PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1313}

Kabaret

Cabaret
8,0 35 929
ocen
8,0 10 1 35929
8,5 31
ocen krytyków
Kabaret
powrót do forum filmu Kabaret

Malcolm McDowell zrezygnował z roli w Kabarecie. Na jego miejsce wybrali Michaela Yorka. Szkoda bo Malcolm pasowałby idealnie pod kwestią nastawienia, wyglądu.
Tak mam tylko boskiego Joela Greya i fantastyczną Lizę. York wydaję mi najsłabszym ogniwem (oczywiście to tylko moje zdanie).

justyna_bo_33

No, nie wiem. Moim zdaniem trafiony niemal w punkt. Jako zakompleksiony żółtodziób zdobywający życiowe szlify w przednazistowskim Berlinie, prezentował się bardzo przekonująco. Minelli była bardziej widoczna, bo też charakter postaci dawał jej więcej do popisu na ekranie.

zweistein

Czasami wydaje się niewidoczny przy niesamowicie doskonałej Minneli. To z Malcolmem to tylko takie moje gdybania wynikające z dużenia się w nim ;) zdarzało mi się wyobrazić go w Kabarecie.

justyna_bo_33

Dwa typy: introwertyczny i ekstrawertyczny - więc efekt na ekranie powinien i był inny. Ale nie mam wrażenia, żeby wynikał z tego wniosek o słabym aktorstwie Yorka... ;)

zweistein

Bo nie wynika :) York to bardzo dobry aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones