PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680642}

Locke

7,0 52 246
ocen
7,0 10 1 52246
7,1 33
oceny krytyków
Locke
powrót do forum filmu Locke

Widać, że reżyser nie miał najmniejszego pomysłu jak to skończyć, dlatego "tak se" napisał coś tam
gdzieś tam i się tym scenariuszem podtarł pewnie

ocenił(a) film na 7
Gyp

Zakończenie może nie jest w pełni satysfakcjonujące (zabrakło na koniec mocniejszego uderzenia, zwrotu akcji), ale uważam, że poprawne i jakoś się broni.

ocenił(a) film na 7
Gyp

o tak! nijakie zakończenie bez cienia puenty. w trakcie filmu wymyśliłam ze 4-5 alternatywnych zakończenie i prawie każde z nich byłoby lepsze ;)) no ale trudno

joaq

Wymienisz je? :)

ocenił(a) film na 7
venacava

wymieniłabym, ale niestety już nie pamiętam;)

ocenił(a) film na 8
venacava

- - - - - SPOILER - - - - - -


Ja przez kawał filmu myślałam, że film się skończy wypadkiem Ivana (oczywiście gdzieś dalej - kiedy już prawie niby ma wszystko opanowane - oczywiście byłoby to fatalne banalne zakończenie i całe szczęście, że coś takiego nie zaistniało). Myślałam też o innej wersji - że Bethan urodzi martwe dziecko zanim Ivan dojedzie w związku z czym znajdzie się on wtedy w dziwnej sytuacji ponieważ jechał bardziej do dziecka niż do samej Bethan. Stanąłby na drodze w ten sposób zawieszony mając problem ze sformułowaniem następnego kroku "prawidłowego postępowania", bo wszystkie te kroki brały pod uwagę przede wszystkim dobro rodzonego dziecka, na jego istnieniu się opierały.

Ale myślę, że zakończenie takie jak jest wyszło bardzo dobrze. Bez przeginania w kierunku jakichś tragedii. Wyważone.
Film jednak mocno wciąga i bardzo chce się więcej kiedy nadchodzi koniec, więc być może część widzów czuje bardziej niedosyt (chcieliby więcej całości po prostu) niż rozczarowanie zakończeniem.

ocenił(a) film na 9
Gyp

Moim zdaniem zakonczenie nie bylo takie bezsensownie, Locke wreszcie mogl zjechac z trudnej drogi (rowniez zycia).

ocenił(a) film na 8
kucza21

Świetnie to ująłeś. Zgadzam się w pełni.

ocenił(a) film na 8
Gyp

Moja teoria jest, że Locke wrócił do domu po wiadomości syna i okłamał "kochankę".

ocenił(a) film na 6
Gyp

Moim zdaniem zakończenie było ok. Płacz dziecka symbolizował że coś się zaczyna, mimo że pewne rzeczy się skończyły.

ocenił(a) film na 7
Sighma

Cholera pisałem to 6 lat temu, ale wstyd

ocenił(a) film na 6
Gyp

Czemu?

ocenił(a) film na 7
Sighma

Bo byłem małym bejbi i niespecjalnie argumentowałem opinie ponad proste "podoba / nie podoba", ale tak czy siak nie mam specjalnie dużo do dodania w kwestii tego filmu, jeszcze nie miałem okazji powtórzyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones