PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019588}

Hipnoza

Hypnotic
5,4 4 623
oceny
5,4 10 1 4623
3,7 3
oceny krytyków
Hipnoza
powrót do forum filmu Hipnoza

Nie ma takiego rozmachu, ale ideowo jest mu bliski. Trzyma w napięciu do samego końca.
Ludzie ze swojej próżności chcą mieć w każdym filmie arcydzieła zamiast mieć fun z oglądania gorszych produkcji. Gdzie ten film taką nie jest. Niestety wydumane ego filmowych znawców rozbija się o ich mialką rzeczywistość. Nie zapraszam do dyskusji.

ocenił(a) film na 5
Godtormentor

Nie no bez przesady, incepcja a ten film to dwa różne światy. Może i trzyma w napięciu ale scenariusz momentami jest strasznie durny, dialogi od czapy, rozwalające się samochody czy ujęcia jak przeszywają się wzrokiem rodem z xmanów też trochę iksde. Skusiłem się na ten film dzięki twojej opinii ale moim zdaniem jest ciut zawyżona.

ocenił(a) film na 8
fukkheis

no ok można by odjąć jeden punkt. z incepcja chodzilo o samą idee . w każdym filmie są mankamenty , ale ten mi sie dobrze oglądało bo nie czytałem żadnych opinii i się nie nastawiałem . Ty jednak od razu miałeś schemat porównania i doszukiwania sie. Incepcja to 11/10 :)

ocenił(a) film na 6
Godtormentor

Również odniosłem takie wrażenie, że ten film to taka uboga incepcja. A główna aktorka ciągle mi przypominała uboga wersję Michelle Rodrigues :)

ocenił(a) film na 2
Godtormentor

raczej film dla fanów totalnych gniotów dla troglodytów

ocenił(a) film na 8
davidns

ale się przedstawiłeś. słoma z butów na pełnej.

ocenił(a) film na 6
davidns

Niektórzy nie potrafią wyrazić swojej opinii, nie obrażając tych o odmiennej :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones