PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31860}

Majestic

The Majestic
7,3 10 136
ocen
7,3 10 1 10136
7,3 3
oceny krytyków
Majestic
powrót do forum filmu Majestic

to byłby cud. oglądałam pikselki, ale trudno... film całkiem przyjemny, jak i też niekiedy
smutny, życiowy, trochę przydługi i czasami nudny. ale to tylko moje zdanie. piękny moment,
gdy kino zostało wznowione... i piękny moment, gdy na końcu do niego wrócił:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
staszpio

coo! gdzież to?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
MizukiZOMBIE

Prawdziwy unikat w Internecie. Mocno niedoceniony, moim zdaniem, film.
Rolę Carreya śmiało stawiam na równi z Człowiekiem z Księżyca.

ocenił(a) film na 8
signature

Dokładnie... Świetny klimat i manipulacja wątkiem. Sam przez przypadek znalazłem tytuł tego filmu.

MizukiZOMBIE

Kobieta w internecie jest jak w samochodzie - nie wie do czego służy.

ocenił(a) film na 8
MESSIKING

to może facet zamiast stwierdzać durne fakty zechce pomóc or sth? ;d

MizukiZOMBIE

OR STH? WTF? LMFAO! To chyba nie po Polsku :) Pisz może wyraźniej bo Cię nikt nie zrozumie. Mniejsza o to.

Aby pobrać film w dobrej jakości należy:
1 Przestać przesiadywać na Facebooku i grać w durne gry oraz pisanie do koleżanek głupich wiadomości.
2 Wejść w google
3 wpisać nazwe filmu i dopisać torrent
4 dalej sobie poradzisz a jeśli nie to przykro mi - sprzedaj internet bo nie wiesz jak działa
5 hurrra odkryłaś inną stronę w internecie niż RYJOBOOK

ocenił(a) film na 8
MESSIKING

bahah, widzę, że masz niezły ból dupska! idź się wyżyj gdzieś indziej, a nie na nieznajomych Ci osobach z internetów, ziomuś :D

MizukiZOMBIE

Ja mam ból dupska? To ty masz brak mózgu. Jeśli nie wiesz jak ściągać filmy HD kupuj książki.

ocenił(a) film na 8
MESSIKING

tak, masz ból dupska, bo nieźle mnie zaatakowałeś :) to twoje hobby? mm... skoro ty wydajesz rozkazy to ja też sobie pozwolę na jeden - przestań leczyć kompleksy (?) wykonując odwrót od komputera, lalala pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
MESSIKING

XD mkay, dyskusja schodzi do pięknego poziomu, dziękuję panu bardzo dobranoc

MizukiZOMBIE

Proszę bardzo. Przyjemność po mojej stronie. Ja go nie zaniżyłem tylko ty. Ja również proszę pani.

MizukiZOMBIE

Dzis premiera w HBO - czyli pewnie w "HD".

MizukiZOMBIE

Znalazłaś dobrą wersję? Bo widzę że poza reprymendami na temat tego jak płynnie powinnaś przechodzić z użyczania jednej dziury do drugiej, raczej żaden dżentelmen nie był w stanie Ci pomóc. :)

Troche mnie to dziwi, bo myślałem że facetowi dobrze na sercu się robi gdy pomaga damie, a tu widzę że niektórym chyba internetowa poniewierka sprawa niekłamaną radość. Co więcej widze, że internetowe samce robią się bardzo odważni szczególnie przy użytkownikach którzy pokazują twarz. :)

ocenił(a) film na 8
Golan

no cóż, no cóż... dzięki za wstawienie się! trollom się jednak nic nie poradzi, sycą się reakcją. mogłam nie reagować, lol.
otóż dobrego jakościowo Majestic nie znalazłam, ale przyznam, że nie szukałam już od momentu dodania tego wątku. film oglądałam 2 lata temu. :P może teraz gdzieś znajdę, ale nie zamierzam oglądać na chwilę obecną.

ocenił(a) film na 10
MizukiZOMBIE

Na HBO GO jest w bardzo dobrej wersji. Właśnie oglądałem ;P

ocenił(a) film na 8
Hustla

dzięki!

ocenił(a) film na 9
MizukiZOMBIE

Proponuję wpisać w googlach yts i wybrać pierwszy wynik, tam daj "przeglądaj filmy" i wpisz "Majestic", dostępne wersje to 720p i 1080p ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones