PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290861}
7,3 864
oceny
7,3 10 1 864
Herkules
powrót do forum filmu Herkules

Dokument jest wstrząsający i wzruszający, zwłaszcza scena w skupie złomu. Wielu z nas Polaków nie wie jak żyją inni Polacy, a zwłaszcza ich niczego winne dzieci

siwol

Też jestem ciekaw...

Co do nas, no cóż tacy już jesteśmy, taki już jest ten materialistyczny dekadencki świat...

ocenił(a) film na 10
siwol

ogladalam kilka lat temu. do dzis pamietam jakie wrazenie na mnie wywarl.

ocenił(a) film na 7
feva

z ojcem pije ma teraz 20 lat prawie

Turek69

skąd wiesz?

ocenił(a) film na 7
gulumelis

ostre dda , jak nie przeszedł conajmniej kilku terapi to wali w ojcem dentke na bank

Turek69

nie wiadomo, to tylko Twoje przypuszczenia.

ocenił(a) film na 10
gulumelis

no ja te ż jestem ciekaw co sie teraz dzieje z chłopakiem,jesli ktoś miał by jakies info o tym to prosze pisac tutaj:)

Bartekweb2

Polecam wpisać na facebooku jego imię i nazwisko. Co prawda nie ma tam żadnych informacji, ale jest aktualne zdjęcie.

ocenił(a) film na 10
Turek69

i śie zgadzam z Turek69 jesli nikt go nie przypilnował i nie sprawował nad nim kontroli to tak prawdopodobnie jest,chyba że sam sie zmobilizował i poszedł na jakąś terapie alpo sam chciał jakoś z tego wyjść i poszedł do psychiatry nie wiem ale mam ndz że tak było:) strasznie jestem ciekaw co sie teraz dzieje:)

ocenił(a) film na 7
Bartekweb2

siedze w temacie moja laska jest terapeuta od uzaleznien dda nie leczone ddd wywołuje tyle dysfunkcji ze on juz pewnie ze 2 wyroki ma za dziesiony , a juz nie wspomne jaka tam bieda, jak myslicie dlaczego nie ma filmu o herkulesie jak juz jest pełnoletni

gulumelis

Niestety stał się takim samym menelem jak jego ojciec i raczej już nic więcej go w życiu nie zmieni. Stoi pod sklepem i chleje. Przykre.

siwol

https://www.wykop.pl/link/5989361/ta-historia-wstrzasnela-polska-tak-wyglada-jeg o-zycie-po-17-latach/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones