PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847549}
7,5 58 419
ocen
7,5 10 1 58419
5,1 27
ocen krytyków
Johnny
powrót do forum filmu Johnny

Zauważyłem pewną konotację.
Jeśli film jest zjechany przez większość krytiotów na FW znaczy że jest to dobry film.
Także CZEKAM :D

ocenił(a) film na 9
atusia90

Zdecydowanie,warto to obejrzeć!!! ogromna lekcja

Manor

Niektórzy z tych krytyków powinni być wywaleni na zbity pysk..

ocenił(a) film na 10
Manor

Miałeś rację. Krytycy zjechali Film i okazał się piękny i wzruszający

Manor

Wygląda jakby krytycy należeli do bandy Rydzyka i obraz księdza Kaczkowskiego był niczym opinia "czerwonego kolegi" - dla mnie osobiście ten wizerunek księdza, niestety już chyba nie spotykany, wyginął wraz z innymi "zawodami" jak szewc, teraz to biznesmeni i przedsiębiorcy, są przede wszystkim dla siebie a nie dla ludzi. Mam tylko nadzieję że skoro tak bardzo wierzą w to piekło i niebo, to będą się smażyć na patelni sumienia, którego nie mają.

ocenił(a) film na 6
Manor

Ale za to pierwsze lepsze gówno z Ameryki oceniają minimum 7/10

ocenił(a) film na 5
Manor

Ten film to taka cukierkowa, prosta laurka, Tanie chwyty prosta gra na emocjach, coś jak nietykalni, Oceny krytyków i tak wysokie

ocenił(a) film na 9
Manor

To nie jest zasada. Natomiast zasadą jest, że krytycy fw to banda dyletantów wykonujących polecenia i posługujących się skryptami i dyrektywami w formułowaniu opinii. Absolutnie żadna z tych kreatur nie posiada swojego własnego zdania na jakikolwiek temat, szczególnie w dziedzinie kinematografii. Jest to obrzydliwy, lewacki ściek najgorszego sortu. Obrzydliwie postępowy i będący najbardziej siermiężną i nachalną kalką wszystkich aktualnych dogmatów ideologii zachodu, z którego cienia te karły nigdy dobrowolnie nie wyjdą.

ocenił(a) film na 10
Manor

Zjechany przez filmweb, no bo jak to?! Ksiądz, który nie gwałci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones