PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 731
ocen
6,5 10 1 53731
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"
ocenił(a) film na 8
LukaszJarosz25

Lepiej, jakby twórcy zajęli się kręceniem piątego sezonu Better Call Saul.

ocenił(a) film na 8
LukaszJarosz25

Kolejny seans nadal nie rozwiał wątpliwości. Niby oglądało mi się trochę lepiej niż po premierze, pewnie dlatego, że gdy wychodził, miałem wielkie oczekiwania (chyba bezpodstawne). Wydaje mi się, że ostateczne wątpliwości może rozwiać cykl powtórek: "Better Call Saul" do odcinka "Fun and Games", później "Breaking Bad", potem "El Camino" i na końcu ostatnie odcinki "BCS". Widząc to chronologicznie, może i "El Camino" wreszcie znajdzie swoje miejsce w moim sercu.

ocenił(a) film na 8
stringer_bell

To jest prawda. Więc jeśli ktoś jest mega fanem zakończenia Breaking Bad może po prostu tego nie oglądać i nic go nie ominie. Jest to po prostu pokazanie losów Jessiego do końca ni mniej ni więcej. Poza tym mało kto o tym mówi ale Saul chyba też został na samym końcu wysłany na Alaskę wlasnie. - Mamy futurospekcje - nie zdziwię się jeśli Ci panowie się spotkają. Ot taki żarcik ze strony Edda że umieścił ich np w jednej miejscowści...

ocenił(a) film na 6
mordarg

Saul trafił do Nebraski, trochę to jednak daleko od Alaski. :)

ocenił(a) film na 8
Santjago

aha , Ok dzięki za sprostowanie : )

ocenił(a) film na 6
stringer_bell

Weszlam tu, żeby napisać dokładnie to samo. ;)

ocenił(a) film na 6
stringer_bell

Dłużyzny... to największa wada tego filmu w którym i tak niewiele polotu.

Największą zaletą jest sam tytuł i powrót niektórych bohaterów.

P.s. no i sukcesem jest także podkręcenie mojej antypatii do Todda, brawo.

stringer_bell

Dokładnie. Nie bardzo rozumiem dlaczego trzeba było czekać aż 6 lat na ten film. Ten film mógłby być np. dwoma dodatkowymi odcinkami w breaking bad. Dziwne to bardzo, ale nie zmienia faktu, że obejrzałem z przyjemnością. ;D

ocenił(a) film na 8
stringer_bell

Obejrzałem po raz drugi i wciąż niestety uważam, że dostaliśmy coś, co nie musiało powstawać. "El Camino" zawiera inny rodzaj emocji. Zwieńczenie, dopełnienie w westernowym stylu, co tu akurat kłóci się z "Breaking Bad" (jakoś nie przeszkadzała mi np. zmiana stylu np. w "Ostatnim psie" Pasikowskiego względem Vegi, a tutaj taka zmiana nie wyszła ostatecznie na dobre). Jesse jest tu w krajobrazie po apokalipsie życiowej, i dręczą go wspomnienia, złe i dobre.
Dalej sądzę, że zakończenie w "BB" jest lepsze. Wyzwolony Jesse jedzie na złamanie karku i krzyczy z wolności, z rozpaczy, a przed nim rysuje się niewiadoma, ale jednak wiemy, że coś lepszego, bo bardziej dostać po dupie już nie można.

LukaszJarosz25

Pierwsza połowa tego filmu to strasznie marne retrospekcje, aktor grający Todda dość mocno się postarzał i przytył i gra go właśnie takiego w retrospekcjach co mocno bije po oczach.

Biło mnie też po oczach ile razy Jess mógł zabić Todda w tych retrospekcjach, dlatego właśnie uważam je za totalnie zbędne.

Tempo tego filmu jest żółwiowe, jeżeli tak ma wyglądać western to ja protestuje bo do Dobry zły i brzydki temu daleko.

Przynajmniej zakończył się ten film pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones