PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36337}

Dr Quinn. Serce na dłoni

Dr. Quinn, Medicine Woman: The Heart Within
6,8 1 130
ocen
6,8 10 1 1130
Dr Quinn. Serce na dłoni
powrót do forum filmu Dr Quinn. Serce na dłoni

Dr, Quinn to był mój ulubiony serial, pamiętam, że zaczynał się zawsze o 18.00 w niedzielę. Do dziś uważam , że Jane jest świetną aktorką, a serial - jak to serial, czesto naiwny i głupio prosty,ale zawsze są jakieś miłe wspomnienia...:))

Arahia

oj taaaaaaaaaak. Ja też pamiętam ten serialik z dzieciństwa... Więc jeżeli bym go kiedyś chciał obejrzeć to właśnie dlatego... Ech...

użytkownik usunięty
Larry

serial ten bardzo mile mi sie kojarzy, kiedys na jego punkcie miałam obsesje teraz nadal wywołuje pozytywne wspomnienia i jest mi bliski. M

To też był mój ulubiony serial z dzieciństwa ;] a pamiętacie Lessie'go (czy tam jak to się tam pisze ;p) i jego bujne włosy xD (HAHAHA) (?) ;)

Arahia

nooooooo, ja tez pamiętam!!^^ Zawsze w niedziele o 18 :)))

Arahia

widze, ze nie tylko ja ogladalam ten serial w dziecinstwie :)Tez pamietam, ze byl w niedziele o 18.00 a potem byl Kaczor Donald i jego paczka:P hehe:)

Arahia

też sie podpisuje :D dr quinn, randka w ciemno a potem muminki :D:D:D

użytkownik usunięty
maro21

Podpis! W niedzielę, przed dobranocką. Cała klasa się śmiała, jak pani od angielskiego uczyła nas słowa "hang", bo się z Hankiem kojarzyło :D

ocenił(a) film na 5

też uwielbiałam Dr. Quinn :)
W związku z tym mam pytanie - nie wiecie, czy można gdzieś obejrzeć serial on-line? Chętnie bym go sobie odświeżyła, zwłaszcza pierwsze odcinki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones