PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106158}

Czas zemsty

Out for a Kill
5,1 3 406
ocen
5,1 10 1 3406
Czas zemsty
powrót do forum filmu Czas zemsty

Ten film wyznacza jednak nowe standardy debilizmu i tandety. Totalna strata czasu.

Motorcycle_Boy

całkowicie się z Tobą zgadzam kolego. te filmy sigala to gówno i nic więcej

ocenił(a) film na 8
paraiba

A mi się film podobał

giovanni50

tobie każdy film się podoba z udziałem zjebanego seagala

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zdzichu35

z Seagalem jest raptem kilka dobrych filmów i są to przedewszystkim jego wczesne produkcje nim dalej tym gorzej , według mnie filmy godne uwagi z nim Nico ponad prawem , wygrać ze śmiercią , wybraniec śmierci ,Liberator , mroczna dzielnica oraz szukając sprawiedliwości i być może maczeta (nie oglądałem jeszcze ) reszta jest słaba albo bardzo słaba i można sobie odpuścić.

użytkownik usunięty
paraiba

Ej od Seagala się odczep. Przed 2000 jego filmy były bardzo solidne w porównaniu z innymi ffilmami akcji, a sceny walki były świetne. Niestety teraz robi kaszanę straszną, ale i tak go lubię i uważam że aktorem jak na kino akcji i postacie jakie gra jest dobrym a na pewno lepszym niż Arnold "Terminator" czy Van Damme

ocenił(a) film na 2
Motorcycle_Boy

jedyny plus tego filmu to dwa kawalki celldwellera... cala reszta to typowa slabizna stevena krecona po 2002

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
giovanni50

o matko.. znowu ty..

ocenił(a) film na 8
michostr86

Co znowu ty co znowu ty sie pytam??!!!
Co ci sie nie podoba żadam wyjaśnień

Motorcycle_Boy

cienki ten film, stefan rusza sie jak slon , a jak kopnie to przeciwnik leci 10 metrow dalej. szczerze w tych walkach to malo co widac, tak krecili zeby ukryc niedociagniecia ale i tak im nie wyszlo. do tego to podkladanie scenerii komputerowo, np. scena jak stefan leci samolotem a japonka i jej partner patrza przez lornetke. nawet to nagrali w studiu bo ciezko bylo ta scene zrobic na dworze... masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones