PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280640}

Czas porzucenia

I Giorni dell'abbandono
7,2 50
ocen
7,2 10 1 50
Czas porzucenia
powrót do forum filmu Czas porzucenia

Gdybym miała przebywać z taką kobietą dzień w dzień, zwariowałabym. Jej dzieckiem nie chciałabym być również, zaś kochanką męża tym bardziej (wówczas wolałabym się z nim nie pokazywać publicznie lub w ogóle zabarykadować w domu). Zakochać bym się też w niej nie chciała (w Oldze, tak jak zrobił to .. Daniel? - w każdym razie ten, którego grał Goran) - gdyby wpierw mnie rozpaliła, a potem w trakcie stosunku uciekła z histerią, gdzie pieprz rośnie - olałabym ją zapewne i posłała do siedmiu diabłów.
Ale chcę dodać, że właśnie przez to, co napisałam powyżej, grę tej aktorki oceniam wyjątkowo pozytywnie, bo tzn. że była absolutnie autentyczna i wiarygodna. Czuło się, że ma się do czynienia z osobą o niepełnych zmysłach tudzież chorobliwymi stanami depresyjno-schizofrenicznymi. O to przecie chodziło.
PS Oglądałam ten film, chociaż miałam do wyboru dwie inne rzeczy: pójść spać, aby wstać rano tudzież się uczyć, a nie wybrałam z tego nic ;-)

ocenił(a) film na 7
Marciuch

Aha, moja ogólna ocena to 7/10.
Pozdrawiam, ciao! (to po włosku, postarałam się ;D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones