PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000125}

Konferencja w Wannsee

Die Wannseekonferenz
6,7 575
ocen
6,7 10 1 575
Konferencja w Wannsee
powrót do forum filmu Konferencja w Wannsee

że porzygać się można.

Kansas_City_Shuffle

Zakładam, że szwaby znów robią jakieś wygibasy aby się wybielać ? Bo nie rozumiem na czym innym miałaby polegać krytyka ów filmu.

ocenił(a) film na 3
Leszek_Halama

Zrozumienie pozostaw mądrym ludziom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Leszek_Halama

Chyba zapomniałeś, że nie jesteś na Twitterze.

Kansas_City_Shuffle

Nie oglądałem tego filmu. A mam możliwość obejrzeć go na C+. Chciałem dowiedzieć się na czym polega jego krytyka z twojej strony ? Nie sądzę aby ona dotyczyła kwestii technicznych filmu (albo jak ktoś wyżej napisał, ma problem z tym, że aktor grający Haydricha nie miał 191 cm). O chęci wybielania się przez szwabów już wspomniałem, więc może z drugiej strony, może w tym filmie szwaby ochoczo przyznają się do tego co żydki od lat propagują na cały świat i na tym polega bełkot ? Nie zdziwiłbym się gdyby żydki wszystko zawyżały. A może żaden żyd nie zginął, może nie było 2 wojny ? Tym bardziej tej konferencji...W sumie tak, nic nie wiem o tym co tam się działo, musiałbym tam być aby coś wiedzieć. I na tym polega moja mądrość, że potrafię to powiedzieć. Przepraszam za pajaca.

ocenił(a) film na 9
Leszek_Halama

Musiałbyś też polecieć na księżyc żeby zobaczyć czy faktycznie jest tam amerykańska flaga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones