PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31860}

Majestic

The Majestic
7,3 10 136
ocen
7,3 10 1 10136
7,3 3
oceny krytyków
Majestic
powrót do forum filmu Majestic

okrutnie naciągnięta jest ta historia ... Jak można pomylić człowieka po 9 latach niewidzenia go. To nie jest taki długi okres znowu ...

redynemo

Nikt go nie pomylił, oni po prostu udawali, że rozpoznają w nim Luka, ponieważ bardzo za nim tęsknili.

ocenił(a) film na 3
redynemo

zgadzam się. Bez-na-dzie-ja, wolałam przełączyć na Modę na Sukces.

redynemo

Może dlatego, że byli do siebie bardzo podobni? Nie wiem czy zwróciłeś/aś uwagę na zdjęcia ale wyglądali identycznie.
Poza tym to jest film a w filmie wszystko jest możliwe. W tym przypadku to, że wyglądali jak bracia bliźniacy a nie byli ze sobą spokrewnieni. Film nie jest zły, polecam!

redynemo

Oni chcieli zobaczyć Luke'a albo któregoś innego chłopaka który wrócił z wojny, chcieli cudu i gdy pojawiła się szansa - gdy pojawił się ten człowiek znikąd, przypominający fizycznie Luke'a i w dodatku mający amnezję - sami w ten cud uwierzyli. W trakcie filmu zarówno facet bez ręki jak i dziewczyna i bileter przyznają, że wiedzieli, że to nie był Luke ale chcieli w to wierzyć(może oprócz tego bez ręki).

ocenił(a) film na 10
redynemo

Z wyglądu byli identyczni właśnie to jest podłożem tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones