteligencje forumowiczów(gdzieś w okolicach temperatury pokojowej). Gość trolluje was aż ciepło na sercu.

piter86

ano tak, po dwuzdaniowej wypowiedzi miałam się domyślić, że to troll? zazdroszczę Ci tej niezmiernie wysokiej inteligencji

jenna412855

Ty sie w ogóle czegoś domyslasz? Lewicowi odbiorcy nie mają mózgu tylko prymitywne instynkty.

desperados02345

dobra ryj prawaku XD

jenna412855

Dziękuję.

ocenił(a) film na 1
jenna412855

Także jest menem, filmem superbohaterskim, dla ludzi ze sztuką nieobeznanych

schabowy

Puknij się w głowę lewaku jeśli masz jeszcze taką możliwość.

ocenił(a) film na 9
desperados02345

No tak, ktoś się nie zgadza z Twoją wizją świata to od razu lewak/prawak/debil. Retoryka ucznia 5 klasy podstawówki xd

ocenił(a) film na 3
curufin123

No niestety almd jeden wielki belkot ten film.

schabowy

obejrzałem z miesiąc temu i tylko przypadkiem wyświetlił mi się ten film i sobie o nim przypomniałem coby odnotować, że mam obejrzane

xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones