PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 981
ocen
7,1 10 1 126981
5,9 27
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Film infantylny, naiwny, a momentami pozbawiony logiki. Daleko od genialnego Dystryktu, za to bardzo blisko do kina SF klasy B. Nie kupuję go nawet Jako filmu familijnego Ogromny zawód.

ocenił(a) film na 5
belmont33

Zgadzam się, ale sam temat miał potencjał. W sumie, jak ktoś gdzieś napisał, podobny do Robocopa. Niestety wykonanie słabe :/ Wrażenie bajeczki, a nie dojrzałego podejścia do problemu.

ocenił(a) film na 4
belmont33

Zgadzam się. Może to wina scenariusza, w którym wszystkie postacie zachowują się jak skończeni idioci i są ostro przerysowane...

ocenił(a) film na 3
belmont33

Zgadzam się...masakra jakaś, Zrobiony na siłę, strasznie nielogiczny i nieudolnie próbujący wnieść jakiś przekaz. Szok, że takie filmy się jeszcze robi i że Hugh Jackman zgodził się tu zagrać.

belmont33

Napisał koneser kina s.f i kina w ogóle co uznał wydmuszkę "Ex Machina" za rewelacje, he, he, he...:-(

belmont33

Biedny film i ta blond szmata z tym pisko glosem. Ktoś kto chwali ten film musi być ubogi w rozum

belmont33

Jak patrzę na takie wątki jak te...to tracę wiarę w ludzi na tej stronie...

ocenił(a) film na 10
belmont33

Farmazony kolega pisze. Film tylko powierzchownie komercyjny, to że podany "łatwym" językiem nie znaczy infantylny a głębie zyskuje po przynajmniej drugim obejrzeniu. Polecam bo wg mnie to coś "więcej" 10/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
belmont33

zrobieś taki film zeby wiedziec ze sie cofnoł ? wez sie nie wychylaj z czarnej dziury.

ocenił(a) film na 9
astral_ghoust

Minus za kretynizm wypowiedzi .

ocenił(a) film na 9
astral_ghoust

Ex machina ma u ciebie 9 a ten film rugasz , jesteś dziwny tak delikatnie piszac :)

belmont33

Witaj belmont33.
Zgadzam się i podziwiam, że dałe/aś 3. Tak idiotyczny scenariusz, i tak idiotyczne sceny, że dałem 1. Taki tekst robota- tatuś kupi mi nowe ciało za kasiorę..Film o uczłowieczeniu robota. Mam wprawdzie 50 lat, ale od czasu do czasu luknę jakiegoś mózgotrzepa. Tylko to nawet nie jest mózgotrzep.

ocenił(a) film na 6
belmont33

Ja aż tak nie zawiodłem się jak ty, ale naprawdę nie rozumiem tych pozytywnych recenzji... Bardzo średni film

ocenił(a) film na 9
belmont33

Typ co napisal zdanie "Film infantylny, naiwny, a momentami pozbawiony logiki. Daleko od genialnego Dystryktu, za to bardzo blisko do kina SF klasy B. Nie kupuję go nawet Jako filmu familijnego Ogromny zawód."
powinien by odeslany do kina Disneya .
Absolutny brak wyczucia sztuki filmowej w wydaniu belmont33 .
To ze filmy bardzo dobre sa tu obrzucane botem to nie nowosc .
FILM DOSKONALY !!!!! 10/10.


ocenił(a) film na 9
astral_ghoust

Film ktory przerasta wielu.....

ocenił(a) film na 9
astral_ghoust

belmont33 cofnol sie ten koles o cztery klasy kina ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones