PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107407}

Karzeł

Leprechaun
5,3 4 334
oceny
5,3 10 1 4334
3,8 4
oceny krytyków
Karzeł
powrót do forum filmu Karzeł

Pamiętam jak strasznie się bałam tego karła. Stare horrory mają swój specyficzny klimat.

Kassandra85

Hehe, ja tez ten film długo wspominałem jako koszmar z dzieciństwa:) dziś się z tego filmu smieję

ocenił(a) film na 7
Baraqda

Ja tam nie wiem czy obejrzałabym ten film wieczorem, sama w domu ;D.

Kassandra85

SLONKO zawsze mozemy razem obejzec 'KARŁA' a jak bedziesz sie bala to sie wtulisz we mnie ;-) ... CO TY NA TO?

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Nie zaliczysz... ;)

harry_rabbit

Nawet nie mialem takiego celu. Zaliczyc PANIENKE z FILMWEBU to by byl raczej cud... ;-)

ocenił(a) film na 8
Kassandra85

hehe mam te same odczucia ;)

ocenił(a) film na 7
mon_star

Straszne to karlisko jest ;).

użytkownik usunięty
Kassandra85

To prawda mnie również straszył ten karzeł w dzieciństwie i do tego klaun, który mordował dzieci(z innego filmu)..rrr...okropnosc

ocenił(a) film na 7

Ten klaun był z filmu "To" i też się Go bardzo bałam.

użytkownik usunięty
Kassandra85

zdecydowanie nie tęsknie za tymi filmami

ocenił(a) film na 7

Oglądałam jakiś czas temu "To" oczywiście za dnia i to klaunisko nadal jest straszne, a "Karła" też mam zamiar sobie przypomnieć :).

Kassandra85

Klaun rzeczywiście był niezły, i z tego co pamiętam taka melodyjka co była w tym filmie przypominała melodię obwoźnych sprzedawców lodów, jak gostek u nas przejeżdzał to nieźle wszyscy byli wryci

Kassandra85

hahaha :) dokładnie mam te same odczucia, ale obejrzę go w końcu do końca po tylu latach... nareszcie dorosłam ;)

Kassandra85

Pamiętam jeszcze jak leciało w telewizji. Ja miałem iść spać a rodzice oglądali. Z ukrycia siedziałem wtulony we framugę w nocy i bez wydania ani jednego dźwięku oglądnąłem prawie do końca. Trauma na całe życie.... ;) :D

ocenił(a) film na 7
Szczepanek

Jak kolega kiedyś wyskoczył z piwnicy i udawał tego karła, to myślałam, że na zawał zejdę ;).

ocenił(a) film na 8
Kassandra85

Miały swój klimat z tą keczupową krwią i śmiesznymi efektami, za to bazowały na dobrym pomyśle. Dzisiejsze horrory niestety odwrotnie - bazują tylko na okropieństwach. Leprechaun (czemu "Karzeł"???) to jeden z najlepszych staroci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones