PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021334}

Mężczyzna imieniem Otto

A Man Called Otto
7,3 36 833
oceny
7,3 10 1 36833
6,0 17
ocen krytyków
Mężczyzna imieniem Otto
powrót do forum filmu Mężczyzna imieniem Otto

No i co z tego, że to remake ale film jest naprawdę bardzo dobry i wzruszający.

ocenił(a) film na 3
stratofortress7

Po komentarzu wnioskuję że nie obejrzałeś oryginału, polecam.

kriski16v

ludzie przestancie pałować sie 'oryginałami' , niech sobie każdy ogląda wersję jaką chce, przykładów na pęczki mnożyć, ileż razy to ja już słyszałem...np. serial Shameless - tylko wersja UK , USA ble (nonsens). W tym całe piękno kina właśnie, że rimejki się często różnią od pierwowzoru, dzięki czemu mogą dotrzeć do nowych widzów.

kriski16v

Oceniasz ten film czy go prownujesz? Mam dość takich ludzi jak ty, wiedźmin zły bo książki piszą inaczej... No to by było nudne, po co oglądać to co się już czytało, ważne by ta opowieść poprowadzić i dobrze zrobić tak by nawet lekko inna była nadal dobra, sentymenty do kieszeni oceniasz to co teraz widzisz. Brak obiektywnej opini, brak inteligencji emocjonalnej i racjonalnej.

ocenił(a) film na 3
miachal94

Nie narób pod siebie. Poleciłem tylko żeby obejrzeć oryginał, nie doszukuj się drugiego dna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
stratofortress7

Zgadzam się.Mimo że główny bohater często swoim zachowaniem działał na nerwy,to i tak jakoś z przyjemnością się go oglądało.Ogólnie pozytywny film,który do samego końca ogląda się z zaciekawieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones