PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680642}

Locke

7,0 52 231
ocen
7,0 10 1 52231
7,1 33
oceny krytyków
Locke
powrót do forum filmu Locke

No cholera, ludzie. Wszystkie inne wątki były znane i wiadomo, jak się skończą. Wiadomo było, że
nie zawróci, że żona go rzuci, straci robotę.
ALE CO SIĘ STAŁO Z TYM BETONEM? Kurde, tak się wkurzyłem, gdy przerwali ten wątek. Dał
bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie jakiemuś moczymordzie, który po pijaku przebiegł miasto - i
nic nie wiadomo, co dalej. A to był najciekawszy, najoryginalniejszy wątek w filmie. Czy przyjechały
odpowiednie betoniarki? Czy pręty dało się zalać? Czy budowa przebiegnie pomyślnie?

GallSynonim

Z tego co pamiętam, na budowie wszystko się udało.

ocenił(a) film na 8
andra_dabrowska

Betonowanie miało nastąpić z samego rana a akcja rozgrywa sie wieczorem. Z filmu nic sie zatem nie dowiemy. Moze w drugiej czesci :)

ocenił(a) film na 5
szalupka

Może nakręcą dwójkę, jak będzie wracał samochodem do żony.

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

Rowerem. Auto drugi raz nie da rady.

ocenił(a) film na 6
Kung_Fu_Master

Czasem naprawdę żałuję, że nie ma like'ów na filmwebie. :D A potem trójkę, jak będą jednak komplikacje z betonem i będzie musiał wrócić na budowę. :D

ocenił(a) film na 6
Karol_Flont

hahah to samo pomyślałam :D

szalupka

Nie mogę się doczekać. Chciałbym nauczyć się jeszcze więcej o betonie. Żaden inny film nie ma takiej wartości edukacyjnej w sprawach betonowania.

ocenił(a) film na 5
nigris

uwierz mi, że ten film nie ma żadnej wartości edukacyjnej o betonie, betonowaniu i pracy na budowie. wiem bo tak pracuję.

radek_83

Szkoda, dałem się oszukać :)

ocenił(a) film na 4
radek_83

Mowa była o 350 tonach betonu a to tylko 140 m3 jest to ilość średniego betonowania stropu o grubości 20 cm na powierzchni około 700 m2 . Te ilości i wogóle to jakaś ściema. Jeszcze jak mowa o 100 000 000 dolarów kary. Abstrakcja

ocenił(a) film na 6
szalupka

Zbrojenia naprawione przez polaków, drogi dla betoniar otwarte, cement się zgdzaca- C6. Raczej wszystko poszło dobrze.

Jinno

Skoro Polacy maczali w tym ręce, to czarno to widzę...;-)

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Oj, więcej wiary w swoich... chyba nie widziałeś jak Anglicy potrafią odwalić robotę...

eltoro10000

ee tam, Stefan wszystko ogarnął :)

ocenił(a) film na 7
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
GallSynonim

Już Stefan z Polakami zadbał, żeby pręty były gites! Za 6 stów to mucha nie siada ;) O ile ten zastępca nie walnął kolejnych kilku ciderków to się udało ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
harry_rabbit

w końcu film, gdzie Polacy ratują świat/Europę! :>

ocenił(a) film na 7
UncleKaNe

hahaha:D

UncleKaNe

Był już taki - Bitwa pod Wiedniem. Ale nawet my się do niego nie przyznajemy.

ocenił(a) film na 10
GallSynonim

Możliwe, że Twojej uwadze umknęła bardzo wymowna scena, gdy pod koniec rozmowy ze Stefanem Locke usłyszał pijackie okrzyki - dla mnie to było bardzo znamienne

ocenił(a) film na 8
Malark_filmweb

czyli tak, nie ma pracy, nie ma domu, nie ma rodziny, 55cio piętrowy wieżowiec szlag trafił ale za to ma dziecko z kobietą którą nie zna

rzeczywiście nazwisko Locke zostało wyprostowane :P

ale przyjął konsekwencje na klatę jak prawdziwy facet, przestał uciekać

ocenił(a) film na 6
peeszet

W wersji reżyserskiej, była 10min "doklejnka", w którym okazało się, że dziecko jest czarne, a zamiast betonu, ustawiono 144 moherowe babcie z Częstochowy... Tego betonu nic nierozkruszy.

ocenił(a) film na 8
Malark_filmweb

sprawdziłem 150 krotnie z ciekawości - nic nie slychac

ocenił(a) film na 7
Malark_filmweb

Hehe, no tak... tylko, że Polacy po pijaku bywają lepszymi fachowcami niż na trzeźwo... nawet znam takich:D

ocenił(a) film na 3
Malark_filmweb

Tak samo odebrałem to - dlatego nie był kontynuowany ten wątek - Danny pijany siedzi i pije z Polakami w furgonetce - budowa leży i już nie da się jej naprawić.

ocenił(a) film na 10
KrajankaBajka

dokładnie tak :D

ocenił(a) film na 6
GallSynonim

To nie jest takie oczywiste,właściwie wszystkie wątki są otwarte oprócz właśnie betonu i udanej roboty.

ocenił(a) film na 6
aronn

Nareszcie ktoś, kto mnie rozumie!

ocenił(a) film na 6
GallSynonim

Chodziło mi,ze wątek betonu został raczej domknięty,reszta wątków może miec już różny finał

GallSynonim

:D mnie rowniez najbardziej interesowal watek z betonem

ocenił(a) film na 6
prostareposta

haha :D

ocenił(a) film na 9
aga7765

:))))))

ocenił(a) film na 6
prostareposta

Powinni zmienić tytuł na "Beton - Historia Prawdziwa" albo "Człowiek z Betonu"

dezertx

Oglądnąłem właśnie wersje reżyserską i jak ktoś trzymał kciuki za budowę lepiej niech sobie odpuści obejrzenie tej edycji..
Jak się okazało, beton nie przyjechał,więc Stefan musiał sam wszystko robić. Nabył szybko tani cement,ale zamiast wody,której pod ręką nie było, zaczął lać spirytol. I się nie związało.

Poszło w piz*u wszystko.

MickeyTorpedo

A gdzieś ty dorwał wersję reżyserską?

ocenił(a) film na 7
Metropholis

U re trolled completely, mister.

UncleKaNe

Ech...

ocenił(a) film na 7
dezertx

hehe dobre ;p

ocenił(a) film na 8
dezertx

Hahaaa, człowiek beton :D robroił mnie Twoj komentarz

ocenił(a) film na 9
GallSynonim

Z tego co wiem to pijani pracownicy średnio radzą sobie z betonem.

ocenił(a) film na 7
GallSynonim

Dla mnie ten wątek też był najciekawszy :) Wyobrażałem sobie to wszystko jak by ta wielka operacja wyglądała na drugi dzień. Najbardziej mnie smieszyło jak Donal miał problem żeby pobiec po robotników na budowę - przecież mógł wziąść taxi , dziwne że nie wpadł na tak prosty pomysł , chyba aż tak drogo to nie kosztuje. No i byli Polacy - najlepsi fachowcy :) Film ogólnie fajny ale za zakończenie duży minus, że nie wyjaśnili tego wątku.

użytkownik usunięty
Robson293

Gdy dobiegł, sapiąc powiedział Lockeowi, że prawie potrąciła go taksówka. Cóż za ironia losu!

ocenił(a) film na 6
GallSynonim

Ponoć Locke 2 będzie przez 1,5h o wylewaniu betonu.

ocenił(a) film na 10
forzamilan1

W Locke 2 główny bohater po dojechaniu do szpitala stwierdza,że dziecko jest czarne , więc to nie jego.
Stosunek do Bethan jest ambiwalentny- jednocześnie jej nienawidzi i jest szczęśliwy,że dzieciak jest czarny.
Wraca więc do domu. Przez telefon mówi,że to wszystko co mówił to żart i ,że był cały czas na budowie.Przeprasza ją ,żona mu daruje ten wybryk i kupuje ulubione jego piwo ( Warka Strong) .
Po drodze wstępuje na budowę, Pomaga lać beton.Niechcący wpada do głębokiego wykopu i zostaje zalany betonem.
Wyrzuty sumienia zmuszają Bethan do przyjazdu na budowę .To Bethan usuwa beton znad Locke'go .
Wszystko kończy się szczęśliwie- Locke odzyskuje żonę, pozostaje kierownikiem budowy, Stefan awansuje na brygadzistę
a Bethan wyjeżdża do Afryki.

ocenił(a) film na 7
Carlos_von_Patefon

Mam nadzieję że Locke 2 będzie ekranizacją twojego postu :D

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
GallSynonim

Akcja kończy się późno wieczorem, a beton ma być lany od 5:25 rano...
Jednak skoro Donal zatrudnił do pomocy trzech Polaków (Stefana i kumpli) z pewnością wszystko poszło jak trzeba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones